BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Aktualność
Z radością informujemy, że w konkursie na Najlepszego Pracodawcę, organizowanym przez Biuro Karier Politechniki Łódzkiej, studenci przyznali BROWINowi III miejsce. To zaszczytne wyróżnienie cieszy nas tym bardziej, że w konkursie brane były pod uwagę aż 24 firmy. Gratulujemy wszystkim firmom, na które oddano głosy, a zwłaszcza zwycięzcy – firmie ERICSSON.
Studentom gorąco dziękujemy, że doceniają BROWIN i uważają naszą firmę za pracodawcę prawdziwie godnego uwagi, z którym warto związać swoje zawodowe aspiracje. Zapewniamy przy tej okazji, że ogromnie sobie cenimy potencjał i wiedzę studentów oraz absolwentów PŁ, dlatego dokładamy starań, by współpraca z tą uczelnią wciąż się rozwijała i zacieśniała. Praktyki, staże i propozycje zatrudnienia dla najlepszych studentów, to nasza stała propozycja – i chcemy, by była coraz bardziej atrakcyjna.
Drzwi dla zainteresowanych pracą zawsze są w BROWINie otwarte! Oczywiście rozpatrujemy tylko poważne oferty. Jeśli zatem jesteście gotowi zaangażować się w rozwijanie naszej firmy i chcecie realizować swoje pomysły, także te prawdziwie kreatywne, nieszablonowe i najbardziej śmiałe, to zapraszamy do kontaktu z naszym Zespołem HR!

Kfakfa
@Xyz

BylE co zjesz i byle co napiszesz ...

XYZ

Aktualnie pracuje w biurze tutaj powyżej 3 lat. Browin nie jest złym pracodawcą, jak i nie jest też jakimś najbardziej super, że każdy chciałby tu pracować. Praca jest stabilna, ludzie przesympatyczni. Nigdy nie spotkałam się z nieodpowiedzeniem na moje pytania w zespole HR. Zawsze dostawałam informacje zwrotne odnośnie moich wątpliwości czy pytań czy nawet strachu - początek pandemii i zwolnienia w innych firmach itp. Jako pracownik czuje się tutaj bezpiecznie i stabilnie. Jak to biuro pracujemy na jedną zmianę. Ogólnie są jakieś tam czasem dramaciki, ale na ogół jest spokój :). Pracowałam u różnych pracodawców w Łodzi i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to co zostało mi powiedziane tak też się dzieje. Brwoin nie zwalnia pracowników zaangażowanych i pełnych zapału. Wprowadza szkolenia i rozwija dodatkowe kompetencje. Firma zatrudnia na umowę o pracę, pensja jest zawsze negocjowana i nie daje tzw. "(usunięte przez administratora)" - w innych firmach jest to częsta praktyka. Sporo kobiet po ciąży wraca tutaj do pracy, nie zwalnia się i po prostu zostaje. Są pracownicy w firmie z bardzo długimi stażami i są ogólnie zadowoleni jak to większość (nie jest idealnie, jak to mówi przysłowie "wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma"). Firma organizuje zawsze jakieś integracje czy wigilie pracowników i każdy pracownik jest zaproszony, od zwykłego magazyniera przez kierownictwo. Ze względu na pandemię i obostrzenia oczywiście wigilia rok temu się nie odbyła, nie wiadomo jak będzie w tym... Za to w zeszłym roku były paczki dla każdego pracownika z upominkami od firmy. Ogólnie nie ma co psów wieszać na firmie. Ludzie są sympatyczni - trzeba po prostu chcieć z nimi normalnie i dyplomatycznie i z szacunkiem rozmawiać

K
@XYZ

Jakie paczki dla pracowników? Chyba tylko biurowych. Pracownicy produkcji dostali kopertę z życzeniami a w niej 200zl. Ale z chęcią dowiem się jakie to były te paczki i co się w nich znajdowało ????

