Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

P jak PREZES

Potwierdzam, to prawda.

gość

To będzie ciekawie gdyż bez serwisantów nie ma orange , a bez krętactw i złych praktyk eltelka będzie tylko lepiej dla serwisantów no ale jak biurokratów i nadgorliwych z orange wydalą to już będzie szczyt marzeń.

spoko nikt

nie przejmujcie się załogo Eltela już są opracowywane plany restrukturyzacji załogi ... zbyt mnogo ludzików, tabelki się nie zgrywają w Luboniu

qq

to raczej prezesiki z Orange są w czterech literach,grunt im się pali pod nogami. Ja juz mam załatwioną prace przy światłowodach, inni serwisanci tez szybko znajdą coś innego.

obcy
@qq

I to jest właściwy kierunek. Roboty jest mnóstwo, potwierdzają to w/w "były serwisant", ja - "były kierownik" i wielu innych którym nie zabrakło odwagi rzucić tym syfem. Przy okazji Wesołych Świąt dla Wszystkich!

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
były serwisant

Panowie Wszystkiego najlepszego, zdrowia, spokoju i samych słonecznych dni.Oczywiście także znalezienia pracy która da wam satysfakcję i gdzie będziecie doceniani.Aż przykro było patrzeć co z wami robią wasi kierownicy,może gdzie indziej odzyskacie swoja godność, Życzę wam tego z całego serca.

matejko

nie wyczymasz presji orange, ubrania robocze, szkolenia, kary umowne ewentualnie łap...i

konserwator

A wiadomo już coś o nowej umowie z OPL ?

szympans

Koledzy, troche wam nie rozumiem. Zawsze kierowałem się zasadą - nie kąsa sie ręki, która cie karmi. Postarajcie się oddzielic emocje i chwile zastanowcie sie nad nasza sytuacja. jakbysmy nie narzekali na OPL to jednak nasz Klient, dzieki któremu możemy wyzywić nasze rodziny. Jakbysmy ich nienawidzili, to 10-tego kazdego miesiaca dostajemy wypłate za prace na ich zlecenie. Uwazam, że chocby dlatego należy im się szacunek. Jednym słowem, wezmy się do pracy bo lepszej może nie być.

inż. z Eltel
@szympans

Dokładnie weźmy się do pracy bo póki ją jeszcze mamy .Za jakiś czas bowiem sieci GPON wyprą kable i miedziane i co wtedy ?Do obsługi średniej wielkości miasta nie będzie potrzeba kilkunastu ale tylko kilku dobrze wyszkolonych serwisantów .Zatem mniej narzekania na OPL a więcej roboty .

grek
@inż. z Eltel

GPON, czyli Gigabit Passive Optical Network. i kto ci to kupi ? , w zupełności wystarczy internet mobilny niż te światłowody , niedługo w tym kraju zostaną tylko emeryci i ci którzy nie mają za co wyjechać , więc ten GPON nie ma żadnej przyszłości

obserwator

Wielką siłą głupców jest to, że nie boją się mówić głupstw. I tyle w temacie !

Nps a co mnie to obchodzi ? Czemu mam zabiegać o dobry wizerunek Pomarańczy ? Przychodzę do pracy robię swoje co kończy się wypłatą (zasiłkiem )10 każdego miesiąca . Tyle w temacie ! Mam uwzglednić NPS i milion procedur ? OK !Tylko coś się chyba nie zgadza w stawce ! Każdy kto wchodzi sam na drabinę powinien zjechać do bazy na koniec dniówki i dostać w r.yj !!!

gruby

To w OPL jest komórka kierowników? Może pomyliłeś z kółkiem fotograficznym.

Orangutan-fan

Nie zgodzę się z Tobą kolego. Dlaczego uważasz, że bycie miłym dla Klienta (dzięki któremu notabene mamy pracę) jest "smarowaniem abonentów"? Można zarobić kilka dodatkowych złotówek nie wykonując żadnych dodatkowych czynności. Ja widzę tylko jedna słaba stronę tego projektu, a mianowicie to, że ocenie podlega rekomendacja a nie ocena serwisanta, a na to już możemy nie mieć wpływu.

