ARCO Paweł nagły jacek dudak sp.jawna

Katowice

Opinie o ARCO Paweł nagły jacek dudak sp.jawna

nicola 12345 2016-05-16 23:16:53
fantastyczna firma
. 2016-09-22 15:43:05
Buty są słabej jakości, rozklejają się, przy próbie reklamacji rzeczoznawca uznaje reklamację za bezzasadną ponieważ buty były nieprawidłowo użytkowane ???!!!! zbyt intensywnie użytkowane lub zbyt zbyt intensywnego czyszczenia - w moim przypadku rozwarstwiła się podeszwa, wszystkie ww argumenty były użyte i dodatkowo jeszcze argumentem był fakt że buty były przemoczone. Nie sądziłam że woda wpływa na rozwarstwienie się podeszwy w butach przeznaczonych do użytkowania na dworze. Dodatkowo zostałam poinformowana że buty nie mają gwarancji w żadnym innym punkcie addidasa.
goja 2016-10-09 19:29:03
nikola ty jestes chora i zalosna.
edyta 2016-11-21 12:02:49
Absurdalne opinie w sprawie odrzucanych reklamacji. Organoleptyczne badania, prowadzone w celu ustalenia czy buty użytkowane były cyklicznie czy codziennie bo codziennie nie można zgodnie z opinią rzeczoznawcy tragedia. wstyd! w dobie ogromnej ilości sklepów takie traktowanie klienta masakra
wkurzona 2016-11-23 20:32:39
Tagedia. Reklamacja odrzucona terminy niezachowane problem z rękojmią. buty rozwaliły się po 2 tygodniach
Zostaw swoją opinię o ARCO Paweł nagły jacek dudak sp.jawna - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARCO Paweł nagły jacek dudak sp.jawna