PND Futura

Wrocław

Opinie o PND Futura

Ola 2014-05-01 20:15:29
Krótko i na temat:(usunięte przez administratora)Nie polecam współpracy z tą agencją.
lukasz 2015-04-28 17:28:18
Przedmiotowe traktowanie kandydatów ubiegajacych sie o prace. nie polecam.
Kasia 2015-12-10 23:08:01
Ponieważ....?
Magda 2016-02-18 14:29:33
Właściciel to ignorant. Żonka ma problemy psychiczne i jest nadpobudliwa. Typowa firemka dorobkiewiczów z polski jakich sporo. Cwaniactwo, krętactwo i można by tak jeszcze wymieniać. Przestrzegam przed wspópracą z tą pseudo firemką.
PND Futura 2016-07-05 15:15:07
Drodzy Państwo, dziękujemy za wszystkie opinie. I za te pozytywne, i negatywne. Rzecz jasna nie ma firm czy agencji idealnych. Tak jak nie ma pracowników i kandydatów idealnych. Nie ma co zaklinać rzeczywistości. My na pewno nie będziemy tego robić.

A o tym, że nie taka Futura straszna, jak ją niektórzy malują, niech świadczy choćby to, że zdecydowana większość naszych pracowników jest związana z firmą co najmniej 3 lata. A są i osoby z 10 a nawet 15-letnią kartą.

Uważamy przy tym, że argumenty ad personam oraz emocjonalne opinie-epitety bez żadnego merytorycznego uzasadnienia są po prostu ruchem nie fair, ponieważ trudno się do nich w jakikolwiek sposób odnieść.

W każdym razie zapraszamy do nas. Cały czas rośniemy w siłę i właśnie poszukujemy kandydatów na stanowiska: Copywritera, New Business Managera oraz Graphic Designera. https://www.facebook.com/pndfutura/posts/1236968503004171 Niech każdy sam oceni, jacy jesteśmy.

Z wyrazami szacunku, życząc powodzenia w rekrutacji

Zespół PND Futura
gbjk 2016-07-08 22:53:18
Taki sprzedawca mebli rzeczywiście może liczyć na fajne zarobki, zwłaszcza, że nawet wypłata jest terminowa. Nawet dorzucona jest umowa o pracę, a taka dbalość o dobre warunki to zdecydowana rzadkość.
Zostaw swoją opinię o PND Futura - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PND Futura