Opinie o NFM International w Potęgowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NFM International. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w NFM International o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NFM International w Potęgowo

ciekawe

To prawda zwolnili w lutym ponad 30 ludzi w lipcu koło 50 ludzi , firma nie stabilna , dają umowy na 2 -3 lata nawet a tak naprawdę możesz pracę stracić z dnia na dzień , zero logiki w tej firmie , zlecenia jak są to czasem nagle się rozmywają , albo brakuje materiału logistyka na najwyższym poziomie . Praca do lekkich nie należy , a wypłata hmm , najniższa krajowa . Chciałabym coś dobrego powiedzieć o firmie ale jak widać nic się nie da , najlepiej omijać szerokim łukiem firma bez perspektyw

To chyba koniec tej firmy albo mają inne plany o których cisza. Właśnie zwolnili (22.02.19) kilkadziesiąt osób. W czerwcu 2018 były zwolnienia. Na jesień przyjęi kilka osób . Dali umowy na 2 lata. Narobili ludziom nadzieji , a po 4 miesiącach kopa w D. To ostatni raz jak tam pracowałam. Nawet jak znowu będą zatrudniać za kilka miesięcy to na pewno już nie wrócę. Co to za robota od zlecenia do zlecenia, a potem czekaj może zadzwonią. Dziwne jest że w zeszłym roku wpompowali sporo kasy w remont i nowe pomieszczenia, a po roku ledwo dyszą i zwalniaja prawie całą załogę. Teraz po trzecim zatrudnieniu i zrobieniu mnie w CH NIE POLECAM NIKOMU i ciągle za najniższą krajową.

lola20

Lębork firma fikcja kable ,wazeliniarze co chwila zwalniają i przyjmują nie masz prawa mówić oddychać i nawet trochę się spocić bo szlachcie będziesz śmierdział pisowskie łajno zwalniają ludzi bo nie ma pracy zamówień ,mija tydzień i znowu robią nabór nagle mają pracę i zamówienia i tak jest cały czas po tygodniu pracy masz dość i szukasz czegoś innego tam robią tylko desperaci albo ludzie bez mózgu

Ala
@lola20

Zgadzam się byłam widziałam i nigdy więcej.

@Ala

swieta prawda

znafca
@lola20

Bo to jest firma z tzw pracą na zmiany. Kończy się zlecenie - zwalniają całą zmianę...

@znafca

Dokładnie. Niektórzy mieli jeszcze umowy do 2019/2020 roku i zwolnili, bo koniec zlecenia, a teraz nagle pojawią się nowe zlecenia i znowu nowe zatrudnienia. I tak będzie w kółko. Tylko niech potem się nie dziwią, że mają taką opinię, a nie inną, jeżeli mają takie podejście do pracownika. Firma bardzo nie w porządku.

kkk
@Anonim

Ma ktoś info kiedy i czy w ogóle zaczną znowu zatrudniać? Podobno tym co pracuja przedłużyli urlopy do końca sierpnia.

@kkk Czy jesteś w stanie potwierdzić tę falę zwolnień oraz czy znasz jej przyczyny? Masz może informacje na temat tego, czy firma NFM International zamierza rekrutować nowych pracowników? Będę wdzięczna, jeżeli napiszesz również o tym, na jakie stanowiska będą poszukiwani nowi pracownicy oraz jakie warunki były proponowane tym poprzednim. @777 Dziękuję za wyczerpującą opinię, jednak zarzut oszustwa jest bardzo poważny. Czy mógłbyś opisać procedery, które według Ciebie właśnie pod to określenie podlegają? Czy zostały one zgłoszone?

@Karolina

Myślę ,że wyraziłem się dość jasno i wyraziście. Widać sporo prawdopodobnie pracowników obecnych i tych którzy zostali wyrzuceni na bruk podziela moją opinie. Reszta pozostaje w kwestii odpowiednich osób do tego powołanych..

Aga
@777

Witam, ja chętnie zatrudnię pracowników do produkcji odzieży, praca jednozmianowa 6-14 , umowa o pracę ,w Nowej wsi Lęborskiej firma Enco , zapraszam

Eliza
@Aga

A jak wygląda sprawa z palaczami

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Olek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Może sytuacja jest trudna i dlatego tak się dzieje.

jarek
@Olek

nie warto - naprawde!!!

kkk

Nie za bardzo wiem o co chodzi. Zwolnili podobo ponad 50 osób. Podobno dzwonić będą w sierpniu, wrześniu i na nowo zatrudniać.

Gosciu124

Praca w tej firmie to masakra, jest odpowiedzialna, bardzo często jest tak, że "faceci" siedzą sobie na stołkach, gdzie są potrzebni do męskiej roboty. Ogólnie bardzo dużo ludzi pracuje tam przez "znajomosci". Wynagrodzenia są wypłacane regularnie ale ta stawka nie jest adekwatna do stresu jaki tam panuje oraz do wykonywanej pracy. Trzeba być dyspozycyjnym jak w służbie państwa albo chroniąc czyjeś życie! Często są zadawane pytania na temat prywatnego życia. Co do przerw na prawdę są liczone co do minuty.

Dzisiaj właśnie nie przedłużyli umowy. Mówią, że zadzwonią we wrześniu bo w tej chwili nie ma pracy. Co robić? Szukać innej, co z ubezpieczeniem? Praca nie najgorsza ale...

@123123

Do mnie też powiedzieli, że zadzwonią jak będą potrzebować osób do pracy. Prawie jak do jakieś dz... na telefon. Żałosne. Zero szacunku do pracownika, szacunek maja do tych największych lizusow, którzy im wchodzą głęboko w tyłek. Co z ubezpieczeniem? - Możliwość skorzystania z bezpłatnej opieki zdrowotnej mija po 30 dniach od rozwiązania umowy o pracę. Potem jedynie zostaje pup.

Firma, w której nigdy nie wiadomo co się stanie. Dzisiaj przychodzisz do pracy, a jutro już możesz nie mieć gdzie przyjść. Zwolnienia lecą po 15 osób jednego dnia. Wypłaty to najniższa krajowa + premia, której nigdy nie wiadomo ile będzie bo zawsze coś zabiorą. Plusem jest to, że zawsze są w terminie. Przerwy co do minuty z zegarkiem w ręku. Zwalniają osoby doświadczone, które mają umowy nawet na 3 lata. Ludzi, który znają się na swojej pracy bo aktualnie jej " nie ma" więc po co ich trzymać.. przecież mogą zatrudnić na zlecenie na miesiąc czasu. Możliwości awansu nie ma praktycznie żadnych. Praca nie zawsze jest najleżejsza ale wszystko zależy od działu.

Właśnie zaczęły się zwolnienia- Lębork. Z pracy lecą osoby doświadczone i tzw. lenie z umowami i kończącym się umowy. Mówi się, że na ich miejsce będą przyjmowani ludzie z Kuronia bo zakład za nich przez rok będzie dostawał kasę od państwa. Ludzie , że tracą pracę dowiadują się w trakcie przerwy śniadaniowej, że od jutra nie pracują. Zakład wszystko wypłaca nawet za okres wypowiedzenia i jesteś wolny natychmiast. Praca jest ciężka, zmianowa, odpowiedzialna , w ciężkich warunkach (kleje nie na wszystkich stanowiskach), trzeba być bardzo dokładnym, cały czas cię sprawdzają na każdym etapie produkcji, a zarabia się z nadgodzinami i premią ok.2tys zł . Nigdy nie wiesz jaka będzie wypłata bo dodatki płacą jak chcą.

Tomasz

Rzadko piszecie to pewnie dobrze się pracuje?

mika

Czy ktoś mógłby coś napisac o firmie??? Większośc komentarzy jest z zeszłego roku albo jeszcze starsze a jak jest teraz czy coś się zmieniło jest lepiej czy gorzej?? Mojej koleżanki siostra tam podobno pracuje i z tego co mi mówiła wyglądało to tak jakby było tam naprawdę super dobra pensja premie co miesiąc, co 3 miesiące dodatkowa kasa za "zasługi" czy jak to ona powiedziała i jeszcze socjal itp Z tego co opisywała wyglądalo jakby firma narawdę dobrze płaciła i w ogóle a jak jest naprawdę. Proszę o szczere opinie

Reds

Czy mógłby ktoś napisać o hierarchii w firmie?

@Bartek, @Rapa, widziałam, że byliście zainteresowani pracą w NFM International. Zdecydowaliście się aplikować do pracy w tym miejscu? A może już jesteście pracownikami firmy i moglibyście powiedzieć, jak oceniacie tego pracodawcę? @Pracownik, czy mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Co dokładnie masz na myśli? W tym momencie Twoja opinia jest dość ogólna.

Bartek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Rapa

W jakich godzinach jest praca na produkcji. Z góry dziękuję.

Jak się dobrze pracuje to firma potrafi to docenić, wiem o tym doskonale.

lala

hej , czytam tak wasze opinie i jestem przerażona.. twierdzicie że w biurze nic się nie robi ? z chęcią się zamienię ! siedzicie za maszynami i nic was nie interesuje , podane macie wszystko na tacy nic tylko robić swoje . a dzięki komu macie tą prace ? dzięki osobą które piją kawkę co 40 minut w biurze. nikt was w NFMie na siłę nie trzyma , jak się nie podoba to jutro zastąpi was ktoś inny , proste . tutaj każdy dba o swoj (usunięte przez administratora) NIE MA LUDZI NIE ZASTĄPIONYCH . pozdrawiam i zapraszam do biura :)

Lssah
@lala

Jako pracownik nie jestem jestem winien NIC pracodawcy wrecz odwrotnie pracodawca jest winien MI za wykonana usluge. Nie jezdzilibyscie sluzobwymi samochodami i pili kawke gdyby nie ludzie ktorzy wykonuja za was czarna robote

znahor

Ocena Lęborka: Praca generalnie nie jest zła. Trzeba robić swoje jak wszędzie. Nie jest ciężko aczkolwiek zaczyna być wyścig między zmianami kwestią czasu gdy będą normy a wtedy cofam poprzednią pochwałę :). Ludzie hmm nie jest źle aczkolwiek zdarzają się kwiatki co rozumy wszystkie pozjadały i mówią głupoty :). A tera wady czas pracy pilnowany co do sekundy jak i czas przerw :( Jedzenie na czas więc czeka. Kolejna to najniższa krajowa i ściganie aby szybciej robić w zależności od humoru szeryfa hali :) Obozu pracy jeszcze nie ma ale w jego kierunku firma zmierza. Zmuszanie do nadgodzin a więc zapomnijcie o wolnych sobotach a tym co przychodzą nowym mówią że są wolne soboty a prawdy dowiadują się dopiero na hali.

Tendek
@znahor

Witam Teraz jest nabór m.in. na Inżyniera narzedziowego. Ktoś coś może powiedzieć o wyżej wymienionym stanowisku?

Pracownik NFM
@Tendek

Chyba chodzi o inżyniera odpowiedzialnego za maszyny w firmie. Coś jak utrzymanie ruchu.

lilka

A czy ktoś coś wie na temat wyjazdów za granicę? Podobno nieraz jakąś grupę wysyłają na teren EU.Na dwa do trzech tygodni.

hgcgh
@lilka

wysyłają

ktm
@hgcgh

Noooo,to się ktoś rozpisał.......................i wszystko na temat

Pracownica NFM
@lilka

Są wyjazdy ale nie wiem czy aż 3 tygodniowe. Słyszałam o 2. ale jestem w innym dziale to nie wiem. To głównie w dziale kontroli Jakości :)

Zostaw merytoryczną opinię o NFM International - Potęgowo

• Jak się pracuje w NFM International?

Zobacz opinie na temat firmy NFM International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NFM International?

Kandydaci do pracy w NFM International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NFM International