Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

kandydat

Jakby ktoś wybierał się na rozmowę (dotyczy pow. oławski, Jelcz Laskowice, Wrocław, ale podejrzewam że w innych regionach może być podobnie). Praca w tygodniu na 2 zmiany 8-16, lub 12-20, a w weekendy i święta 8-16. Za pracę w weekend lub dzień świąteczny wolne do odebrania w tygodniu, ale współpracownik z którym jesteś na regionie dyma po 12h (analogicznie odwrotnie, gdy samemu się miało wolne). Nadgodziny płatne, ale niby zdarza się, że wszystkich się nie zapisuje oficjalnie. Zdarzają się delegacje, albo pomoc w innych regionach, w sytuacji awaryjnej mogą ściągać z wolnego. Stawka na start to 2tys. brutto (po pół roku niby można coś negocjować z podwyżką). Na rozmowie potwierdziło się raczej większość rzeczy na temat pracy, które można tu przeczytać, dlatego proponuje przyszłemu kandydatowi trochę lektury na stronie ;) Ogólne odczucie po rozmowie jest takie, że szukają jelenia który będzie trzepał uszkodzenia na pełnej dyspozycji...

ASAM

Czyli bagna ciąg dalszy. OCL mobile ? na głowę padli, nie dość, że zrobili z Nas sprzedawców usług to przymierzają się do likwidacji dyspozytury (?). Wracając do podwyżek to nieźle zagrali Nam na nosie, przecież logicznie myśląc, półroczny program naprawczy to czysta kpina i powód, żeby nie musieć obliczać rocznego budżetu.

Przyszly monter

Słuchajcie od lutego mam zaczac prace w tej firmie i to serio jest az taki dramat jak tu piszecie? Nie ma zadnych pozytywow, prosze o odpowiedz.

wb
@Przyszly monter

zależy gdzie trafisz. Są różne rodzaje bagna ;)

k1
@Przyszly monter

Jeżeli zmienileś inna prace na prace w ENSA to mysle ze nie byla to dobra decyzja. Jeżeli nie miales nic innego do roboty to zawsze cos sie nauczysz. Pozytywów w sumie nie ma, szukajac na sile to komurka sluzbowa :)

@k1

Masz racje nas sile komorka no limit to teraz wydatek kolo 50 dych a tak to trzeba nosic dwie i uwazac by w pracy nie pogubic czy zniszczyc

górnik

Proponuje wsadzic madrale ktory wymysla te procedury na jeden dzien z serwisantem do samochodu. Problemem niestety jest to ze efektywnosc tych bystrzakow oceniana jest nie przez jakos postrzegana przez klienta ale przez ilosc stron procedury. Jedna procedura w miesiacu i mozesz spac spokojnie, bo pokazales ze jestes potrzebny w organizacji.

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
iku

Ja pracuje tylko z procedurami i przepisami BHP od dawna ! Usuwam tyle uszkodzeń ile mogę wykonać w osiem godzin i ani minuty dłużej !

jack

pracujcie tylko z procedurami i przepisami bhp

roman
@jack

dokładnie!!! a eltel wówczas sam polegnie ;-) dziennie 5-6 zleceń bo przecież pracujemy zgodnie z procedurami Orange

wb

ASAM.. Górnicy są zorganizowani. A u nas sam wiesz jak to wygląda.

ASAM

Może dołączymy do górników ?

scyzor

ta podwyżki będą bo do 1 stycznia podnieśli płacę minimalną -tylko dla tych dla reszty też ale wody prądu itd

Maniek

Aaaaa dziękuję ...tylko od kerego ? ;)

ASAM

Tak jest, wesołych i spokojnych :) Maniek, pozdrowienia od kolegi z strefy bielskiej :P

Maniek eksserwisant z Żor

Wesołych świąt chłopaki !!!!!! Mimo wszystko co sie dzieje w tej firmie.

serwisant

witam słyszałem ze firma zatrudnia kierownikkow i serwisantow rok temu zwolnili przecirz ponad 100 osob firma sie przeliczyła?

młoda

Wiecie coś może o tym projekcie do Wielkiej Brytanie? Jakieś szczegóły? Ktoś chce jechać? Czy to taki sam obóz pracy jak w Niemczech? Że niektórzy serwisanci po powrocie z Niemiec musieli brać L-4 na 2 miesiące, żeby ratować zdrowie. Warto?

gg

od 2015 roku stawka minimalna 1750zł, wiec będę zarabiał 150zł więcej od sprzątaczki czy kasjerki. Paranoja !!!

monteros

Popatrzcie na to. Kultura i sztuka była najsłabiej opłacaną branżą w 2013 roku – wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń firmy Sedlak & Sedlak. Połowa pracowników zatrudnionych w tej branży zarabiała miesięcznie poniżej 3 000 zł brutto. A gdzie w tym wszystkim jesteśmy my??? Chyba w (usunięte przez administratora) głębokiej.

ASAM

Ja tam na atmosferę nie narzekam,trzeba robić wszystko, żeby nie zwariować. Co do zarobków, cóż.. płacą za jak za 'pół etatu' to i tak się teraz pracuje.

gg

wszystko jest na w/w forum, sam musisz ocenić.

znalazłem lepszą pracę w zieleni miejskiej

MIREK, daj sobie spokój z tą firmą. Chyba że wywalili cię z zieleni miejskich i nic innego nie możesz znaleźć. Jak jeszcze tego nie wiesz to tutaj się dowiesz jakim jesteś beznadziejnym pracownikiem. Codziennie będziesz przekonywany o swojej nieudacznosci

normalny

Mirku , nawet jak masz jedenaście klas samej podstawówki to daj sobie spokój z Eltelem !Zarobki są skandalicznie niskie , atmosfera fatalna ! Nie chce mi się więcej pisać .

scyzor

a najlepszy w tym wszystkim jest schemat w jaki się to odbywa .wpada firma zewnetrzna przekrosowuje abonentów nie patrząc czy zajmowane pary są wolne , dobre tylko lecą zgodnie z rozpiską a całe (usunięte przez administratora) spada na PT a póżniej Orange doktoryzuje się nad wskaźnikami terminowośc powtarzalność i cały inny cyrk .Powodzenia

gorol

Teraz to tylko Orange może sobie pozwijać stare kable i sprzedać na złom, bo nic już nie może zaoferować klientom.

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltel Networks Energetyka SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA