Opinie o stalprofil S.A w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie stalprofil S.A. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie stalprofil S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o stalprofil S.A w Dąbrowa Górnicza

Grazia Nowy wpis

Ej, a ta pensja na poziomie najniższej krajowej, o której piszecie, obowiązuje też na stanowiskach biurowych? Pytam, bo poszukują specjalisty ds. sprzedaży i ciekawi mnie ile razem z tymi obiecanymi premiami jest się w stanie zarobić w miesiącu. A może inne dodatki dodają wartości do pensji?

Mmm

Nie polecam płacą jak w Biedronce

Może jakieś kwoty na poparcie tych słów? Bo firma używa innych. W ofercie (usunięte przez administratora) z ich strony dla specjalisty ds. sprzedaży znalazłem określenie - atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy.

Robol Nowy wpis

7 lat siedzę w tej firmie i nie mam na co narzekać jak mają to się dzielą jak nie mają to się nie dziela prosta zasada . Co do kierowców piszących tu opinie to najlepiej jest wbijać szpilki w pracowników ale jak się ma 24 tony załadunku w 70 pozycjach to chyba już samo mówi za siebie xd wy to jesteście kury co znoszą złote jaja ????

@Robol

Czym niby macie się tu dzielić, premiami? Podpisujesz się jako robol, więc jesteś tu na etacie pracownika fizycznego? Jeśli tak, to daj znać jakie masz warunki pracy. Czy po tych 7 latach masz umowę na czas nieokreślony?

Łukasz

Ludzie co się z tą firmą dzieje, w zeszłym roku jak brałem ładunek, to jeszcze jakoś tam szło, przynajmniej dobrze płacili, bo na tej stalowni to trzeba co najmniej dwa dni odstać, ale od tego roku to tragedia jacyś nowi pracownicy, cwaniacy, stawki(usunięte przez administratora), jakby paliwo było za darmo. Teraz to już w ogóle nie opłaca się z nimi współpracować. Odradzam !!!

@Łukasz

A wiesz jakie teraz obowiązują stawki, szczególnie dla nowych pracowników? Coś wiadomo jak często zmieniają się osoby i czy wynika to głównie z zarobków?

Treskol

Stawki to najniższa brutto przez agencję

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Referent ds. zaopatrzenia w firmie stalprofil S.A? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie stalprofil S.A? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 8 maja

Propko

Wpierw przez agencję asistwork do 1000 gdz potem pod firmę można orzejsc

Blondi
@Propko

A są jakieś inne warunki odnośnie przejścia czy tylko te wypracowane godziny? Potem pracując bezpośrednio we firmie ma się lepsze warunki pracy czy jakie są tego plusy? Agencja pobiera jakąś prowizję od wynagrodzenia, za to, że załatwili pracę?

Treskol
@Blondi

Praca przez agencję z tego co wiem to na magazynie jako hakowy lub suwnicowy

Emilia

A ja z kolei znalazłam ofertę dla specjalisty ds. sprzedaży i zastanawiam się czy nie aplikować. Może ktoś rozwieje moje wątpliwości, bo raczej są tu same opinie od kierowców. Praca specjalisty polega m.in na wyjazdach służbowych, ale jak często one się zdarzają? Wyjazdy są większością obowiązków czy tylko sporadyczne? OD samego początku można pracować na premie, jeśli tak to na jakiej zasadzie są przydzielane?

Kazio

Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Zabierałem stał z Niemiec, tam załadunek 45 min z dokumentami i spinaniem a tutaj czekam już 15stą godzinę (awizacja na 12-16) a mamy już 21... Nigdy więcej. Jeszcze nawet na halę nie wjechałem. Masakra jakaś.

Kotecki
@Kazio

Panie jak tam ostatnio byłem to jeden tańczył i czasu nie mieli

Przez miesiąc jest jeszcze ważne ogłoszenie na Specjalistę ds. sprzedaży. Proszę zatem coś więcej o wyjazdach służbowych. Napisano, że na terenie Polski mają one być. A na jak długo i czy praca w delegacji jest dodatkowo płatna?

stalprofil S.A prowadzi rekrutację na stanowisko Referent. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Na firmowej stronie jest ogłoszenie dla SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY WYROBÓW HUTNICZYCH. Z tego co czytam umowa jest od początku o pracę, najpierw na 3 msc potem na 2 lata, osobiście mi się podoba ten schemat. Zastanawiam się nad tematem wynagrodzeń. Może jest ktoś w stanie przedstawić realne zarobki dla tego stanowiska? Jak określicie atmosferę na tym dziale?

Mirek

Firma godna polecenia !! Płatności na czas

Kaśka

Polecam Stalprofil, udana współpraca. Spoko kontakt, bez problemów. Dużo ładunków także jest w czym wybierać, ale trzeba niestety troszkę poczekać na załadunku, a tak to jest OK.

Antoni

Co Ty za głupoty wypisujesz, ja normalnie z Nimi jeżdżę i biorę od Nich ładunki, jak masz normalne stawki i nie robisz awantury, że trzeba trochę odstać na załadunku, to jeździsz, a Ty pewnie raz zrobiłeś awanturę, że długi załadunek i już Ci ładunków nie dają.

Ryszard

Nie raz jeździłem dla Nich i zawsze wszystko ok, oczywiście troszkę trzeba poczekać na załadunek, ale nie jest tak źle są gorsze firmy. Za to można spokojnie się u Nich wypłazować, mają ludzkie podejście do kierowców i są bardzo pomocni. Kontakt jest zawsze telefoniczny, nie ma tak, że ktoś nie odbierze telefonu. Także zawsze można się dogadać. Miałem kiedyś taką sytuacje, że był problem na rozładunku, bo firmę już mieli zamykać to Pani handlowiec ze Stalprofilu załatwiła mi rozładunek, także mogłem spokojnie zjechać na weekend do domu. Także wielkie dzięki, bo inni to by mnie tam zostawili, nie zobaczył bym moich dzieciaków i jeszcze ani telefonu ani nic. Polecam !! Spoczko firma

Ona

Bardzo dobra atmosfera w firmie, jest super kontakt, wszyscy pomocni, można na sobie polegać.

Przewoźnik

Udana współpraca, dobry kontakt, można się dogadać :) Bardzo fajni ludzie z logistyki.

Honorata

Szukają jeszcze referenta ds zaopatrzenia? Bo widziałam na stronie firmy taką ofertę ale nie wiem czy aktualna. W razie czego czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy dobrze się zarabia na takim stanowisku? Zdarzają się jakieś nadgodziny czy raczej nie?

przewoźnik

jak chcesz ładunek to od logistyki nie dostaniesz bo nic nie maja ale na giełdzie ładunefzki wystawia pewna spedycja z Bydgoszczy od sławnej Pani prowadzącej program w TV:) na układy niema rady jak chcesz do nich ładunek bezpośrednio to niema szans tylko przez panią celebrytkę

Weronika

Mam pytanie odnośnie atmosfery w firmie. W ogłoszeniu podali, że w firmie panuje przyjazna atmosfera, ale mnie ciekawi, czy firma jakoś o to dba? Oferuje spotkania czy zabawy integracyjne, aby budować dobre relacje i atmosferę? Pytam w kontekście internetowego ogłoszenia na posadę Pracownik działu finansowo-księgowego.

Klient

Jeśli chodzi o załadunek czy rozładunek to dramat . Stanie co najmniej kilka godzin , omijać tą firmę z bardzo daleka

Zostaw merytoryczną opinię o stalprofil S.A - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w stalprofil S.A?

Zobacz opinie na temat firmy stalprofil S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w stalprofil S.A?

stalprofil S.A
2.3/5 Na podstawie 37 ocen.

stalprofil S.A