Opinie o FLIPSY w Stodzew

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FLIPSY. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FLIPSY o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLIPSY w Stodzew

lala

nie tak wiele. A ja powiem jedno: na moim terenie jest bardzo malutko Flipsa i jest przedstawiciel. PO prostu ludzie zapomnieli o nim. Natomiast na Twoim terenie TBM może nie byc, ze wzgledu na brak przedstawiciela. Opinia klientow jest taka : gumowaty i duzo gorszej jakosci ( porownujac do poprzednich lat ) ;)

chrupek

lala to było kilka lat temu, teraz wiele sie zmieniło, u mnie TBM juz nie ma na rejonie :)

lala

Słuchajcie koledzy i koleżanki .Pracowałam w Flipsie 4 lata jako przedstawiciel handlowy ,początek był naprawdę zadowalający.Pensja na czas .,zarobki nie były małe.Po czterech miesiącach zaczęły się problemy .Wypłaty 3,4tygodnie z opóżnieniem.Mimo tego jeżdziłam ,nie ściemniałam poprostu nie potrafiłam oszukiwac.I tak głupia jeżdziłam przez 5 miesięcy nie otrzymując żadnego wynagrodzenia .Do tej pory a minęło prawie 5 lat ,nie odzyskałam tych zaległych pensji.Obecnie pracuję w firmie która również zajmuje się produkcją chrupek .Oczywiście jak się domyślacie w firmie która jest wielką konkurencją dla Flipsa.Jestem bardzo zadowolona z tej pracy .,aby tak dalej .Zyczę każdemu ,aby był zadowolony ze swojej pracy tak jak ja jestem.Pozdrawiam

avila

ciekawego którego jak wszyscy pracują, co ty klepiesz za farmazony

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FLIPSY się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
kkk

dyrektora wywalili na pysk a nie ze odchodzi wiem bo go znam prywatnie

tos

Wszyscy piszący tu jestescie jak dla mnie [usunięte przez moderatora], nikt nie napisze o swojej bylej firmie dobrze, jeszcze sie taki nie zdazyl zwolniony za dobra sumienna prace, zeby pisal dobrze o swoim bylem pracodawcy to juz tak jest i bedzie taka nasza mentalnosc ludzka. zapytajcie swoich znajomych kolegów jak im sie pracuje i za jaka kase pracuja, mam znajomych w aksamie w kamisie i w innych super firmach, spotkam sie z nimi w codziennej obsłudze sklepów np PSS i jeszcze żaden nie powiedział dobrze o swojej firmie, każdy z nam ma zly samochód, każdy za mało zarabia i każdy ma takie wielkie targety ze nie mogą wyrobić, juz nie wspomnę o dostępność produktów na półce ilości fejsów hehe dodatkowych ekspozycja no poprostu cudownie. ( Dobrze że w BGK takich cudów nie ma ) Ja pracownik BGK sie zastanawiam to po co oni pracują jeżdżą tymi samochodami po tych śmiesznych sklepach za taka śmieszna kasę mając tyle obowiązków bez braku towaru na wymiany i fure tabelek do pisania itp. W naszym kraju jest demokracja i zawsze można pracować na budowie, można byc tez kreatywnym i być na utrzymaniu zony bądź mamusi, a co inteligentniejsze jednostki mogą wyjechać do Londynu pracować za duża kase jako śmieciarze. Pozdrawiam wszystkich PH...

byly pracownik

anonim - 2010-08-11 23:00:52 ona - 2010-08-11 22:57:24 jaki ph pisze w nocy dobrze o swojej firmie NAWIEDZONY LUB PODSTAWIONY ale to na nic i tak sie nie sprzedaje dzięki nowej polityce firmy a szkoda bo by szło a tak padnie jak jestes taka dobra i robisz powyzej 55 tys to wg moich obliczen powinnas zarobić 3,107 zł, chyba ze nie jestes wstanie sprzedac nawet za 20 tys zł w miesiacu hehe jak czytam te opinie to chce mi sie smiac :) takie targety sa smiesznie niskie. Szkoda, ze ta firma tak nisko upadla. Kiedys, w czasach jej swietnosci, taki obrot miesieczny, o jakim piszecie, czyli nawet 55 tys pln mialem przez dwa wyjazdy w dwa dni, za gotowke do reki, bez czekanie na przelewy. A teraz jest to wg Was calkiem dobry obrot miesieczny. Jestem w szoku! To bardzo niskie wyniki. Szkoda... bo kiedys za moich czasow ta firma funkcjonowala zupelnie inaczej, gdyz miala lepsza polityke handlowa i kierowcow, ktorzy pracowali za ph, to oni sprzedawali... A potem przyszli MADRZEJSI :) i tak zmodernizowali firme, ze jest jak jest... wynik - wyplaty dla pracownikow po trzech miesiach. Chyba tylko tyle chce powiedziec.... zenada...

kazia

wyobraź sobie że jestem ogarnięta i wiem bo mój mąż jest przedstawicielem handlowym od 10 lat i pewnie byłoby super gdyby miał auto z klimą i bez kratki ale to nie jest powód żeby mówić o swoim pracodawcy tak źle bo czasy są bardzo ciężkie i trzeba doceniać co ma a zresztą jeśli Ty potrafisz obrażać takimi epitetami osobę której nie znasz to czego można się po tobie spodziewać

normalny

A Ty jakbys była ogarnieta to w pracy PH klima, odgrywa akurat bardzo istotna role. W kążdej SZANUJĄCEJ sie firmie o tym dobrze wiedzą. Wiec nie spinj sie tak bo (usunięte przez administratora) wiesz za przeproszeniem.

kazia

bardzo Ci dziękuje za wyjaśnienie jestem tego samego zdania ci ludzie chyba nie wiedzą co to znaczy być upokarzanym przez szefów pracować po 12 godzin 6 dni w tygodniu za 1000 złotych pensji i jeszcze mieć rodzinę której trzeba coś ugotować i oprać. A im przeszkadza że samochód kiepskiej klasy i bez klimy. NIECH IDĄ PRACOWAĆ DO MARKETU TAM SOBIE POJEŻDŻĄ ZA DARMO NA PALECIAKU. Dziękuje i pozdrawiam

janek

Praca jak każda inna, trzeba spiąć pośladki i brać za robotę, myślisz że w innych firmach dadzą ci zarobić kasę za gadanie i robienie niczego ? dla mnie to forum jest całkowicie [usunięte przez moderatora], na żadnym takim forum jak to nie piszą dobrze o swoich byłych pracodawcach, wszyscy jesteście tu jacyś powaleni, zastanówcie sie chwile po co pisać takie bzdury ?

kazia

JANEK napisz mi proszę bo widzę ze Ty jesteś jedyny normalny na tym forum o co w tym wszystkim chodzi bardzo potrzebuje pracy ale nie chcę wpakować się w kolejne bagno.

kazia

czy tam jest naprawdę tak beznadziejnie napiszcie proszę chcę podjąć tam pracę jako ph

janek

pracuje tam rok czasu, nie słyszałem o kupowaniu paliwa za swoje pieniądze, mam kartę paliwowa na stacji Statoil, wiec nie rozumiem waszych wypowiedzi, w ogóle to jaka firma bawi sie teraz z tankowaniami za własne pieniądze. PIT-a juz dawno dostałem z firmy, wiec tez nie wiec po co ktoś takie głupoty wypisuje. jak dla mnie to wszystko śmiechu warte. jak dla mnie powinni zamknąć takie fora jak to, bo ludzie tu piszący walą ściemę i sami nie mają pojęcia co pisze.

terazniejszość

Co wam tak, zależy wiedzieć kto jest dyrektorem? Ja wiem ale nie powiem, fakt że szukają nowego bo ten odchodzi bo otwiera własny biznes. Nieprawdą jest że firma jest niewypłacalna, nigdy nie odeszłam ze wstydu że kartę paliwową mam zablokowaną, wypłatę dostaję na czas. To że trzeba ciężko pracować żeby coś zarobić to fakt ale gdzie teraz jest dobrze. GPS mi nie przeszkadza bo pracuję i nie ściemniam i dlatego zarabiam, nie są to kokosy ale zapytajcie kolesi z innych firm że u nich też już nie ma kokosów.

zapraszam do stodzewa, wszystkim co byłem winien to oddam kase

dostawca - 2011-02-05 21:11:11 A co sie dzieje z panem Myrchą, bo mi wisi od groma kasy. komornik bezradny a ten fiut schował glowe w piasek. Jesli ktos z was wie co się z nim dzieje prosze o jakies info. mieszka w stodzewie jedz sobie do niego i odbierz kase

dostawca

Ci co pisze zle na flipsy, sami sobie zaprzeczają takimi bzdurami bez pokrycia

no właśnie jak to jest z dyrektorem ? jeszcze dziś rozmawiałem z jednym i drugim. Dobre dobre :))

Zostaw merytoryczną opinię o FLIPSY - Stodzew

FLIPSY