K.S - były pracowik

Jak w każdej pracy są plusy i są minusy. Ja nie mogłem narzekać na swoją przygodę z firmą Browin. Trafiłem do działu, w którym dużo się działo. Nie mogę narzekać na atmosferę, była bardzo dobra, cele był jasno wyznaczone. Jedyny minus to pewnie ten czas pracy od 8 do 16:30, ale za to masz przerwę dłuższą niż w innym firmach. A dlaczego odszedłem? Hmm... tylko i ze względu na powrót do poprzedniego sektora usług. Pozdrawiam, i życzę wszystkiego dobrego.

@K.S - były pracowik

@K.S - BYŁY PRACOWNIK bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Nadal ubolewamy nad tym, że wróciłeś do korzeni, ale serdecznie życzymy Ci powodzenia na obranej drodze. Praca z Tobą była przyjemnością! :)

KTO

Ogólnie miło wspominam kilka lat spędzonych w tej firmie. Wiele się wymaga od pracownika (np. samodzielności czy zajmowania się wieloma sprawami jednocześnie) ale jak się dobrze pracuje to można oczekiwać, że zostanie to zauważone i docenione przez przełożonych. Są duże możliwości rozwoju a praca jest ciekawa. Polecam, szczególnie dla osób ceniących rozwój, które są na początku swojej ścieżki zawodowej.

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry, niestety na chwilę obecną nie poszukujemy pracowników na niepełny etat. Takie zatrudnienie jest możliwe jedynie w okresie wakacyjnym. Pozdrawiamy.

OD Nowy wpis

W tym roku jaka byłaby ocena z (usunięte przez administratora) jako specjalista ds. produktu? Po przeskrolowaniu zeszłorocznych zauważyłem, że zatrudnienie zostało odradzone, a dziś dodano ofertę, która rozważam. Interesuje mnie atmosfera w zespole i podejście do podejmowania decyzji. Stawiacie na demokracje?

Exi Nowy wpis

Cześć,mam pytanie.Pojawiło się ogłoszenie na Operatora maszyn na 3 zmiany ,czy mógłby ktoś napisać na czym polega praca ?Czego można się spodziewać na tym stanowisku ?Czy ciężko się wdrożyć na operatora maszyn ?

Nowy wpis

@Exi

Dzień dobry, w przypadku pracy na stanowisku operatora maszyn, kluczową rolę odgrywają doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych, systematyczność oraz zdolność do szybkiego przyswajania nowych informacji. Pomocne może być także posiadanie umiejętności technicznych oraz predyspozycji do pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem HR hr@browin.pl

Elizka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Mnie odpowiada oferta Młodszy Specjalista ds. Produktu, z zastrzeżeniem - dlaczego młodszy, gdy z obowiązków wynika co innego? Np. prowadzenie projektów wdrożeniowych itp. zadania dla regulara. W jakiej kondycji jest obecnie marketing, z którym ma sięwspółpracę jako produktowiec?

IG

Tez już właśnie się zastanawiałem nad ta oferta na dział zakupów, o marketingu ludzie cos szerzej tu pisali, ma to ze sobą więcej wspólnego? widzę w ogóle ze wymagają 7dmiu lat doświadczenia. a co z innymi osobami z działu? Jaki jest minimalny wymagany staż pracy?

Pracownik Administracyjno - Biurowy

Rekrutacja sama w sobie poprowadzona w miłej atmosferze, natomiast jeżeli chodzi o samo zakończenie - obiecują, że zadzwonią niezależnie od decyzji, już sam fakt, że każą czekać na odpowiedź prawie 2 tygodnie jest irytujące ale to, że nie dzwonią w ogóle doprowadza do szału.

Jak można tak nieprofesjonalnie podchodzić do ludzi i z takim lekceważeniem?

On

Czemu tak czesto pojawiają się oferty pracy do Działu Zakupów (specjalista i manager)- są jakieś powody że nikt na tych stanowiskach dluzej nie pracuje ? Na jakie zarobki i atmosferę można liczyć?

