Opinie o NFM International w Potęgowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NFM International. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w NFM International o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NFM International w Potęgowo

pracownica

co ok 14 ( nowe ogłoszenia) dni poszukują szwaczki - magazynierów - technologów itd. nowi są zatrudniani pracują 1m -2m-ce i zwalniają się bo zarobki najniższa krajowa i tak w koło. Praca dla zdesperowanych za 1300 zł

stopwyzyskiwaczom

Firma typowy wyzysk Prowadzi ciągły nabór na szwaczki i magazynierzy płacą najniższą krajową. Ciągła rotacja bo pracownicy po 1 - 2 m-cach zwalniają się bo zarobki spieszne niskie. Wydzwaniają o rozmowę i spotkanie a tam tylko pytanie ile chce się zarabiać jak podasz 1300 zł to zatrudnią cię jak 2000 to to jest kosmos dla tej firmy.

cinek26

witam ... dziś złożyłem cv w Lęborku ... startuje na pracownika produkcyjnego mógł by ktoś przybliżyć mi sytuacje i na czym polega praca i czy długo czeka się na odpowiedź

zxc

FIrma miedzynarodowa, ale stawki typowo polskie.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
olacich

Witam potwierdzam jak wcześniej zawracają głowę ze chcą zatrudnić a tylko zwodzą. Występuje bardzo duża rotacja nowy pracownik pracuje kilka m-cy i zwalnia się bo zarobki słabiutkie-a wtedy szukają na zamianę. Pytania ile chce Pani Pan Zarabiać kto da mniej ten wygrywa.

soc

Straszny bełkot wyprodukowałeś, ale już tak nie płacz. Jaśnie pana zapytali ile chce zarabiać i się obraził.

w temacie

Szwalnia - 1200-1600 Magazyn - 1400-2000 Biuro/technologia - 1400-2500 stawki w pln

spacja
@w temacie

no to takie kokosy ze hoho... wiadomo dlaczego mają ciąglą rekrutację...

Ou

Miałem identyczną sytuacje! Zwodzili mnie i zwodzili...... I oczywiście nic z tego nie wyszło. A trwało to kilka miesięcy....

nick
@Ou

Czyli znaczy że nikt nie chce u nich pracować. Jedna z tych firm gdzie dyrekcja szczyci się tym że mają "ciągłą rekrutację" czyli mówiąc krótko na jednego nowozatrudnionego pracownika dwóch się zwalnia...

tylko berlin techno!
@spacja

Przyzwyczaj sie, ze za dobra robote bedziesz poklepywany po plecach. to tyle ;)

vest

Podobno technologa szukają nie wiem czy warto ??

nick
@vest

Nie warto. Ja aplikowalem do nich nawet zadzwonil mi facet chwile pogadalismy (oczywiscie pytanie ile chce zarabiac a sam sie nie pochwalił ile chca zaoferowac zeby sobie siary nie robic...ze tak mało oferują...) i mowi mi tu facet ze moje CV przekazuje jakiejs pani ktora do mnie zadzwoni zeby sprawidzic moja wiedze techniczna. oczywiscie kobita nie dzwoni, ale za to zadwonilem do faceta a on ze cos tam i sie przeciaga zaciaga i zebym czekal na telefon. Najlepszy nr ze sam zadzwonil do mnie po jakims dlugim czasie i akurat ja nie moglem rozmawiac to mial na drugi dzien mi oddzwonic. Ale nie dzwoni to ja do niego zadzwonilem ale niestety przyznalem sie od razu ze juz dzwonil z 2miechy wczesniej i czekam na tel od nich no to wybrnal jakos z tego i oczywiscie pytanie "ile chce zarabiac" ale byl jakis niezadowolony z odpowiedzi (na pytanie o zarobki, i znowu buc jeden nie pochwalil sie ile to firma oferuje) z jego glosu tak wynikalo. Maja sie kontaktowac ze mna i cos sie nie moga chyba dodzwonic. a szukaja ciegle i szukaja i znalesc nie moga. Dla mnie to duzo swiadczy o firmie. Zreszta po poczytaniu teraz wpisow wszystko dla mnie jest jasne odnosnie tej firmy.... omijac szerokim łukiem

soc
@nick

vest

Właśnie jak z wynagrodzeniami i co dają dodatkowo bo podobno przyjmują. Czy warto tam pracować?

twoja_stara

sie znasz jak swinia na kwasie, nie hurtownia odziezy tylko szwalnia, i nie ma tam odziezy zwyklej, codziennej tak jak twierdzisz, no chyba, ze cos mnie ominelo i nfm szyje sweterki i spodnie dla wszystkich. a co na zakladzie - nadal rzadza maliniaki, czekoladowi dyrektorzy i adwokaci w sandalach i skarpetach ? hahahahahahahah

lala

kolego jak wyzej pisali o tym zakladzie zle to jest tak nadal

Nikodem

Witam, czy w ogóle firma NFM International prowadzi obecnie jakas rekrutację, bowiem nie moge znaleźć żadnego z ich ogłoszeń. W ogóle czy warto się nimi zainteresować, bo jak patrze, ze ich profil na goworku oceniło 117 osób i wyszła ocena dwa w sześciostopniowej skali, to jestem lekko przerażony. Pozdrawiam.

International

Dają umowę na próbę, później na określony a po 2 miesiącach wyrzucają.

sid

jedna wielka masakra.. nikt nic nie wie , jeden odsyła do drugiego a tamten do jeszcze innego.. co za cyrk ! jak sam sobie nie poradzisz to ci nikt nie pomoże a jeszcze ci ,,nogę podłożą" . a co do zwolnień - zwolnij się sam , zatrudnią kogoś na twoje miejsce a jak będziesz chciał wrócić i jeśli masz RODZINĘ w BIURZE to tamtą osobę zwolnią i nadal będziesz na swoim stanowisku ;) i to nic że tamtej osobie dali umowę na 5lat :) tak to jest w RODZINIE . patola . mimo tych zarobków - zazdroszczę szwaczkom - nie muszą się tym wszystkim tak przejmować (najmniej stresująca praca) nawet sprzątaczki tam mają przeje**** . pozdrawiam ten CYRK .

nikola

na maazynie jeszcze zarobisz albo w biurze ale reszta stanowisk jest oplacaa jak dla zebrakow najnizsza krajowa/,

bella

jaka atmosfera? zawsze sie cos dzieje i dobrego i zlego...zalezy do jakiego dzialu i na jakie stanowisko. Przyjdz, sprawdz, czasem najlepiej sie przekonac samemu. Najlepiej siasc i narzekac a nie cos samemu zrobic. Bywa ciezko, ale wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma....

gosc

Czy ktoś może powiedzieć jak aktulanie wyglada atmosfera w firmie ? Widać ogłoszenia. Coś się zmieniło na lepsze/gorsze ? Proszę o opinie.

Wiele lat minelo, kiedy juz pracuje spokojnie i za dobre pieniadze. Podobno nie nadawalem sie tam na stanowisko inne niz podrzedne, a po nfm znalazlem sobke dobra prace w duzej korporacji za godniejsza stawke. moge jedynie potwierdzic powyzsze. Przepracowalem tam kilka lat, i kazdy, kogo znam, i zfezygnowal jest najszczesliwszym czlowiekiem na ziemi. Kto zostal wyrzucony mowil...nareszcie wolny ... smutne

buba

po polsku i w jezyku, jaki wpisales w cv

pit
@buba

dziękuję

pit

czy ktoś może mi powiedzieć w jakim języku prowadzone są rozmowy kwalifikacyjne?

zxcvbnm,

ale jesli bedziesz strzelac z ucha tak jak robi to magazynier maz jednej z pan z biura to bedziesz miec wiecej

Zostaw merytoryczną opinię o NFM International - Potęgowo

• Jak się pracuje w NFM International?

Zobacz opinie na temat firmy NFM International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NFM International?

Kandydaci do pracy w NFM International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NFM International
1.9/5 Na podstawie 189 ocen.
  • Targowa 5
    76-230 Potęgowo