Opinie o HOPS Labour Solutions w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HOPS Labour Solutions. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HOPS Labour Solutions o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOPS Labour Solutions w Toruń

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w HOPS Labour Solutions?

Jan Nowy wpis

Czy wogle hops jeszcze rekrutuje?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w HOPS Labour Solutions?

piotr Nowy wpis

pracowalem przez ta agencje na róznych farmach angielskich i kazda farma jest inna sa beznadzejne dobre i super,szukałem az znalazlem dobra farme i tam juz pracuje 7 lub 8 lat ale juz nie przez hops tylko pracodawca mnie zatrudnia,poprostu ludzie co oczerniaja hops byli na jednej lub 2 farmach gdzie bylo kiepsko bo znam takie farmy wyzysk i nic wiecej ale trzeba jezdzic szukac no i pracowacbo za darmo kasy nie ma no i jeszcze zrobilem sobie przerwe z anglia rok temu chcialem zobaczyc inne kraje,holandia to wielkapatologia bylem tez w dglu z germani tez nie polecam ,warunki mieszkalne tragiczne ćpóny i alkoholicy nie polecam ale moze bylem na 2 robotach wiec moze i sa gdzies lepsze miejsca pracy w niemczech czy holandii ale ja juz mialem sprawdzona anglie i wrocilem tam i siedze tu dalej i jest ok zarobki teraz mialem bez taxu to mi wychodzilo ponad 1400f na reke,tylko ze po 9godzin i 6 dni w tygodniu pozdrawiam,kto chce pracowac niech szuka az znajdzie,polecam HOPS

Cezary

Taka cisza na forum to ewidentnie zadowolenie z pracy , inaczej byłoby wiele wpisów!!!

yemalia

Firmy nie polecam. Znam jezyk angielski doskonale i to bylo moja przeszkoda , chec do pracy jest, i to wielka, ale niestety, tam przyjmuja tylko tych ktorzy rozumieją co nie co,a ludzi z doskonala znajomoscia jezyka odrzucaja. Tak przynajmniej bylo na spotkaniu w minsku mazowieckim. Moja ocena to 0 dla HOPS.

niewazne
@yemalia

yemalia. Powiedz mi dlaczego się temu dziwisz, pracuje na farmie w anglii, prawo jest łamane jak wszędzie, tyranie od rana do wieczora, ci zbieracze, i pracownicy pakowalni naprawdę mają ciężko, nieraz przez 3 tygodnie wolnego nie dostaną, nadzorcy mają więcej płacone żeby ryj zamkneli, dlatego chcą ludzi bez języka, człowiek ze znajomością języka nie pozwoli sobie na bycie czyimś wyrobnikiem. Pozatym jeżeli znasz język w stopniu płynnym, dziwie się co robisz na stronie hopsa... hops może pomóc, mi pomogli. pomimo tego, że moje życzenia były trochę inne...

Kiwaczek
@niewazne

Jedna wielka ściema,co przedstawiają na ofercie,a co jest w rzeczywistości to sciana

Aplikowałeś do firmy HOPS Labour Solutions? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
Weronika

Firma w swojej zagranicznej siedzibie organizowała w ostatnich dniach konferencje na temat pośrednictwa pracy. Na profilu w social mediach publikowane były różne materiały i fotorelacje z jej przebiegu. Można wnioskować, że firma aspiruje do bycia liderem na rynku pośrednictwa pracy. Co na ten temat sądzą pracownicy rekrutowani przez HOPS Labour Solutions?

Weronika

Jak HOPS Labour Solutions przedstawia się w obecnym roku? Współpracujecie z powyższą firmą? Co możecie napisać o swoich doświadczeniach? Każdy merytoryczny oraz rzetelny komentarz będzie cenny dla przyszłych kandydatów.

ojoj

Wsparcie osób pracujących w firmie jest bardzo ważna, ale u nich jest to możliwe, bo w końcu relacje między pracownikami opierają się na przyjacielskich relacjach, więc atmosfera dopisuje u nich teraz.

maskit

Z tego co wyczytałem, to HOPS współpracuje z okolo 270 producentami owocow, warzyw i kwiatow na terenie Wielkiej Brytanii. Niedługo sezon, robi się ciepło to i beda zbiory, powiedzcie mi jaką droga najlepiej tutaj aplikowac? Czy oni organizują jakis transport z Polski? Czy trzeba być na miejscu? Pozdrawiam.

ziomeczeq

Powie ktoś jak skontaktować się z tą firmą?? I mają biuro w Polsce?

dario

Witam was pracuje w BREMBO od ponad roku do tej pory. jest dosyc ciezka praca i nie polecam. Szukam po necie pracy za granica zeby sie czegos dorobic.Bo w Polsce to ino garba. Slyszalem o tej firmie hoops od kolesia, Ale mam teraz watpliwosci w to co niektorzy z was wypisuja. Jakie sa warunki pracy i co proponuja.

ZEUS

HOPS Jest to agencja ktora daje pomaga zalatwia prace na dobrych waronkach poza granicami kraju i samo to juz pomaga wielu ludziom ,trzeba tylko chciec pracowac

maleństwo

jedzie ktoś w maju na CHURCH FARM, OFFHAM WEST MALLING KENT ME19 5NZ a może ktoś tam był???

zainteresowany

jest ktos kto byl przez te agencje w UK i rzetelnie oceni czy warto czy nie warto jechac po prostu prosto z mostu a nie owijanie w bawelne. Mnie interesuje praca fizyczna i mam gdzies ze w karawanie jest jak jest, to nie hotel 4 gwiazdkowy wiec luksusow tam nie ma, no i zarobki mnie interesuja jakie sa.

R

Będę jechał na farmę P H F WOOLDRIDGE Beech Farm Stan Lane West Peckham MAIDSTONE Kent ME18 Może był ktoś na tej farmie lub słyszał coś na jej temat?

?

szcześciarz - 2013-04-01 15:56:50 Mnie to nie dotyczy mam bogatych rodzicow auto...na ubrania dobre kosmetyki....kino piwo itp.. statnio tato kupil audi q7 2010 r....:P gdzie wy sie nie dorobicie do koca zycie takiego..na farmach..o mieszkanie nie mam co sie martwic tato otorzył.mi biznesik prywatny salon fryzjerski ...co mnie to obchodziżze tyracie za 2 pary moich spodni i buteleczke perfum...nieudaczniki zaraz odpalam CIEPLUTKIE auto i Jade do dziewczyny... szkoda mi was jak sobie wstaje w nocy w niedziele i ide do mojej nice kitchen...napic sie coca coli 0 4ranoa awy zap....na pole. nara nieudaczniki Skoro masz bogatych rodziców, to co robisz na stronie gowork?? chyba Hops też zrobił Cie w wała i chciałeś się dowartościować na tych którym "słoma z butów wystaje"

hopsiup

niekoniecznie

mlody

Kto jedzie na warzywka do STAPLES VEGETABLES LTD Marsh Farm Sea Lane Wrangle Boston Lincolnshire PE22 9HE w sierpniu?

Arawis

Czy firma załatwia wszystko od znalezienia oferty pracy aż do zapewnienia wyjazdu? Jak jest z transportem? na własną rękę? Jestem umówiona na spotkanie rekrutacyjne. Jak ogólnie z pracą? Czy ktoś mógłby przedstawić obiektywną opinie?

wojtas

HOPS to nie farma tylko firma dająca kontakt do farm.

wojtas

no my tez mielismy jechać początkowo 15 ale przesuneli nam o tydzień termin wyjazdu z niewiadomego powodu. No to w takim razie sie tam zobaczymy :) także trzymam kciuki za dobry sezon w tym roku i udaną pogode no i nie duże normy do wyrobienia :D

Zostaw merytoryczną opinię o HOPS Labour Solutions - Toruń

HOPS Labour Solutions