Voyager

Wieść po Łodzi niesie , że ta "organizacja" się rozpada...na pokładzie zostali już tylko Mierni, Bierni ale Wierni..

PR
@Voyager

A coś więcej masz do dodania? Widzę, że chyba marketing w firmie jednak jest podkręcany? Widnieje oferta dla speca od marketingu. PR to moja broszka, pytanie tylko czy to rotacja czy może jednak rozwój? zna ktoś widełki?

Niestety...
@PR

Muszę Cię uświadomić, że niestety, ale się nie rozwija. Wręcz się zwinął i muszą kogoś szukać, bo nie ma kto robić xD

VR
@Niestety...

A co konkretnie ma robić na tym stanowisku? nie mam w sumie doświadczenia ale temat mnie zaciekawił. Jak przykładowy dzień wygląda, że ktoś miałby się zwinąć? Jaka kasa? Po czasie są już podwyżki?

Niestety...
@VR

Chaos, wymagania działań bez budżetów, dużo copy, mało social mediów i nowoczesnego marketingu. Raczej marketing to takie przedłużenie PM i sprzedaży, to co nie chcą robić te dwa działy wpada na marketing. Z góry - wieczne niezadowolenie. Marketing ma ucinane premie, bo jest słaba sprzedaż. A sprzedaż jest słaba bo np. inny dział nie ogarnął i nie zrobił domówienia, więc nie ma produktów na stanie. O premie inflacyjne ludzie się nie mogli doprosić. Brak szacunku, chociażby przez niewliczane do czasu 30 minut przerwy, których nie spędzisz na przerwie, bo nie masz gdzie, więc siedzisz przy kompie, a jak siedzisz przy kompie no to masz czas na pracę... I tak 2,5h pracy za darmo leci... Niby jest elastyczny czas pracy, ale jak wyjdziesz 10 minut za wcześnie jednego dnia, to na koniec tygodnia dostaniesz Ty (i twój przełożony) maila z raportem naruszenia czasu pracy. Więc o każde wyjścia, nadrabianie itd. trzeba się i tak prosić i uzyskiwać zgody. Jak ktoś lubi taki klimat - spoko. Na dłuższą metę środowisko raczej wyniszczające. Work life balance to tam egzotyczne słowo, a ludzie raczej lubią na siebie donosić, tworzyć spiski i żyć w wiecznej gównoburzy. A co do zwinięcia, obecnie z 4 specjalistów ds marketingu, został jeden. To chyba o czymś świadczy.

WI
@Niestety...

Po jakim czasie się awansuje na tych wspomnianych stanowiskach specjalistycznych? I przy tym opisie teraz ciekawi mnie także proces rekrutacyjny, w jaki sposób jest on prowadzany? Co będzie sprawdzane na stanowisku specjalistycznym, czy wymogi zostały złagodzone czy może wręcz przeciwnie?

K
@WI

Firma nie ma tzw. ścieżek rozwoju swoich pracowników. Praktycznie nikt nie będzie z Tobą rozmawiał o możliwościach. Nie masz też wyznaczanych celów itp. Jak się dostaniesz na specjalistę to nim będziesz. Nie ma struktury seniorów itd, a przynajmniej nie było. Zwykle w tej firmie awans dostają Ci co się podliżą, ewentualnie upomną, albo zmieniają stanowiska między działami.

VZ
@K

Żeby się „upomnieć” jak to ujmujesz należy przy tym jeszcze mieć co do tego jakieś podstawy. piszesz o braku opcji na awans i w sumie jak teraz tak patrzę po ofertach to w ogóle byłoby na kogo ze stanowiska managera ds. zakupów? Czy łatwiej będzie z ewentualną podwyżką? Zastanawiam się czy jak teraz jeszcze w listopadzie udałoby mi się dostać to jaka perspektywa czeka mnie w styczniu? Będzie jakiś aneks podpisywany?

