Eurofoam

Gdańsk

Opinie o Eurofoam

BYŁY PRACOWNIK 2010-02-04 12:05:32
NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY 1000 NA REKE I CZEŚC . NIE LICZA SIE WOGULE Z PRACOWNIKIEM WYKORZYSTUJA LUDZKIE TRAGEDIE NIE PRZYJDZIESZ W SOBOTE DO PRACY TO WYKOPIA CIE NIBY SOBOTA JEST WOLNA ALE JAK JUZ TAM JESTES TO LEPIEJ IDZ NA SOBOTE I WYSŁUCHUJ [usunięte przez moderatora]. TEKSTÓW M[usunięte przez moderatora]. TEN CZŁOWIEK WOGULE POMYLIŁ SWOJE POWOŁANIE OD OCHRONIARZA (CIECIA) NA MAJSTRA , CO CHWILE INNA PRACE CI ZLECA KRECI SIE POD NOGAMI I SZUKA GUZA TEN GOŚĆ NIE WIE WOGÓLE O CO W TYM CHODZI TO TAKI WREDNY TYP ZE JAK PUJDZIESZ ODDAĆ KREW HONOROWO TO CI PREMIE ZABIERZE O ILE CI JĄ PRZYZNA JEDYNE CO DOBRE TO ATMOSFERA WSPÓŁPRACOWNIKÓW SERDECZNYCH KOLEGÓW KTÓRYCH POZDRAWIAM!!!! SEKRETARKA (MUMIA) NIE WIE O CO CHODZI (CZESKI FILM)-JAK ZBIURKA W WOJSKU KTO BYŁ TEN WIE ; ALE NAJMĄDRZEJSZA JEST MYLI DATY I ZWALA WSZYSTKO NA KOMPUTER ZE TO WIRUS ( ALBO NA PRACOWNIKA ZE ZŁE INFORMACJE PODAJE) PRZEZ 5 LAT NIE USUNEŁA GO CIĄGLE ROBI POD GÓRKE BŁEDY W UMOWACH W WYPOWIEDZENIACH ITD. JESLI JAKIES PAPIERY DOSTANIESZ OD NIEJ TO WSZYSTKO ALE WSZYSTKO DOKŁADNIE PRZECZYTAJ 6 RAZY PRZY NIEJ INACZEJ NIE DOCZEKASZ SIĘ POPRAWKI KTÓRA ONA NIE UZNA ZE JEST DO POPRAWY BO PRZECIEZ MUMIA SIE NIE MYLI[usunięte przez moderatora]NIC NIE WSKAZYWAŁO NA TO ZE BEDZIE TAK ŹLE W TEJ FIRMIE NO JESZCZE NIE WSPOMNIALEM O D[usunięte przez moderatora]. COS CI NIE PASUJE IDZ NA ROZMOWE DO POKOJU ZWIERZEŃ D[usunięte przez moderatora] DUZO CHCE ZDZIAŁAĆ ALE NIE WIE JAK (KUMPEL M[usunięte przez moderatora]) WIELKA FIRMA I WIELKI SYF DOBRZE ZE NIE MUSZE PATRZEĆ NA IHC [usunięte przez moderatora]
Zostaw swoją opinię o Eurofoam - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurofoam