PPHU Kampra

Opinie o PPHU Kampra

Trwa teraz rekrutacja w sieci i firma szuka kogoś jako brygadzista / koordynator produkcji - stolarz. Wymagają w tym ogłoszeniu minimum 3 lata doświadczenia. Czy to doświadczenie ma być konkretnie jako kierownika produkcji? Czy wystarczy doświadczenie w produkcji mebli, ale przy wykonywaniu, a nie jako brygadzista?

Aktualność
Cała koncepcja kuchni została przemyślana i zaprojektowana w najdrobniejszych detalach aby spełnić życzenia naszego klienta.
Specjalnie do tej realizacji zostały opracowane i wykonane zupełnie nowe wzory frontów i elementów ozdobnych takich jak pilastry, głowice czy listwy cokołowe.
Powłoka lakiernicza naniesiona w wielu warstwach w pełni oddaje głębie perłowego połysku. Monumentalna zabudowa okapu, góruje nad całością mebli, w centralnym miejscu lecz w pełni harmonizuje z pozostałymi elementami.
Klasycystycznej formy dodaje nadstawka szafek dolnych, tworząc wraz z nimi wysmakowany kredens, nadający całości odrobinę lekkości. Oczywiście wewnątrz mebli nie zabrakło nowoczesnych systemów zwiększających ergonomię takich jak carga, systemy organizacji w szufladach, czy sortownik na odpadki. Całość wykonania, pasowania elementów jest istotą kunsztu naszych stolarzy.

Aktualność
MDF szary głęboki mat. Przy tym projekcie kuchni położono duży nacisk na estetykę oraz minimalizm. Nowoczesny design uzyskano przy użyciu takich materiałów jak płyta meblowa – reprodukcja drewna premium, oraz fronty wykończone w głębokim macie.
Przez wykonanie wysokiej zabudowy z jednej strony zabudowa jest niezwykle funkcjonalna i pojemna, a zastosowane materiały dają łatwość w utrzymaniu czystości. Ta forma projektu łączy przestrzeń kuchni i naturalne warunki budynku wykorzystując naturalne oświetlenie. Oryginalnym zabiegiem stylistycznym było dodanie listwy uchwytowej, wykonanej z lustra oraz niewidocznych uchwytów wewnątrz frontów, zabieg ten niewątpliwie wyróżnia tą kuchnie z innych nowoczesnych projektów.

Aktualność
Kuchnia w stylu glamour z frontem zaprojektowanym specjalnie do tej realizacji.
Jest on wykonany jest z MDF-u lakierowanego na fortepianową czerń oraz zdobiony uchwytami z kryształami Swarovskiego znanego włoskiego producenta.
Całość zabudowy jest zaprojektowana w bardzo minimalistycznej formie, bez szafek wiszących. Pozornie małą ilość miejsca rekompensuje wysoka zabudowa szaf z bardzo praktycznymi wewnętrznymi szufladami. Całość zabudowy dopełnia elegancki, polerowany na wysoki połysk blat z czarnego granitu z podwieszanym zlewozmywakiem.
Przedstawiona realizacja jest dowodem na to, że potrafimy sprostać oczekiwaniom nawet bardzo wymagających inwestorów.
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PPHU Kampra? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Nie polecam tej firmy.Atmosfera tragiczna.Na rozmowie o pracę mówią co innego niż jest w rzeczywistości.Za nic mają zdanie pracownika,nie ma nawet możliwości się wykazać.

@MŁA, nigdzie nie napisałam, że oczerniasz kogoś w swoich wypowiedziach - odnosiłam się do ogólnych zasad obowiązujących na portalu i osób, których ich nie przestrzegają, również w tym wątku. Co do drugiej sprawy - nick użytkownika to coś zupełnie innego - każdy podaje go dobrowolnie. Jako forum publiczne gowork.pl jest zobowiązany do egzekwowania przestrzegania prawa polskiego, które jasno określa co zalicza się do danych osobowych (na przykład inicjały w połączeniu z miejscem pracy), a co nie (na przykład wybrany nick na forum). Ponadto pozwolę sobie przypomnieć że dana osoba ma prawo udostępniać wyłącznie swoje dane osobowe.