@BROWIN

Witam. Jak wyglada praca w laboratorium? Jacy tam pracują ludzie, jaka atmosfera, czy ktos przeszkala w pracy? Czy laboratorium pracuje na zmiany? Poproszę o informację zwrotne.

@@BROWIN

W naszej firmie funkcjonuje Zespół R&D Bio. Nie jest to typowe laboratorium, głównie skupiamy się na rozwoju produktu, w rezultacie czego często również wiąże się to z pracą laboratoryjną. Atmosfera w zespole jest koleżeńska. W ramach adaptacji nowego pracownika jako zespół staramy się wspólnie wspierać go w poznaniu zadań jakie do niego należą.

@browin
@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Dziękuję za odpowiedź. Jeśli można to zapytam jeszcze o kilka interesujących mnie kwestii. 1.Jakie wykształcenie jest najmilej widziane? Wyższe, czy niekoniecznie ?, jakiikierunek? 2.Czy doświdczenie w branży jest w tej pracy konieczne? 3. Czy laboratorium pracuje a zmiany? 4. Jak liczny jest zespół laboratorium? Dziękuję .

Ogłoszenie na Specjalista Ds. Zakupów do BROWIN Sp. z o.o. sp.k. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Grazia

Ktoś z produkcji skarżył się na brak szkoleń, a ja zamierzam kandydować na stanowisko specjalisty ds. produktu i chętnie dowiem się, jak jest w przypadku tej pozycji właśnie. Obiecują szkolenia wspierające, dofinansowanie szkoleń i kursów. W jakim procencie? Jaki jest budżet szkoleniowy per capita?

Bb
@Grazia

Byłam w innym dziale, ale nie istaniało coś takiego jak budżet na szkolenie per osoba. W zasadzie w większości słyszy się od HR, że nie ma budżetu, a jak już ktoś dostanie bo się znajdzie np. dofinansowanie to i tak musi podpisać z firmą lojalkę na 1, 2 lub 3 lata (w zależności od kosztu szkolenia - tak, nawet jeśli część finansuje np. UE). Ogólnie - odradzam zawracanie sobie głowy tą firmą. Szczególnie, że w PM jest chyba największy % odchodzących osób ze względu na szacunek do samych siebie. If you know what i mean...

Kolejny raz firma Browin udowadnia jak traktuje swoich pracowników żenada.Pracownicy, według trzeciego prezesa muszą pracować na trzy zmiany ale są wyjątki bo niektóre osoby wystarczy że pójdą i poproszą że praca w nocy im nie odpowiada i mają wszystko ustalone.To jest nie równe traktowanie pracowników jeśli wogule trzeci prezes wie co to znaczy???

J

Pomimo inflacji - 0 podwyżek. Pomimo podnoszenia minimalnej krajowej - 0 podwyzek dla reszty. 0 perspektyw na cokolwiek. 0 rozmów na temat chociazby polepszenia systemu pracy i zniesienia przymusowej przerwy. 0 premii bo rzekomo nie wyrabiamy zalozonych celow (ktore swoja droga nie uwzglednily wojny, inflacji itp). Ogólnie ta firma to jedno wielkie ZERO... omijajcie z daleka!

Glos rozsadku

Oddajcie ludziom zycie! Codziennie zabieracie ludziom 30 minut z zycia. W dobie gdy inne firmy wprowadzaja zasady work life balance Wy macie gdzies zdrowie, rozwój i samopoczucie swoich pracownikow. Traktujecie wszystkich jak roboty. Czekacie, aż nawet najlepsi pracownicy się wypalą i gdy złożą wypowiedzenie zattudniacie nowych. Zacznijcir dbac o to co macie bo daleko tak nie zajedziecie!

nie polecam

szkoda czasu na tą firmę, biorąc udział w rekrutacjach do innych firm niejednokrotnie uslyszalam pytanie, co się dzieje w browinie, że ludzie, którzy mają wpisany browin w cv chcą stąd uciekać. To chyba najlepiej pokazuje, jak tam jest.

Tosia

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o stanowisku analityka sprzedaży? Jaka jest atmosfera w dziale?

Browin Planowanie
@Tosia

Dzień dobry, Analityk Sprzedaży/Planista to osoba pracująca w obszarze Planowania odpowiedzialna za planowanie popytu (demand planning), planowanie produkcji per gniazdo, zarządzanie zapasami (wyrób gotowy, półprodukty, surowce). Stanowisko mocno analityczne, wymagające b. znajomości Excela, umiejętności pracy z liczbami, ale również dobrej komunikacji z innymi obszarami w organizacji (Produkcja, Dział Sprzedaży, Product Management, Zakupy). Osoba na tym stanowisku bierze również udział w szeregu mniejszych i większych akcji/projektów usprawniających procesy i narzędzia planistyczne zgodnie z założeniami Roadmapy. Atmosfera w zespole zdecydowanie in plus: wzajemne wsparcie na co dzień, wspólne integracje wewn. i poza firmą, otwarta i szczera komunikacja. Polecam :-)

Jaki jest okres rozliczeniowy w BROWIN Sp. z o.o. sp.k.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Xyz

Pensja przychodzi do 10 każdego miesiąca.

Buła

Ocena bardzo uzależniona od miejsca i działu do którego się trafi. Są miejsca, gdzie pracuje się dobrze, zespół jest zgrany, wie co robi i gdzie zmierza, ale również są takie, gdzie rotacja pracowników wynosi średnio 1 osobę na miesiąc, głównie ze względu na to, że osoba zarządzająca ("Maurycy" vel "3 prezes") wie wszystko najlepiej, zajmując się wszystkim tylko nie tym do czego został zatrudniony - wynika to przede wszystkim z faktu, że w swoim obszarze brak mu jakichkolwiek kompetencji i merytoryki, decyzje podejmowane są na szybko, bez analizy i refleksji czy w ogóle ma to sens i jaki jest tego cel. Sposób zarządzania nadaje się tylko i wyłącznie do książek jako idealny przykład złego zarządzania pracownikami (w ciągu 2 lat przewinęło się w jego i powiązanych z nim zespołach około 20 osób). Wartości wyznawane przez firmę są tylko pustymi frazesami, ale chyba prezesom jest to na rękę, gdyż rozgrywają wszystko w "białych rękawiczkach" mając od tego "3 prezesa". Wielka szkoda, bo potencjał firmy, pracowników i produktów jest spory, niestety bardzo często marnowany właśnie przez takie osoby. Jedyna stała to zmiany - są częste, wprowadzane bez ustaleń, zakresu, celu i sensu a następnie za miesiąc lub dwa zwrot o 180 stopni i od nowa to samo. Zakres obowiązków jest (o ile jest) ustalany bardzo ogólnikowo, nikt do końca nie wie co dokładnie należy do jego kompetencji i gdzie kończy się zakres jego pracy (co jest wygodne, bo zawsze, można się do czegoś przyczepić). Elastyczny czas pracy w wymiarze 8 godzin i 30 minut (30 minut przerwy bezpłatnej). Praca zdalna - tylko na papierze. Kasa wypłacana na czas.

Rekrutowany

Poziom rekrutacji odstaje od aktualnych norm. Pomimo zapewnienia, że otrzymam informację w ciągu 2 tygodni na temat rekrutacji (bez względu na jej wynik) nie miało to miejsca. Poświęciłem czas i pieniądze na rekrutację, więc należy mi się szacunek i zwrotna informacja. Jeśli tak traktuje się kandydatów na istotne dla firmy stanowisko, to ciekawe co dzieje się wewnątrz, już po zatrudnieniu.

@Rekrutowany

BROWIN Zespół HR: Dzień dobry, zawsze udzielamy informacji zwrotnej kandydatom biorącym udział w procesach rekrutacyjnych. Nie zawsze telefonicznie - czasem odbywa się to np. drogą mailową - proszę zatem o sprawdzenie skrzynki mailowej. Jeśli jednak z jakiś przyczyn nie otrzymał Pan informacji zwrotnej to bardzo proszę o bezpośredni kontakt z Nami.

były
@Rekrutowany

Wewnątrz jest tylko gorzej....

Aleksandra
@Rekrutowany

Poziom osób przeprowadzających rekrutację, żenujący... nie znają odpowiedzi na szereg pytań, które zadają kandydatom....

@Aleksandra

BROWIN Zespół HR: Dzień dobry Pani Aleksandro, bardzo dziękujemy za trafną uwagę ;-) Faktycznie nie znamy odpowiedzi na wszystkie pytania, ponieważ nie znamy kandydatów. Podczas rekrutacji pytamy o doświadczenie zawodowe, zainteresowania czy preferencje co do nowego pracodawcy. Nie robimy testów wiedzy z historii czy matematyki ;-)

Aleksandra
@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Proszę czytać ze zrozumieniem, zadajecie kandydatom pytania w temacie ich kompetencji, sami ich nie mając. Pytacie o rzeczy, na temat których nie macie bladego pojęcia, przeczytanie hasła na necie i spowiadanie z niego nie wystarczy. Będąc na rozmowie kwalifikacyjnej miałam wrażenie jakby osoby rekrutujące nie miały pojęcia o to co pytają, to tyle z mojej strony, nie polecam....

@Aleksandra

BROWIN Zespół HR: Dzień dobry. Kluczowe słowo to wrażenie- każdy ma prawo do swojej percepcji, jednak trudno uznać owe wrażenie za niezaprzeczalny fakt. Pani stwierdzenie o braku kompetencji jest już krzywdzącą oceną, niepotrzebnym atakiem, wyglądającym jak hejt. Przykro nam, że Pani wrażenia nie były pozytywne, nie takie mieliśmy intencje. Każde spotkanie rekrutacyjne to dla nas okazja do poznania drugiej osoby i jej dotychczasowych doświadczeń. Prawdą jest to, że pytamy o wiele rzeczy, ale zawsze z poszanowaniem dla drugiej osoby. Tym bardziej, że każde takie spotkanie kończy się rewanżem i pytaniami kandydatów do nas. Życzymy więcej pozytywnej energii na co dzień.

@Aleksandra

A sama na rekrutacji dowiedziałaś się czegoś o warunkach? Czy tylko ty byłaś przepytywana? Byłaś tylko na jednym spotkaniu i już po nim miała być informacja o zatrudnieniu?

To prawda żadnych szkoleń bo (usunięte przez administratora) dyrektor wychodzi założenia że pracownik ma sam sobie stworzyć stanowisko pracy z instrukcją montażu produktu,a instrukcje są pisane najmniejszą czcionką zdjęcia ubogie wręcz niedokładne dodać do tego że musisz sobie w księdze urodzaju odszukać daną instrukcje żenada ale ponoć firma się rozwija.

Profesjonalny

Podstawowe problemy tej firmy są dwa: 1 Managery to osoby , które nadają się do poganiania bydła na polu. Są to osoby stosujące metody zarządzania rodem z rewolucji przemysłowej. Stosowana jest zasada "je...c ,ka...ć nie wyróżniać + " jak nie kijem to pałką. Ludzie odciągnięci od pługa bez żadnej praktyki zarządzania. 2 Firma się rozwija, rozrasta, zatrudniane są osoby z ogromnym doświadczeniem, ale z tego nikt nie chce korzystać, nadal stosujác techniki wyżej wymienionych , archaicznych technik managerów...jak ktoś wcześniej napisał decyzje podejmowane są na czuja bez żadnych racjonalnych analiz, szkoda bo mogłoby to iść do przodu a tak to jest d..a wskaxówka dla Hr żeby nie kasować komentarzy ponieważ one mają Wam w końcu otworzyć oczy na to co się tu wyrabia, no chyba że jest to firma krzak generująca dochody dla wybranych...

