Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

yyy

xxx - 2013-09-23 10:42:32 do końca roku 5% redukcji zatrudnienia, zgłaszam się na ochotnika :-)Proszę o osobiste zgłoszenie się do swojego bezpośredniego przełożonego.Innych chętnych też zapraszam .

xxx

do końca roku 5% redukcji zatrudnienia, zgłaszam się na ochotnika :-)

eltel

Ta firma ma pracownika w(usunięte przez administratora) i traktuje jak (usunięte przez administratora) .. Niedługo rząd planuje podnieść najniższą krajową do 1800 zł brutto , czyli Panowie brak słów ............ Serwisant Eltela na najniższej krajowej .... lol

gumiś

fvck - 2013-09-18 21:04:14 w eltelu już jest (usunięte przez administratora) ogólnie smród, bród i ubóstwo normalnie wstyd sprzęt do (usunięte przez administratora) wszystkiego brakuje, kretyńskie do granic możliwości procedury które tylko utrudniają pracę no ale to po to aby zgnoić pracownika i zwalić całą winę na niego, dodatkowo kierownik (usunięte przez administratora), NIE POLECAM PRACY TAM, najbardziej ch**owa praca w mojej karierze...Zgadzam się ze wszystkim co napisał fvck. Szefostwo nic nie robi żeby przeciwstawić się tym debilnym procedurom.(usunięte przez administratora) tylko potrafi wysyłać do swoich pracowników kretyńskie e-maile.Ale żeby coś załatwić dla ludzi , ma to głęboko tam gdzie go mają jego ludzie.

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
wb

przeorganizowane forum... pierwsza strona z historii jest teraz najświeższa. Tak to jest jak człowiek najpierw coś klepnie a dopiero potem pomyśli.. ;)

wb

a gdzie posty!!! coś się adminowi omskło?

serwisant

pawel - 2013-08-25 21:53:59 składam składa. na razie szukam w zawodzie lub powiązane choć w części. Szczerze to myślałem , że więcej tam zarabiacie. Czemu się nie zbuntujecie wszyscy i nie (usunięte przez moderatora) tej roboty ? macie jakieś związki zawodowe które za wami stoją. 1700 zł na dzisiejsze życie to śmiech na sali...1800 brutto, netto ok 1300 i rodzina cię widzi późnym wieczorem, soboty i niedziele także do pracy oczywiście jak się trochę już nauczysz pracy, która niewiele ma wspólnego z tym o czym się uczyłeś.

monteroserwisant

Dawno mówiłem że przez wydalenie nas monterów z tepsy zgnoiło nasz zawód.Oddali nas, swoich fachowców na niewolników do zasranych podwykonawców nastawionych na szybkie zyski i w dupie mających potrzeby swoich ludzi.

Serwisant

jeśli nie masz innej perspektywy to się załap ale cudów tu nie ma i składaj c/v gdzie tylko mozesz bo kariery w eltelu nie zrobisz i na życie nie zarobisz a na wegetację. Wiem co mówię pracuję w tej branzy dużo lat niestety nie ma konkurencji ,która potrzebowałaby serwisantów- a wiadomo konkurencja wymusza wieksze zarobki jak potrzeba fachowców.

eltle

tutaj z pensji wystarczy Ci na 12 dni ale pobytu w domu z rodziną bo za 1500 zł to raczej nigdzie nie pojedziesz :) Ta firma nie ma pojęcia o prawdziwej pracy i jedynym mottem motywacji pracowników jest zwalnianie . Dostaniesz 1800 brutto i podwyżkę po 3 latach jak dobrze pójdzie .

pawel

Może i masz racje. Ale nie oszukujmy się z pracą ciężko jest. A na jakieś stanowisko od razu po studiach trawić to trzeba mieć znajomości. Ja takowych nie mam a chciałbym dostać jakąś pracę. Taką , żeby starczyło utrzymać rodzinie i raz w roku pojechać na 12 dni na morze.

pan nikt

Moim zdaniem nie warto. Pracowałem w tej firmie około 5 lat w kawałkach i na pewno Twoje umiejętności wykraczają poza to co będziesz robił. Kolejna sprawa to wynagrodzenia rosną średnio co 3 lata. Kolejną rzeczą to to czy chcesz po 5 latach studiów biegać z drabinami i wieszać kable bo na inne stanowisko raczej nie masz szans.

pawel

A ja wysłałem CV do tej firmy. Jestem po studiach związanych z elektroniką i telekomunikacją i szukam pracy. Warto się starać o pracę w tej firmie? A może polecicie coś innego ?

xyz

jeszcze nie,podpisujesz ze Cie obciążają kara,ale odstępują od ściągania jej z pensji

max

To jak z tymi karami, faktycznie potrącają z pensji?

eltel

Musisz tyle zarabiać bo inaczej dyrektor nie zarobi :P

dostałem 1700 wypłaty a zona pracuje w sklepie z butami i ma około 2300-2700 i gdzie ja pracuje procedury kary juz człowiek niewie kiedy dobrze zrobi

reksio

Dostaliście letnie ciuchy w tym roku?

Kary finansowe dla pracowników? Jak to wygląda? Za co i ile?

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA