Opinie o Technitynk Sp. z o.o. w Rzeczków kolonia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Technitynk Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Technitynk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Technitynk Sp. z o.o. w Rzeczków kolonia

Aleksandra Nowy wpis

Na stronie widoczna jest oferta dla przedstawiciela handlowego ds. sieci. mam już doświadczenie w branży budowlanej co zostało oznaczone jako warunek konieczny, pod inne myślę, że też podlegam. Jest tu ktoś kto mógłby opisać rozmowę? rozważam swoją kandydaturę

Staszek Nowy wpis

Staszek 26.02.2018 10:1 To o niczym ńie świadczy.wszystkie. Firmy, ktore produkują tynki maja taki certyfikat, poniewaz tynki i ocieplenia podlegaja systemowi kontroli 2+.

Weronika

W czerwcu tego roku Technitynk Sp. z o.o. otrzymał Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji. Oznacza to, że firma zapewnia swoim klientom produkty jak najwyższej jakości. Czy na ten moment, Waszym zdaniem firma ta jest również dobrym pracodawcą?

@Weronika

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Technitynk Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Weronika

@PZ, dlaczego? Powiesz coś więcej?

tomek

Pewnie, że łatwiej o pracę, ale ciekawi mnie jednak że atmosfera znacznie się poprawiła dla każdego. Pozdrawiam

yyyy

Masakra jedna wielka co wy tu za brednie piszecie W technitynku ludzie juz pracuje po 3-7 lat te same osoby to o czymś to świadczy. Najgorsze brednie piszą Ci zostali zwolnieni bo sie nie nadawali byli nie efektywni itp. mowa o handlowcach Pracowałem tam i śmiało polecam tą firmę która cały czas się rozwija do przodu.

mirek
@yyyy

Pracują, bo w tej dziurze, jak Wierzbica nie Maja szans na jakąkolwiek pracę. Tylko dlatego!

PZ

Słyszałem, że nie warto....

on

do Pracownik, a powiesz kolego jaka masz podstawe?? skoro tak naskakujecie, na te złe wpisy

Dokładnie ambitny dążyć do celu zgrana ekipa fajna atmosfera młody zespół umowa o prace polecam parę lat już tam pracuję :) Kalafix nie ma co się wahać ;) a Ci co piszą ze produkt spada z jakości itp to niestety osoba która więcej mówiła niż robiła...

Kalafix

Pytanie, ale tak naprawdę wysłałem do nich, aplikacje w sprawie pracy, oddzwonili będę miał spotkanie, na co mogę liczyć??

byly pracownik

Smutne to ale prawdziwe. Ktos (MK) w 100% napisał prawdę.

qwert

warto się starać czy nie? moze ktos odpowiedzieć? moze ktos ma doswiadzczenie? nie tylko jako przedstawiciel ale moze ktoś kto pracuje /pracowal - może się wypowie. Po to jest ta strona

pin

hahah, no padłem, przecież to pewne na milion procent że to ferrari to jeden wielki żart. No chyba że chodzi o to że prezes jeżdzi rerrari, w to jeszcze jestem w stanie normalnie uwieżyć. Wiecie może czy nie szuka teraz ten technitynk nikogo do roboty? bo ja własnie poszukuję, ale wszędzie z tą robotą kiepsko;/

Jacek

Może ktoś powiedzieć na jaką pensję podstawę można liczyć? Mam dość chodzenia na rozmowy po firmach które proponują 2000zł netto za taką robotę. Jeśli ktoś z wyższego stołka nie wie, skąd taka opinia, to niech wskoczy w samochód i pojeździ. Zobaczycie o co chodzi.

M.Sz

Prosze o przeslanie aplikacji ....

Michał, A czy ty pracujesz w tej firmie? jetseś regionalnym? Jak Ci sie pracuje?

xyzy

Witam przypadkowo tu trafiłem i widzę całą dyskusje ja handluje produktami firmy mam ich mieszalnik od dłuższego czasu i przez ten czas jaki sprzedaje ich towar nie miałem żadnego problemu... zazwyczaj jak trafiają się reklamacje to zazwyczaj wina wykonawcy lub błąd ludzki podczas mieszania tynków. Osobiście polecam...

?

A czy ta osoba uzywajaca stwierdzen "serio" to pracownik Technitynk - bo z jakiegos zrodla zna Pana imie i sprawe???? "Serio" to zawsze mozna w takiej sytuacji pomoc a najlepiej oddac za bubel kase i nie spotykac sie w sadzie lub w skarbowce.

croli

Pokryłem dom ich tynkiem w 2011 roku, przez rok było ok. po roku wychodzą białe plamy - reklamacja uznana - malowali 3 razy. Plamy dalej wychodzą - zgłosiłem kolejny raz - powiedzieli że to nie jest ich TYNK!!!!! i mają mnie w ... żądaja dowodu zakupu. TO JEST PROFESJONALNA FIRMA.....

Zostaw merytoryczną opinię o Technitynk Sp. z o.o. - Rzeczków kolonia

Technitynk Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 38 ocen.

Technitynk Sp. z o.o.