Orangutan-fan

Ciekawe czy jak zarobisz kilka zł za tą akcję to też uznasz, że jest bez sensu. Proponuję tak zarobione środki przeznaczyć na wsparcie ZZ.

maleszka

Ale tutaj jadu sie wylewa. Tak sobie czytam te wpisy i wasza strone na facebooku i przebija sie tutaj glownie kierunek bielski i krakwoski. Czy rzeczywiscie na tym obszarze pracownicy Eltela sa tak zle traktowani czy to gornicy tak zepsuli lokalny rynek ze kazdy zarabiajacy mniej jest tak bardzo sfrustrowany?

bystry

Gdyby nie OP żaden z was nie miałby pracy, należy się więc trochę szacunku. Swoją drogą każdy z tutaj wypisujacych swoje madrosci jest kowalem swojego losu, wiec zamist sleczec na forum moze warto poprzegladac portale z ogloszeniami o prace, skoro obecnie jest tak źle. NIkt nikgo na siłe nie trzyma.

niezbyt bystry
@bystry

Może tak a może nie. Jak nie dla nich to zawsze możemy pracować dla innego operatora. Życie nie znowsi próżni, więc zawsze ktoś chętny na nasze umiejetnosci sie znajdzie.

obserwator

Szkoda chłopaka , ale w Eltelu nie brakuje idiotów co sami pracują na wysokości !!! A co roku podpisują BHP , że nie wolno samemu wykonywać prac na wysokości !!! LUDZIE Z ELTELA ,SZKODA NARAŻAĆ ZDROWIA I ŻYCIA DLA TAK KARYGODNIE NISKICH ZAROBKÓW !!!!Pozdrawiam

gość

(usunięte przez administratora) Do tragicznego wypadku doszło w ubiegłym tygodniu w Jędrzejowie. Pracownik spadł ze słupa w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Trwa wyjaśnianie okoliczności. W dniu dzisiejszym odbywają się uroczystości pogrzebowe.

monteros

Jednym słowem jesteś "idiotą". A jak by to był twój brat? Albo ojciec ,matole?

jack

to że kolega nie zyje to smutne ciekawy jestem jak pracodawca si e zachowa -oznajmi ze nie pracował z godnie z przepisami BHP chciałbym się mylić

obserwator

„Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego.”

ppppp

kapitalizm działa na zasadzie piramidy , elita na szczycie piramidy się obłowi na OPL , a barany na dole piramidy muszą tyrać na swoich panów , żeby to zmienić należy zmienić system , inaczej będzie już tak zawsze pan i niewolnik , przy cenach zachodnioeuropejskich zarabiacie tyle co murzyn w Afryce , i zawsze będziecie biedni i głupi

@ppppp

Masz św. rację ! Tylko w Eltelu są tacy którzy chcą być wyzyskiwani i poniżani , a góra to wykorzystuje .

pracownik OPL

Szanowni serwisanci g..no potraficie , macie słabe wykształcenie , nie znacie języków i bez OPL oraz Eltela g..no znaczycie .Zatem zamiast biadolić na forum do roboty i pracodawców po rękach całujcie .

FORCE telekom
@pracownik OPL

Haał, haał, haał! Panowie jakiś piesek nam tu szczeka na forum. Może zamiast szczekać nauczy się na pamięć podręcznika serwisanta, weźmie śrubokręcik do zaszronionych, zielonych GKM-ek, laptopik z aktualnym DiagFull-em i modemik zasilany 20m krosówką z przetwornicy w Seicento i pójdzie przerzucać pary na nie naprawianej od 5 lat ołowiance w szafie pamiętającej Gierka, żeby zapewnić abonentowi Wielkiego, Wspaniałomyślnego OPL choć 1Mb z oferowanych 20Mb.

