Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

murzyn

Zarobki jak wszędzie, praktycznie najniższa krajowa a reszta czyli nadgodziny z kieszeni....ŻAL i MASAKRA

mth

Prawdopodobnie nieco lepsze niż w konkurencji - zadzwoń pod podany numer

Jakie zarobki ???

gumiś

Jak zarabiasz 5000 to nie ma co się babrać .Procedura mówi najważniejsza satysfakcja klienta więc nie wolno tego lekceważyć.A tak po za tym to 2 albo 3 takie fuchy x 20 dni to nie jest marne 50 pln.

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ammega Poland Sp. z o.o.
monter

przy tak dużej pensji nikt nie zaryzykuje dla tych marnych 50zł

gumiś

Płatne uszkodzenia to jest to.Po prostu woda na młyn dla montera.PROCEDURA 1500-1900: Pokazujesz mu cennik i niech sam zdecyduje. Czy woli zapłacić 99 pln do rachunku albo monter może naprawić za 50 do ręki a jak nie pasuje to i tak zapłaci 39 i zostanie z problemem.KONIEC PROCEDURY. A kto ma skrupuły to to niech nabija kasę dla orange i innych swoich "szefów" .A teraz na urlop zobaczymy co za miesiąc gamonie znowu wymyślą.

alien

Jeszcze nie słyszałem żeby ktoś sam siebie wywalił... Czy Ty naprawdę myślisz że "góra" nie wie co jest grane? Chłopie wsadzili jakąś kasę, zaplanowali procent i choćby psy [usunięte przez moderatora] wodę piły to go osiągną, każdy sposób jest dobry a zwalnianie monterów jest najbardziej humanitarne. Jak nie da się skubać montera to może jeszcze da się oskubać klient... (płatne uszkodzenia) U nas (w Polsce) w tym fachu dobrze już nie będzie. Nowi wykształceni np. teleinformatycy za takie pieniądze nie będą robić bo mają lepsze perspektywy a inni bez stosownego wykształcenia sobie nie poradzą. Jedynymi którzy jeszcze potrafią uprawiać ten fach są monterzy których wykształcenie bazuje na wieloletnim doświadczeniu, ale ta nacja wymiera... i wszyscy to maja w [usunięte przez moderatora] z Orange na czele.

Wyga z południa

Dyrektorzy z eltela są już na wyp..doleniu chcą całą załogę pociągnąć za sobą dlatego taki syf jest...trzeba albo jakąś pikiete zrobić przed biurem albo dobrego haka ujawnić Orange ;/

Robol

Co sądzicie o płatnych uszkodzeniach i asystach czyli kolejne rzeźbienie klientów ?

monteros

Miałem na myśli jeszcze innego ale patrząc po wpisach wszyscy są siebie warci.

eltel

Tak o tego chodzi . Superman z południa ze słomą w butach

alien

Masz na myśli PP ?

monteros

Sam jest świnią więc nie ma się co dziwić.Przeraża mnie to jacy geniusze dostają kierownicze stanowiska.Stwierdził że monterzy są w ogóle nie potrzebni bo tylko kary generują.Ludzie co za [usunięte przez moderatora]

Eltel najpierw niech wyp..ierd.oli z pracy całą kadrę !!! [usunięte przez moderatora]Dyrektor z południa jako pierwszy bo traktuje serwisantów jak świnie w oborze !!!

Obserwator

I się stało, Relacom oficjalnie powiadomił że wycofuje się z Polski...informacje już wiszą na rejonach. Eltel ma zielone światło hehehe

Obserwator

eltel - 2013-07-05 00:21:25 Za nadgodziny normalnie +50% ale też ciu..lają i każą przepisywac listy i nadgodziny część w premii . A za niedziele 100 zł i dzień do wybrania czyli jedno wielkie gó.wno . Eltel to jest firma na miarę naszych czasów kraju i rządu . ZOOSłyszałem że Relacom się zwija z polski, ponoć Telekomuna ma już na ich miejsce jakąś spółkę z Chin... ale będzie jazda - jak na autostradach hehehe, a może to Eltel weźmie...

GOROL

dajcie znać ile dostajecie za nadgodziny w zł za godz. bo dupi.om mnie a listy znikają pod koniec miesiąca pozdrawiam GOROL a jeszcze jedno jak wam płacą za NIEDZIELE dzięki pozdro.....

serwisant

Stara Wyga - 2013-07-03 23:45:25 takiego gnoju to nie pamiętam jak robię Co wy tu jeszcze robicie? Chyba nie czekacie na lepsze czasy? to samo co ty robimy, skoro tu pracujesz to chyba czekasz na te "lepsze czasy"

Stara Wyga

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA