Opinie o CERMAG w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CERMAG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w CERMAG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CERMAG w Toruń

Jest teraz oferta dla sprzedawcy w dziale chemii budowlanej i outlecie. Nie było podanych widełek więc myślałem, że tu coś o nich sobie wstępnie poczytam. Nie ma niestety nic aktualnego a do teraz zastanawiam się o co chodziło chociażby z tamtym dyplomem, o którym pisali? przyznawane są jakieś nagrody?

hm Nowy wpis

@kubba dyplom na przedstawiciela handlowego? Jeszcze się z czymś takim nie spotkałem, ale kto wie, może coś takiego istnieje...

lary Nowy wpis

Topa jakie to trzeba mieć te dodatkowe uprawnieniażeby myślec o wyższych pułapach?Ty biedaku bujasz w innej epoce.

lary Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie CERMAG? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
rudy

Chyba mało płacą ,skoro wiecznie szukają magazynierów i doradców handlowych.Widziałam że szukają też specjalisty do spraw logistyki i magazynowania.

kaka

Słyszałem że w końcu firma Cermag po długich latach oszczędzania zafunduje pracownikom po 1000 złotych w bonach tym którzy przyjda na wigilię rodzinną.

Ramzes

Jak wygląda praca w Cermagu na wyższych stanowiskach, chodzi o wspólpracę między szefem zakupów, dyrektorem a innymi oddziałami Cermagu. Ktoś coś wie na ten temat?

PAWEŁ

Co się dzieje w Cermagu że tyle osób nie wytrzymuje nerwowo???

luis fernando

Po prostu firma chciałaby mieć pracowników za grosze, a najlepiej, żeby robili obroty na ok. 100 tys. zł miesięcznie co jest praktycznie niemożliwe do zrealizowania przy tylu doradcach handlowych ilu tam pracuje. Powodzenia mimo wszystko. Ogólnie męczarnia, ciągle o coś pretensje, dużo asortymentu, ciągle coś. Już lepiej iść na jakiś magazyn typu Amazon czy coś. Pozdrawiam

luis fernando

Nie polecam pracy w Cermagu. Duża rywalizacja wśród pracowników, niezdrowa atmosfera, całe dnie w pracy ( plus niektóre weekendy), słaba kasa oraz wygórowane ambicje przełożonych, które są ciężkie do zrealizowania. No, ale jak to mówią: lepszy rydz, niż nic. Nie polecam nikomu

bzyku

jak jesteś ciekawy co się dzieje wdziłach Cernagu to sie najlepiej przyjmij na stanowisko pierwszego piredoly.

luis fernando

Działy są na stronie internetowej Cermagu. W każdej opinii są ziarenka prawdy.

Ludwik

Trzeba zaznaczyć, że negatywne opinie dotyczą przede wszystkim pracy doradcy handlowego.

azor

daj sobie spokój z pracą w tej dziadowskiej firmie lub spróbuj ale kup sobie tira melisy i wagon relanium i innych tego typu środków inaczej psychiatryk wita nie polecam nikomu tego pracodawcy cieszę się jedynie że już tam nie pracuje , porażka

Ala

witam wszystkich pracujących i nie pracujących:) widziałam ogłoszenie, że firma szuka księgowej. I tak po krótkiej analizie zastanawiam się czy warto złożyć cv?

nj

lola,chyba nie doczytałaś;większość osób piszących jest już W DOMU!!!

lola

Wieczne dąsy ze za mało placą , jak wam żle to do domu .

to-ma

Nie istotne czy pisze ktoś z zarządu czy z szeregu kto tam pracoawał nie żałuje odejścia z owej firmy kto w tym siedzi to narzeka i to wszystko co może zrobić bo boi się utraty pracy.AMEN

fa

zastanawiające jest kto wypisuje te pozytywne opinie,pewnie ktoś z zarządu.Życzę wam w przyszłości takich pracodawców jakimi wy jesteście.Żal.....

były 2

My za mało dawaliśmy ? testy co tydzień zróbcie jeszcze !!! atmosfera że strach się odezwać przy kimś! uśmiechy na wigilii firmowej itp. a w rzeczywistości każdy każdemu by oczy wydrapał!! więcej pracuje w firmie dyrektorów, kierowników, znajomych, jedno wielkie kolesiostwo . kolega zatrudnia kolegę , ojciec syna , a już tam nawet małżeństwa się kreują. co do podejścia do klienta jest podział na tych lepszych i na gorszych, tych drugich to by najlepiej nie wpuścili bo jeszcze wizerunek firmy zepsują. jednym słowem porażka . Jedno wielkie NIE POLECAM . (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o CERMAG - Toruń

CERMAG