logo Medforum sp. z o.o.

Medforum sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Medforum sp. z o.o.

admin 2015-05-17 09:20
Sądzisz, że masz większą wiedzę niż inni na temat firmy Medforum sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz i pokaż innym jak jest naprawdę.
bor 2016-04-27 19:55
Praca rzeczywiście jest dość ciekawa @H, ale wiadomo czy jest szansa, zeby znaleźć u nich odpowiednie zatrudnienie? DOświadczenie u nich zdobyte jest cenne, a nie ukrywam, że to mnie najbardziej interesuje.
Nickola 2017-06-28 11:46
Firma od kilku lat dryfuje - brak rozwoju podyktowany głównie podejściem właścicieli (maksymalne wyciśnięcie z firmy ile się da). Praca może i ciekawa dla początkujących osób na rynku pracy, jednak o interesujących i rozwijających projektach dla dużych graczy można pomarzyć.
Generalnie atmosfera raczej średnia (niczym niepodyktowany brak zaufania ze strony właścicieli wobec wszystkich pracowników). O jakimkolwiek wsparciu (social, premie etc.) można pomarzyć. Na święta żenujące prezenty po 5 zł dla pracowników , których jest ok. 10...
Ogólnie warto szukać czegoś dużo ciekawszego za przyzwoite pieniądze.
NIE POLECAM!
Zostaw swoją opinię o Medforum sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medforum sp. z o.o.