Były pracowniK
@Profesjonalny

Nazywajmy sprawy po imieniu. Firma, przed zbudowaniem nowego budynku, notabene finansowanego z dotacji unijnej, była firmą garażową. Ci ludzie siedzieli po garażach i składali tam te rurki i inne termometry. Poza budynkiem nie zmieniło się nic. Nadal jest mentalność garażowa, co najgorsze u osób zarządzających na najwyższych szczeblach. Więc żeby to zmienić wymyślili sobie, że będą rekrutować kadrę zarządzająca średniego szczebla z największych zakładów z Łodzi i okolic. Ci ludzie przychodzą, popracują max pół roku i uciekają stąd, bo nad nimi jest kadra managerska, z mentalnością garażową, której zmiany w firmie nie są na rękę. Wszystkie propozycje zmian, innowacji są blokowane. Plus dochodzi jeszcze brak kultury osobistej, brak kultury organizacyjnej, brak szacunku do ludzi, prymitywne zachowania nie doza akceptowania w dużych firmach. To wszystko dotyczy kadry managerskiej i ten obszar jest do poprawy, a najlepiej do wymiany bo nie widzą potrzeby rozwoju. Szczególnie operacje i jakość/lean. To drugie w ogóle nie istnieje w tej firmie, choć stanowisko pracy jest.

Ejże Ho!
@Były pracowniK

Zgodnie z nastawieniem szefostwa, ma być tanio. Więc jest. Manager w tej firmie zarabia tyle, co specjalista w porządnej. Efekty widać A te "orły zarządzania" tkwią tu ile się da bo wiedzą że w innych firmach nie mają szans na lepsze stanowiska. O zarobkach nie wspomnę - z tymi kompetencjami ...

@Ejże Ho!

No dobra ale ktoś tu wspomniał że wszystkie pomysły rozwoju są blokowane. To znaczy że firmie nie zależy żeby piąć się do góry? Jak nie ma rozwoju to nie ma dobrych zysków i nawet najbardziej zasiedziały manager może być na wylocie, nie?

Ernest
@Marcin

Po co piąć się go góry skoro można postarać się o dotację....

Ja mam pytanie: co jest nie tak ze stanowiskiem specjalisty ds zaopatrzenia, że od roku regularnie ogłoszenie o pracę pojawia się na pracuj pl ? Dodatkowo widzę ,że pojawiło się ogłoszenie na kierownika ds zaopatrzenia. Czy w tym dziale jest aż taka rotacja, czy po prostu zespół się rozbudowuje?

BB

Wszystko w dziale jest ok, ta sytuacja wynika z wielu spraw, które się nałożyły na siebie w ostatnich miesiącach (zwykłe odejście pracownika, (usunięte przez administratora), przejście pracownika do innego działu)

Gabriela
@BB

A jak wygląda szkolenie na tym stanowisku? Zastanawiam się, no bo jesli co chwila ktoś z tego stanowiska odchodzi z jakieś powodu, no to trzeba nowe osoby przygotować. Jak one są przygotowywane do pracy przy takiej rotacji?

Agata
@Gabriela

W ogóle nie wygląda, w tej firmie nie ma szkoleń, wrzucają Cię na głęboką wodę i tyle. Tu nikt Cię nie przeszkoli bo nikt nie ma wystarczającej wiedzy, w tej firmie przemiał ludzki jest niesamowity, niektóre działy w ciągu roku zmieniły cały skład, to niespotykane w innych firmach

BB
@Agata

Tak, to prawda, żadnych szkoleń nie ma, sama musisz wszystko rozkminiać. A szkoda, niektórzy może i coś potrafią, ale nie chcą przekazywać wiedzy i doświadczeń. Rotacja rzeczywiście jest spora, ale tylko w niektórych działach, w których panuje gorsza atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o BROWIN Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w BROWIN Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy BROWIN Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BROWIN Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 12 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BROWIN Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w BROWIN Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BROWIN Sp. z o.o. sp.k.