śrubokręt

Mój guru. Kocham cię.

zniesmaczony
@pracownik OPL

Jest mi bardzo przykro,że "mierzy" Pan wszystkich swoją miarką... Rzadko zaglądam na forum ale to co Pan pisze jest żenujące i podejrzewam, że nie chciał Pan nikogo obrazić? Chyba za szybko Pan pisze niż myśli... Jestem po szkole zawodowej łączności,ukończyłem technikum łączności z maturą(zaraz po zawodówce)...poszedłem do wojska a po wojsku zapisałem się na Politechnikę...studiowałem trzy lata (wszystko po kierunku telekomunikacja) kiedy spotkała mnie życiowa,rodzinna tragedia!Musiałem przerwać studia i do dziś wraz z żoną opiekuję się chorym synem...zostałem w tym czasie "porzucony" przez TP-sę i "przekazany" do innej firmy...w której pracuję do dziś.Pewnie napisze mi Pan,że trzeba było się zwolnić...pewnie tak ale spłacałem kredyt który zaciągnąłem na leczenie i rehabilitację syna...na domiar złego żona popadła w depresję więc nie miałem odwagi podejmować decyzji o zmianie pracy. Firma nie powiem pomagała mi jak mogła ale wszystko ma kiedyś swój koniec. A teraz to już jestem w takim wieku,że "starych drzew się nie przesadza". Czy moje wykształcenie jest odpowiednie? Czy pracownik który pracuje w polskiej firmie musi znać obcy język? Proszę samemu sobie na te pytania odpowiedzieć...

eltel
@FORCE telekom

Jestem po studiach , znam biegle angielski i jestem doskonałym fachowcem w tym co robię ! A Ty kim jesteś Wielki Panie z OPL ???

jurek z b.b

Czytając forum zauważam że ciągle narzekacie panowie na stosunek i podejście OPL do współpracy z ELTELEM .Warunki umowy pomiędzy firmami zostały wynegocjowane przez zarząd firmy partnerskiej i operatora .Zatem pretensje należy kierować pod adresem kierownictwa Eltela a nie OPL .Druga uwaga powinna dotyczyć bardziej wyważonego wypowiadania się na temat OPL , zdajcie sobie sprawę że tylko dzięki tej firmie i jej infrastrukturze możecie nadal pracować i wykonywać swój zawód . Reasumując komu nie podoba się w Eltelu niech idzie pracować do konkurencji , albo założyć własną firmę i działać na otwartym rynku .Możecie wtedy zostać podwykonawcami np. Eltela i trzepać dobrą kasę .

obwe
@jurek z b.b

chciałbyś ,jesteś cymbałem , to tak jak w Sprincie , Sprint sam jest podwykonawcą OPL i jeszcze Sprint wynajmuje podwykonawców i bierze 30 % , od zlecenia , za oddanie roboty , każdy by chciał zarabiać 30 % , bez żadnych kosztów i ryzyka , tylko (usunięte przez administratora)coraz mniej

FORCE telekom
@jurek z b.b

Odradzam wszelkie związki z OPL, gdyż są one wysoce TOKSYCZNE. Finom/Szwedom nie zależy na polskich "śrubokrętach" dogadali sie z OPL i swoje dostają. W umowę jest wpisane robienie spinu, kary umowne, i tego typu bzdety, które są wkalkulowane w biznes PT i są uwzględnione z góry w planach zysków. To "śrubokręty" są gonione przez "kapo" i straszone karami, aby wymusić pracę w warunkach OVERSPIDU. Polacy dajmy w końcu odpór Francuzom, Finom/Szwedom i ich pieskom, które na nas szczekają. Niech w końcu nastaną uczciwe reguły gry, niech dadzą zarobić za uczciwą pracę. Dość cięć kadrowych, dość sprzedawania na złom nowych kabli magistralnych i zostawiania 50-letnich ołowianek!

sprint2
@FORCE telekom

o widzę że u Was też kable sprzedają , niektórzy mają niezły biznes z tego u nas już prawie wszystkie ołowianki powyciągali na złom igielity już też wyciągają ,a kabli nikt nie naprawia bo kablarzy zwolnili bo byli niepotrzebni zostali tylko ci z laptopami od szerokiego , i kilku serwisantów do przerzucania par , OPL już chyba za długo nie pociągnie jeszcze 2-3 lata i nie będzie w ogóle sieci miedzianej

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA