energo-consalting

Józinek

Opinie o energo-consalting

zdruzgotany ex 2010-02-02 22:29:27
po ok 20 latach uczciwej rzetelnej pracy (przy ciągłym podnoszeniu standartów i wymagań ) zostaliśmy wy.....ni przez Energę.Jak kolega wspomniał wcześniej w rejonach nikt nie doceniał naszej (tak apropos to nikt nas nie lubił i nie szanował nigdy) pracy aż do teraz. tylko że teraz to trochę za późno.nie wiem jak w innych rejonach ale w RG wczoraj przyszedł mail gwóźdź do trumny (naszej) otóż co enko zrobiło to zrobiło a z kodów 32 poszły u nas do odbiorców szacunki, i w następnych miesiącach to samo . czyli wyszła na jaw ambicja pewnego pana z Torunia ,nie poszliście inkasenciki do enko to po trupach ale wam pokażemy . jestem zdruzgotany tą sytuacją bo pracowałem uczciwie wg standartów i wymagań a zostałem potraktowany jak śmieć nazwany leniem złodziejem i oszustem ,przykre .a co do nowych to nie do was mamy pretensje wy po prostu przyszliście do pracy ,mijam was co dzień w rejonie i powiem wam że wam nie zazdroszczę znam tą pracę bardzo dobrze i na tych stawkach chłopaki nie zarobicie na utrzymanie samochodu który aby zrobić 2500 odczytów jest po prostu niezbędny chyba że kogoś zadowala 1200 na rękę za miesiąc za naprawdę ciężką pracę a śmietankę zbierze pani prezes z Koszalina .nie dajcie się dymać z terenem nich każdy robi równo i miasto i wieś i taryfę C.weźcie za twarz koordynatorów i niech wam wyjaśnią sytuację , a nie jeden na wieś bo masz samochód i wyjdziesz na zero a drugi na miasto bo nie ma auta i robi kasę .
Zostaw swoją opinię o energo-consalting - Józinek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie energo-consalting