Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Na południu jest potrzebny nie strajk ale zawiadomienie do prokuratury o mobbingu z szczególnym uwzględnieniem szanownego Pana Dyrektora. Wiadomości email które wysyła są dostatecznym dowodem na mobbing w firmie.

byly pracownik

Kolego Nic. Spróbuj sam wywalczyć z firma Eltel cokolwiek.

nic
@byly pracownik

Z takimi związkami jakie są w tej firmie to na pewno nikt nic nie wywalczy.

związkowiec

16 listopada 2015 r. zostało podpisane porozumienie kończące spór zbiorowy w Eltel Networks S.A. Wzrost wynagrodzenia, w oparciu o kryteria przyjęte w porozumieniu, nastąpi w trzech terminach, tj. od 1 października 2015 r. o 5% brutto, nie mniej jednak niż 100 zł brutto, od 1 września 2016 r. o 6 % brutto, od 1 września 2017 r. o 6 % brutto. Szczegóły w komunikacie (link w załączeniu). (usunięte przez administratora)

@związkowiec

a napiszesz o aneksie do tej umowy jaką zawarł związek w naszym imieniu z pracodawcą?czy ja mam napisać.

nic
@związkowiec

Narobiliście wiele szumu z referendum i nic nie wywalczyliście.Referendum miało być kartą przetargową w negocjacjach z zarządem(usunięte przez administratora) Solidarność tak bronił interesu pracowników,że zarząd zrobił to co planował.Gdy by doszło do strajku i padła firmo to największe straty ponieśli by działacze związkowi opłacani ze składak członków.W ramach protestu za negocjacje proponuje złożenie przez pracowników wniosku z rezygnacją z członka związku.Ciekawe jak zareagują w/w.

no name

Ale Wy jesteście naiwni związki przez tyle lat siedziały cicho i nagle się obudziły bo miały w tym swój interes. Ktoś dostał działę i już po strajku, pracowałem kilka lat w tej firmie przerobiłem kilku kierowników jeden był tylko konkretny bo po studiach reszta nie douczone matoły liżące tyłek dyrekcji. Rozstałem się z firmą zgarnąłem odprawę, dziwię się młodym ludziom którzy pracują w tej firmie za te grosze przecież niczego się nie dorobią nawet na wynajęcie mieszkania samemu nie starcza. Co to za pensja ?? Nazwać ją można jałmużną. Starzy pracownicy trzepią na boku fuchy w pracy i po pracy bo przecież to że jest GPS to nie znaczy że w aucie jest dwóch serwisantów, często Ci bardziej faworyzowani przez kierownika dostają fuchy od niego sam byłem świadkiem jak kierownik "nadzorował" pracę dla innego operatora a serwisanci wciągali kable dla innego operatora mimo iż umowa z Orange tego zabrania. Nie dziwię się im bo mają rodziny i trzeba z czegoś je utrzymać a pensja w tej firmie to porażka. Pozdrawiam parobków Eltela ja pracuje już w zupełnie innej branży i zarabiam cztery razy więcej niż w Eltelu

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
drucik

...I całe szczęście doszło do porozumienia znowu 20tysięcy na koncie i do tego premia kilka tysięcy a już było niepewnie ...pomyślałem - tak, jak myślą dyrektorzy...co by było gdyby...znowu dostaliśmy w j..a W ramach rewanżu dostaniemy nowe auta skody a jako premia Gps/jedyna rzecz na którą muszą być pieniądze nawet gdyby miało być 30%/

pizdej

Szkolenia ?? ciekawe gdzie. Stałe wynagrodzenie no to chwała im Panie że płacą a przecież nie musieliby....A zadowolony to jest chyba tylko prezes a przepraszam były prezes i członkowie zarządu.

spokojny

Panowie? Podobno w ubiegłym tygodniu jakiś skandynawski wicher powiał na samej poznańskiej górze. Podobno ktoś się nie utrzymał?. Wiecie coś o tym ?

To dobrze , że nie za miskę ryżu.

antyeneva

w (usunięte przez administratora)pracujesz na umowę o pracę i umowę zlecenie , godziny od umowy zlecenia nie liczą się do ewidencji i jest to zgodne z prawem , a tak swoją drogą kto ci kazał podpisywać 2 umowy ? :)

Eltel Networks to firma żydowska zabierają wszystko i uszczuplają żeby jak najmniej zarobić każą pracować 12 godzin i w soboty i w niedziele i tak cały rok gdzie jest Państwowa Inspekcja Pracy na kwitkach do wypłaty nie są wyszczegulnione godziny nadliczbowe i praca soboty i w niedziele żeby nie było w czasie kontroli nawet pracują święto niepodległośći 11 listopada Do jazd do pracy nie liczy się tylko od tej godziny co się przyjedzie jeszcze czegoś takiego nie było Pracownicy nie chcą pracować w soboty i w niedziele ale są z muszeni w polsce robi się niewolnictwo mam nadzie że bóg z tą firmą z kończy

Podobno sam On emigruje

ola

Co tam słychać na szczytach,czy aby dziś na pewno wszystko po staremu?

jacek

panowie aby nas traktowano poważnie wystarczy tylko pracowac według procedur czy to tak dużo ??????? róbta co chceta

zryty

Kolega Irek pisze z uśmiechem iść do pracy ,jestem na etapie ,że każdy następny dzień przepracowany w tej firmie jest karą natomiast z uśmiechem wychodzę z tej pracy która mnie powoli niszczy. Motto tej firmy PRZYJDŻ WCZEŚNIEJ ZOSTAŃ DŁUŻEJ.

mandy

Prorok czy z zarządu?

Irek Bojdo

Witam , koledzy zachęcam do rozstania się z tą firmą i znalezienia sobie nowej N O R M A L N E J pracy !!! Gzie będziecie szanowani, odpowiednio wynagradzani ,a kierownictwo i dyrektorzy nie będą was traktować jak wrogów (ja tak to odczuwałem)!!!Nie wierzcie w żadne obietnice o podwyżkach(spotkania z dyrektorem,przerobiłem ich kilka) bo nic się nie zmieni . Jedynym rozwiązaniem aby z uśmiechem iść do pracy jest rozwód z tą mądrą inaczej firmą !Wiem co mówię, zwolniłem się i żałuję tych wszystkich lat przepracowanych w Eltelu . I na koniec taki cytat ! PRACOWNIK nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa.Jest mu jedynie winien usługę,za którą otrzymuje zapłatę,będącą nie łaską,lecz zasłużonym wynagrodzeniem !

drucik

kolejne spotkanie o wszystkim czyli o niczym dalej firma czaruje jak to nam dałaby podwyżki tylko te parę drobiazgów.A to NPS na 100 procent , a to certyfikacja najwyższa itp jednym słowem identycznie jak nasza premia kwartalna niewidzialna.Mam wrażenie ,że firmą rządzi szkot w spółce z żydem-chytry dwa razy traci.Zanim oni to pojmą będzie po ptokach a my w innych branżach i o to chyba chodzi.

związkowiec

Z powodu braku porozumienia z (usunięte przez administratora) odnośnie wzrostu wynagrodzeń oraz odstąpienia od nakładania na pracowników kar, w ramach trwającego od kwietnia 2014 r. sporu zbiorowego 3 września br. został podpisany z udziałem mediatora protokół rozbieżności. W oparciu o ustawę o rozwiązywaniu sporów zbiorowych w dniach 14.09-31.10.2015 r. przeprowadzono w (usunięte przez administratora) referendum strajkowe, w którym wzięło udział większość pracowników Spółki. Za udziałem w akcji strajkowej opowiedziało się blisko 90% biorących udział w referendum. Komisja Międzyzakładowa upoważniła Prezydium do podjęcia decyzji w sprawie dalszych działań ze strajkiem włącznie. Obecnie przedmiotem konsultacji są nowe propozycje pracodawcy dot. wzrostu wynagrodzeń. (usunięte przez administratora)

3 bit

Hehe a powiedział kiedy wkońcu jego synalek weźmie się do roboty ?? Czy za niańczenie go przysługuje dodatek??

vat pg

Wczoraj kolejne zebranie z Dyrektorkiem.Wymachiwał jakimś planem na podwyżki. Z planu wynikało że tylko największy bystrzacha i dupowłaz klienta mógłby liczyć na 10% podwyżki-ŻENADA. Tak po Sobie licze z racji certyfikacji i podejście do procedur to może 3,5%. STRAJK STRAJK STRAJK

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltel Networks Energetyka SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA