Opinie o Państwowa Inspekcja Pracy w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Państwowa Inspekcja Pracy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Państwowa Inspekcja Pracy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Państwowa Inspekcja Pracy w Warszawa

Miki

Witam serdecznie chciałabym się dowiedzieć czym zajmuje się państwowa Inspekcja pracy jakie ma prawa wobec pracodawców którzy nie przestrzegają swoich praw . Dlaczego Firma taka jak Hr vip która została usunięta z wielu obiektów z powodu nie wypłacenia ludziom pieniędzy nie wypłaciła pracownikom którzy zostali przyjęci przez inne firmy za trzy miesiące pracy pomimo że ludzie poskładali Skargi i przedstawili wiele dowodów Państwowa Inspekcja pracy w tym kierunku nic nie zrobi ponieważ Firma stwierdziła że nie zatrudnia już ludzi . Proszę mi wytłumaczyć jakie to ma znaczenie skoro ci ludzie byli zatrudnieni i mają dowody że pracowali i nie zostały te pieniądze im wypłacone dlaczego muszę iść do sądu pracy a nie zajęła się tym Państwowa Inspekcja pracy ?

Polex
@Miki

W PIP-pie biorą łapówy(usunięte przez administratora), więc nie liczcie na pomoc z ich strony.Zresztą nikt nie sprawdza majątku tych pseudo inspektorów zarówno z PIP-u jak też innych państwowych służb np. Dozoru Energetycznego itp.Lepiej poszukać kancelarii, która zajmuje się tą problematyką, lub organizacji społecznych.A tak w ogóle to w latach 90-tych otwierano biura "Solidarności" w każdym nawet małym miasteczku i można było się zapisać, opłacić małą składkę i mieć ochronę prawną.Lecz po wygraniu SLD i PSL oraz kontynuacji rządów pozostałych lewaków podkładano kamienie pod nogi i wyeliminowano te biura.Ciekawe czy i w tej organizacji ktoś nie brał w kieszeń.

Nieznajomy Nowy wpis

Tartak P.P.H.U. "BROX" Łazorczyk Robert Górecko Stare 56 23-460 Józefów Nie spełnia oczekiwań wobec pracowników i nie ma tam porządku ani ładu powinni płacić nadgodziny plus najniższe krajowe jak w większości przypadków straszne tempo nie ma tam żadnej premi jest (usunięte przez administratora) brud i tak dalej śmierdzi siktami na zewnątrz palet nie ma odwodnienia gdy napada i woda stoi sporo trocin dostaje się do oczów i twarzy na ścianie widnieje pleśń po oszczędności po zimie ( nie paleniu ) , nie ma zabezpieczeń przy maszynach pracy w tym pił. Tartak numer 2 Tartak" FHU Sławomir Taradowski 23-413 Olchowiec 116a lubelskie 505 809 764 Jest tam tak samo nie porządek sporo trocin kable znajdują się pod trociną nie ma zadaszenia blaszanego tylko ternit ( rakotwórczy) Nie ma zabezpieczeń przy maszynach pracy w tym pił , dodatkowo sprawdziłbym ich na stan trzeźwości w pracy w tym szefa pracownik tam pracuje na czarno bez umowy o pracę jest tam zimno szczególnie w zimie gdzie w normalnym tartaku powinno być normalnie.

Ktoś powie prawdę 2 Nowy wpis

Firma produkująca Convex Glass produkcja szkła również nie traktuje pracowników na poważnie również poleciałbym ten zakład produkcji sprawdzić tam nie ma minimalnej jest sam akord w dodatku maszyny nie są tam modernizowane i stwarzają niebezpieczeństwo w pracy tworzą straszę tępo pracy zresztą gdzie niektórzy doznają okaleczeń płacą też bardzo małe jak na powiat Biłgorajski pieniądze nie ma dobrych sprzętów do roboty jest niebezpiecznie . Chmielek 204B, 23-412 Łukowa, Polska Zadzwoń 84 685 05 57 Email convex@convex.pl Godziny pracy: Biuro / pon.-pt.: 7.00-15.00 Dział produkcji / pon.-pt.: 6.00-22.00

Ewelina Nowy wpis

Chciałam się dowiedzieć czym zajmuje się PIP w Warszawie złożyłam skargę na pracodawcę że nie wypłaca pieniędzy pracownikom dostałam odpowiedź jakieś (usunięte przez administratora) bez sensu dwie strony i nic że mam dochodząc zwrotu wynagrodzenia w sądzie....a od czego w takim razie wy jesteście

Honorata
@Miki

To poważny temat, może warto napisac jakieś pismo w tej sprawie zamiast pisać tu na forum o tym?

@Honorata

Wiele pism było już pisanych i wiele ludzi została na lodzie dlatego chcę wiedzieć czym Państwowa Inspekcja pracy się zajmuje bo na pewno nie tym co ważne to nie jest kwestia jednej czy dwóch osób tylko takich ludzi jest kilkadziesiąt jestem przekonana że nie dotyczy to tylko tej firmy ale tak jest z wieloma skargami od wielu osób którzy składają Skargi na swoich pracodawców Jak ma w naszym kraju być dobrze jak nikt nie ma kontroli nad tym co się dzieje

Polex Nowy wpis
@Miki

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Państwowa Inspekcja Pracy? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
openforwork

Jestem zaproszony na 8 sierpnia na rozmowę kwalifikacyjną do Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie - Oddział w Siedlcach. Czy ktoś wie ile się zarabia w Inspektoracie Pracy?

Oni nic nie robią (usunięte przez administratora) po co tym ludziom płacić jak nie bronią pracownika

Arnold

Potwierdzam. Kolesiostwo i korupcja. Nawet po tygodniu nie otwierane sprawy do załatwienia " BO TAKICH SPRAW TO MY MAMY, ŻE CHOCHO". To jakaś kpina . Kogo oni tam zatrudniają. Prezydent Duda honoruje ich orderami a to banda nieudaczników i nierobów. Mówią, że mają 30 dni na odpowiedź , czy nie płacenie przez DUŻEGO pracodawcę wynagrodzenia kwalifikuje się do rozpatrzenia. Czy oni DEBILE z PIS-u myślą że my wszyscy to teraz mamy Wielki Post i żyjemy manną z nieba. Prezydencie DUDA ile jeszcze rozdasz orderów za zabijanie POLAKÓW głodem.

Ilona
@Arnold

Serio, przecież to słynna Inspekcja Pracy?? Takie rzeczy w firmie która powinna się właśnie zajmować przestrzeganiem porządku? Wiązałam ogromne nadzieje z tym co tutaj przeczytam, bo taka praca jest marzeniem dla osób które chciałyby coś zmienić na rynku pracy, mam wrażenie że się wszyscy ze mną zgodzą. I tak źle?

Norbi

PIP WARSZAWA TO SKOSTNIALY SKORUMPOWANY TWÓR DO LIKWIDACJI..... ZA CO JA TYM LUDZIOM PŁACĘ Z PODATKÓW TO NIE MOGĘ POJAC DO DZIŚ!!!.... TOTALNIE NIC NIE ROBIĄ ŻEBY NAPRAWIC RYNEK PRACY TYLKO KORUPCJI I KOLESIORSTWO!!!.... A W WARSZAWIE NA CZARNO W BUDOWLANCE TO STANDARD.... Od kopania rowów, przez elewacje po elektrykę, hydraulikę..... ALBO PLACENIE NAJNIZSXEJ NA KONTO... RESZTA KOPERTA,... ALBO ZLECENIE,,, ALBO PÓŁ ETATU TYRASZ CAŁY..... GDZI TA INSTYTUCJA 30 LAT PRACY U ZLODZIEJI PRYWACIARZY I ZAWSZE OKRADANIE LUDZI ŻE SKŁADEK... NON STOP POD STOŁEM..... GDZIE PIP, US, KAS???...... ALBO TO SKORUMPOWANY (usunięte przez administratora) USUNICIE ALBO NA BUDOWY NALOTY!!!.... PRACOWAŁEM W Niemczech i nas skontrolowali i już wiedziałem że tych 2 gości by w tej Warszawie zrobili więcej dla przestrzegania PRAWA PRACY niż te całe biura PIP!!!.... TROCHĘ PRZYKRE ALE FAKT..... TAK MNIE PRZEMAGLOWALI, KOLEGÓW.. PAPIERY..... WSZYSTKO..... ZERO KASY W LAPE!!!...... JEDEN DRUGIEGO PILNOWAŁ.... I BYŁY ZMIANY 2 I KAŻDY Z INNEGO MIASTECZKA.... takich 2 ludzi więcej niż ta BANDA Z TYCH BIUR PIP!!!...... DO ROBOTY NA PRYWACIARZY ZLODZIEJI!!!

Niewolnik.

Kierownik Sekcji Kontroli Wewnętrznej Robert G.I.P. powiedział do Suwerena który doniusł na nie rzetelnych Inspektorów pracy. jak nie dasz spokoju to dostaniesz w mordę to to mocno. Poszedł w slady Prezydenta Białorusi.

Wojownik.

Inspektorzy (usunięte przez administratora) współpracują z Pracodawcami. I niewolą, okradają niepelnosprawnych pracowników. Gdzie na świecie niepełnosprawny pracownik zmuszony jest do pracy po 24 godziny non stop. Tylko w bandyckie Polsce. Skargi do inspekcji pracy nic nie dają. Inspektorzy to lekceważą .zawsze wygrywa bandycki pracodawca. Kończę ponieważ pisze przeprosiny dla W.W.Putina i Pani Merkel . NIEMCY I ROSJANI SA NIE WINNI TYLKO POLSCY BANDYCI.

Projekt X.
@Wojownik.

W Olsztynie Warmińsko- Mazurskim to tragedia jest kilku inspektorów rzetelnych A reszta to patologi chlopstwa Witosa. NIERZETELNI I SKORUMPOWANI . NAWET POTRAFIA ZASTRASZAC PRACOWNIKA KTORY SKLADA SKARGE NA NIWRZETELNEGO PRACODAWCE I INSPEKTORA. TAK DZIAŁA CHLOPSTWO WITOSA.

margolcia

tak, ja wierzę w jego misję, którą niewątpliwie, w naprawie rynku pracy, poza tym dobrzae płatne stanowiska

Koło

Sami wyludzacze tam pracują a zwłaszcza na Lindleya. I napuszczaja wyrzuconych pracownikow żeby kasę od firm wyciągali. I podobno biorą procent od tego ?? Ciekawe ??

Zostaw merytoryczną opinię o Państwowa Inspekcja Pracy - Warszawa

• Jak się pracuje w Państwowa Inspekcja Pracy?

Zobacz opinie na temat firmy Państwowa Inspekcja Pracy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Państwowa Inspekcja Pracy?

Państwowa Inspekcja Pracy