Opinie o DONAUCHEM POLSKA SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DONAUCHEM POLSKA SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DONAUCHEM POLSKA SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DONAUCHEM POLSKA SP. Z O.O. w Toruń

Jaka atmosfera i zarobki na magazynie ?

Halina

Co powoduje taka sytuacje tam u nich? to akurat nie mój rejon ale zastanawiam się czy nie może się to przenieść na inne miejscowości. Zastanawiam się też w czym najczęściej problem występuje ze ludzie na siebie coś gadają?

Jaka atmosfera i zarobki na magazynie ?

Czesław
@Marta

Zasadne pytanie. Tym bardziej, że ani w ofertach pracy, które wrzucali do Internetu, ani w tych ze swojej witryny nie ma wydzczególnionego choćby zakresu wynagrodzenia. Co jest tego przyczyną? Mógłbym odpowiedzieć na ofertę dla asystenta ds. kontroli jakości i HAACP. Znam angielski, posiadam także wykształcenie wyższe z zakresu technologii żywności. Ale muszę znać stawkę przed wysłaniem CV. Poza tym, czy dowiem się, od kogoś aktualnie zatrudnionego, na ile sympatyczni i pomocni są pracownicy oraz przełożeni? Z góry dzięki za pomoc.

Pikon Nowy wpis
@Marta

Zarobki nędzne zaczynasz od najniższej krajowej . A robota fatalna ciągle stoisz przy wadze i rozlewasz tą chemię albo sprzątasz

@Pikon

A możesz wprost napisać z jakich przyczyn uznajesz te robotę za wręcz fatalna? Masz przy sobie odpowiednie środki ochrony tak? praca jest ciężka czy tylko monotonna lub uznana za nudną? Ludzie tu w ogóle migrują pomiędzy stanowiskami? Można?

Halina Nowy wpis

Nowy Nowy wpis

Nie Polecam. Byłem na bardzo krótki okres na magazynie . I od samych zapachów tej chemi robi się nie dobrze. A zarobki które mi zaproponowano to śmiech na sali

Honorata

Zarobki zależne od stanowiska? skoro tak to pytając wprost, ile zgarnę jako asystentka od kontroli jakości i HACCP? Od jakiegoś czasu na pewnym portalu wisi oferta i może będę startować, bo jakby nie patrzeć spełniam warunki. pytanie tylko czy to gra warta świeczki? :D mam jeszcze alternatywne opcje. Szczerze to liczę na spory rozwój, nie lubię stać w miejscu, jak go oceniacie w tym przypadku?

@Malwina
@Honorata

Jako pracownik działu jakości będziesz wykorzystywana przez starsza koleżankę której nie chce się nic robić.A pieniądze szału nie robią.

@@Malwina

Nie zamierzam pracować za kogoś. Czy mam zatem rozumieć, że jest przyzwolenie kierownictwa, by nie przykładać się się do pracy, o co tu chodzi? Myślałem, że jak zobaczą zaangażowanie to i premia mnie ucieszy. Ile tu jest wypłaty?

Jakie wartości są cenione w DONAUCHEM POLSKA SP. Z O.O.?

miki

pracowitość, zaangażowanie, lojalność, samodyscyplina, dobry humor .....

Robert
@miki

Fajnie, że odpowiedziałeś. Widzę, że wiesz jakie wymagania może mieć ten właśnie pracodawca wobec zatrudnionych osób, dlatego może napiszesz też, ile dokładnie za pracę w tej firmie można zarobić? Nie ukrywam, że kwestia ta jest dla mnie bardzo zastanawiająca, więc chętnie ją ustalę.

miki
@Robert

zależy na jakim stanowisku

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w DONAUCHEM POLSKA SP. Z O.O. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Kamila

Padły tutaj mocne słowa i zarzuty czy ktoś obecnie może je zweryfikować? mamy tu jakiegoś aktualnego pracownika tej firmy, który mógłby sie odnieść do poprzednich komantarzy?

ex pracownik.

Witam pracowałem w tej beznadziejnej firmie!!! NIE POLECAM, jak napisała koleżanka Czarna jest tam wielkie kolesiostwo , mobing! omijajcie te firmę zwłaszcza magazyn ludzie niby spoko a jadą jeden na drugiego żenada, ludzi maja za nic nie pracował bym tam nawet za 5tys zł co do wypłat to na czas ale pieniądze śmieszne do wykonywanej pracy przy niebezpiecznych substancjach!!!!!!!!!! JEDNYM SŁOWEM W (usunięte przez administratora) Z TAKĄ FIRMA!!!!!

@ex pracownik.

Mobbing to poważny zarzut z Twojej strony i wymaga doprecyzowania. Podam tu jego definicję i proszę ustosunkuj się do tego, czy rzeczywiście w firmie DONAUCHEM POLSKA tego typu sytuacje miały miejsce. Mobbing - mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy właśnie tego typu sytuacje miały miejsce w firmie? Czy inne osoby, które są zatrudnione w tej firmie mogą ustosunkować się do wypwiedzi ex pracownika?

ex
@ex pracownik.

pracowałem w tej firmie i przyznam szczerze że dobrze że wyrzucili tego pseudo kierownika bo wprowadzał on ten haos. ogólnie teraz słyszałem że jest spoko atmosfera i w ogóle..

Micha

Czy ktoś może napisać coś o stanowisku przedstawiciela handlowego? Jaka atmosfera, warunki, stawki.

Jerzy
@Micha

Musisz mieć doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług klientom biznesowym i dobrą znajomość języka angielskiego. Firma Donauchem Polska oferuje wsparcie w postaci szkoleń produktowych, handlowych i językowych, a także atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń i benefitów. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w rozmowie rekrutacyjnej, daj znać jak Ci poszło.

Misiek
@Jerzy

Ktoś był na rozmowie i może powiedzieć czy dają samochód i inne dodatki, czy to praca na miejscu?

Marian
@Jerzy

Język angielski komunikatywny wystarczy?

Jerzy
@Marian

Pracodawca zaznacza w ogłoszeniu dobrą znajomość języka angielskiego, więc komunikatywny powinien być wystarczający, ale to już doprecyzują rekruterzy na rozmowie kwalifikacyjnej. Prócz stanowiska przedstawiciela handlowego pracodawca szuka też doradcy technicznego, pracownika recepcji w biurze handlowym i pracownika magazynu. Szczegóły oferty można znaleźć pod tym linkiem https://pracodawcy.pracuj.pl/donauchem-polska-sp-z-o-o,13446.

Bartek

Generalnie jak ktoś stara się dobrze pracować to z pewnością będzie mu dobrze w firmie. Jeśli jeszcze robi to co lubi to już jest super!!

czarna

Praca w Donauchemie w Rokietnicy to tak jak napisałam Marta porażka awansują tylko znajomi dyrektora i dyrektor administracyjnej i znajomi znajomych w biurze handlowym nie masz szans aby się wybić bo i tak cię wygryzie pewna rodzina której członków w firmie jest już sporo..... atmosfera w biurze jest zła z początku wydaje się przyjaźnie i rodzinnie ale to pozory potem okazuje się że osoba której zaufałeś właśnie cię podkapowała u dyrektora i wcale nie ma wyrzutów sumienia, kablowanie podkładanie świni jest na porządku dziennym fakt można się wiele nauczyć jeśli się chce ale pracy jest naprawdę bardzo dużo i jeśli ktoś przyjmuje się z założeniem że będzie pracował od 8-16 to mocno się zdziwi bo nadgodziny oczywiście niepłatne są na porządku dziennym zarówno w biurze jak i w magazynie jednak magazynierzy maja płacone za zostanie po godzinach, jak wyżej pracy jest bardzo dużo a ludzi stanowczo za mało jedna osoba w biurze ma tyle obowiązków że już o godzinie 8 rano wie że do 16 nie zdazy ale dyrektor uważa że to nie za mała ilość pracowników ale że pracownicy nie potrafią się zorganozować pffffff. Plusami jest wynagrodzenie zawsze na czas ale niestety zupełnie przeciętne plusem również jest pakiet socjalny opieka medyczna bony na święta itd. jeśli ktoś lubi jak się po nim jeżdzi podkłada mu świnię robi cos za plecami i obkłada pracą niewykonalna w normalnych godzinach pracy ponadto opiernicza za błędy innych nie pozwalając się nawet wytłumaczyć to zapraszam do Donauchemu, gwarantuję pierwsze łzy po miesiącu a każda która przychodziła zarzekała się że da radę zapytajcie jeśli macie kogos znajomego jaka tam jest rotacja w biurze w Rokietnicy te które mogły pozachodziły w ciąże w tech chwili z biura sa chyba 3 albo 4 na macierzyńskim w ciągu roku przez biuro potrafiło się przewinąć 5-6 osób to tez świadczy o czymś w pozostałych oddziałach zwłaszcza w Toruniu jest tak samo jeśli nie gorzej niewygodnych pracowników czyli tych którzy zauważyli manipulację podchody i kapowanie i zaczęli się orientować w sytuacji zwalnia się lub doprowadza do ich zwolnienia a i co jeszcze masakrą jest zmiana stanowisk co miesiąc dwa w biurze handlowym jest około 6 osób każdy robi coś innego i pan dyrektor ma założenie że pracownik musi być uniwersalny dlatego sobie robi roszady co miesiąc dwa i tak gdy jeszcze nie ogarniesz swojego stanowiska już cię przenoszą na koleżanki a koleżankę na twoje itd. i na końcu w głowie masz totalny bałagan i sam już nie wiesz co wiesz a co nie handlowcy ci nie pomoga tylko jeszcze pod.....lą jak coś zle zrobisz bo przecież nie masz prawa się mylić... chociaż są osoby w firmie które mogą ale są to plecaki dyrektora im nawet poważnych błędów się nie wypomina ba szuka się winnego gdzie indziej ....... praca w Donauchemie odbiera radośc życia odbiera siły sprawia że co rano zaczynasz od kubka melisy a nie na tym przecież rzecz polega prawda. dlatego serdecznie nie polecam chyba że chcecie nabawić się nerwicy żołądka

kajka
@czarna

Hej a powiedz czy we wszystkich oddziałach tak jest ?wiesz jak się pracuje w Warszawie ????proszę napisz

stary
@czarna

trzeba było pracować a nie zamawiać ciuchy do pracy i robić pokazy mody.

@kajka

nie wiem jak się pracuje w Warszawie ale w Toruniu i Rokietnicy atmosfera jest nieciekawa

@stary

pytanie do kogo pijesz stary bo i w Rokietnicy i w Toruniu w biurze same kobiety i niejedna i nie raz zamawiała ciuchy do pracy, a i niejedne pracownik mężczyzna zamawiał do pracy inne rzeczy zabawki artykuły gospodarstwa domowego kosmetyki i inne towary i jakoś na ten temat komentarza nie ma? każda chciała wyglądać lepiej od drugiej a jak ci przeszkadzało że kobiety zadbane i wyglądają dobrze to trzeba było nie patrzeć co ma praca do ciuchów i tego jak kto wygląda i się ubiera? oceniasz ludzi po wyglądzie ? żałosny komentarz

Domi
@czarna

Nieszczęśliwi ludzie zawsze znajdą powód żeby oczernić miejsce swojej pracy negatywnie. Lubię swoją pracę i to już jest połowa sukcesu! Radzę innym przyjąć taką postawę a z pewnością będzie się dobrze pracowało!

bezrobotna

Od kogo zależy tam przyjecie do pracy. Dostaje sie umowe czy śmieciówke. Jak sie wg.tam pracuje? Szukam pracy juz od dłuzszego czasu i moze poswiiece sie na dojazd z Torunia. Napiszcie jakie trzeba miec umiejstnosci aby zostac przyjetym.

@bezrobotna

jeśli chodzi o umowę jest to normalna umowa o pracę to jest akurat uczciwe jest dobry socjal wypłata zawsze na czas są premie i nagrody bony na święta itp. jeśli chodzi o to to nie można zarzucić nic chociaż zawsze ktoś powie że chciałoby się więcej zarabiać natomiast jeśli chodzi o atmosferę.... fatalna nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim podpierdalactwem fałszywością z czasem okazuje się że twoja dobra koleżanka zza biurka donosi na ciebie a udaje że nic się nie stało wystarczy zapytać ilu pracowników jest na maciezynskim, wychowawczym lub ilu przewinęło się przez biuro w ciągu roku ... o czymś to świadczy niestety góra problemu nie widzi a szkoda bo praca nie jest zła owszem trzeba pracować bo jest mnóstwo obowiązków i jak na jedna osobę przypada ich o wiele za dużo tego tez nikt nie rozumie

Alicja

@Se ADres - na jakim poziomie wymagany jest język angielski? W jakich konkretnych sytuacjach trzeba się nim posługiwać? Dla wielu osób brak znajomości języka angielskiego jest przeszkodą przy podjęciu zatrudnienia w firmach prowadzących działalność międzynarodową.

@Alicja

w biurze handlowym język angielski przydał mi się może kilka razy i to tylko po to aby powiedzieć dzień dobry i przekierować połaczenie więc to tez farsa w dziale zakupów na pew3no wymagany jest język obcy w stopniu komunikatywnym w biurze to ściema

Se ADres

Głuchowo leży 25 km od Torunia k. Chełmży przy drodze na Gdańsk. Język angielski jest potrzebny (praca na dokumentach w języku angielskim/tłumaczenie).

Marzena

Jest ogłoszenie ma asystenta kontroli jakości Okolice Torunia, Gluchowo. Czy wiadomo gdzie ? Bo Toruń a Gluchowo to troche daleko od siebie. Czy ktoś coś wie o tym stanowisku i czy dobry język ang faktycznie jest potrzebny????? Ile zarabia sie na tym stanowisku. ?

Alicja

@Marta, co masz na myśli? Jak wyglądają te szkolenia w praktyce?

Otóż to co oferują w ogłoszeniu na temat szkoleń stanowiskowych i językowych to jedna wielka ściema! Za takie warunki z takim składem zespołu z jakiego składa się dział administracyjny szkoda czasu i zdrowia. Odpuść sobie, nie warto...

Alicja

@GOŚĆ, a co powiesz więcej na temat warunków pracy w DONAUCHEM POLSKA SP. Z O.O.?

GOŚĆ

Popieram wypowiedź Marty: „Praca w oddziale w Rokietnicy to naprawdę porażka! Jedno wielkie kolesiostwo!” Z działu administracyjnego – do którego poszukują pracowników – odeszła kolejna dziewczyna! Pierwsza dziewczyna zrezygnowała po 2 tygodniach, druga po tygodniu. Przyczyną odejścia obu dziewczyn była atmosfera panująca na dziale! SZCZERZE NIE POLECAM!!!!!!

Alicja

@Marta a od czego zależy przyznanie premii w tym przypadku?

Praca w oddziale Rokietnica to porażka!! śmieszna stawka 2600brutto przez 3 miesiące potem niby premia której możesz nie dostać. Jedno wielkie kolesiostwo, nie wchodzisz w (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) asz. Nie polecam szkoda zdrowia na pracę przy tak niebezpiecznych artykułach za psi grosz.

super

A wiecie jak przzygotować się do rozmowy rekrutacyjnej na asystenta handlowego? Zatrudnienie jest w oparciu umowę na zastępstwo na okres 18 m-cy z możliwością przedłużenia, więc stabilność jest zapewniona.

Zostaw merytoryczną opinię o DONAUCHEM POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w DONAUCHEM POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DONAUCHEM POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

DONAUCHEM POLSKA SP. Z O.O.
2.3/5 Na podstawie 29 ocen.

DONAUCHEM POLSKA SP. Z O.O.