@MŁA, używanie nawet inicjałów czy pseudonimów także nie jest dozwolone - dzięki nim również można wskazać i rozpoznać konkretną osobę trzecią. Forum GoWork.pl nie służy oczernianiu pracowników firm ani rozsiewaniu plotek o nich, a wymianie rzetelnych opinii na temat pracodawców. Jak oceniacie pracę w PPHU Kampra?

@Karolina

Co do drugiej strony pani wypowiedzi to Ja osobiście nie oczernianie i tak jak pani sobie życzy pisze zetelne wypowiedzi o firmie. Proszę sobie sprawdzić moje wpisy . Pozdrawiam

@były pracownik, bardzo Cię proszę o nieobrażanie na forum nikogo. Niedozwolone jest również wskazywanie poprzez użycie danych osobowych osób trzecich. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin . @TKNMP, dziękuję za Twoją wypowiedź. Dawno już odszedłeś z pracy w PPHU Kampra? Czy mógłbyś jeszcze powiedzieć, na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu?

@Karolina

A no i jakby tam było to admin by tego nie dopuścił. Pozdrawiam

TKNMP

Pracowałem w tej firmie jako technolog, około 1,5 roku, nie polecam,(usunięte przez administratora) wynagrodzenie marne, lepsze pieniadze proponuja na kasie w popularnych sieciach handlowych, wymyslanie i zwalanie winy zeby tylko prowizji nie wyplacic. Pozytywna rzecz jest taka ze nauczylem sie paru rzeczy od doświadczonych stolarzy.

Dariusz

Gdyby było źle to forum by wrzało!!!

Kuba

Jaki jest powód tej ciszy?

3edx

no wlasnie bez przesady po co tak o kims pisac..przeciez kazdy moze miec inne priorytety i kazdemu na innnych zarobkach zalezy moze ktos sobie wlasnie chce po prostu tylko przez wakacje jakos dorobic :)

technolog

A skąd wiesz?

MŁA

Do pracy zawsze potrzebni są. Nie wiem jak to wygląda z kobietami, a pracuje ich trochę więc i dla nich miejsce sie znajduje. Warto podlecieć i papiery złożyć a może sie uda

MŁA

Nie wiem jak ci pomoc bo piszesz w dwoch osobach i nie wiem czy chcesz sie zatrudnic jako facet czy jako kobieta.

MŁA

50-tki oznaczaja to ze za ndg dostajesz swoja godzinowke plus 50 % godzinowki czyli jesli masz np. 10 zloty na godzinkę to za nadgodzine masz 15 zloty.

MŁA

Wszystko zależy co umiesz. Jeśli jesteś kiepskim pracownikiem to bedziesz niepotrzebny na tyle żeby robić ndg ale jak juz umiesz coś to co chwila by chcieli żebyś zostawał. Przesady nie ma. Jak już to przeważnie 2 , 3 ndg dziennie i to nie zawsze a no i soboty mile widziane. Za ndg płacone są 50-tki

Dj;)

(usunięte przez administratora)Motto szefa mądry nie musi być ale silny tak. A jeśli chodzi o nadgodziny szkoda słów trzeba zapisywać sobie w domu bo później jest rozczarowanie nie polecam nikomu tej firmy. (usunięte przez administratora)

MŁA

No szału nie dostaniesz w tej firmie a to 1700 to i tak jest najnizsza krajowa ktora wejdzie w zycie od stycznia wiec nie ma co patrzec ze to jest troche wiecej niz najnizsza teraz

parias

te 1700 złotych to i tak wyjątkowa oferta w urzędzie pracy. Przejrzyj sobie wszystkie i sprawdź na której można zarobić więcej niż najniższa krajowa. Przychodzą oferty i człowiek musi tyrać za marne grosze . Te 1700 to też nic wielkiego, ale zawsze to stówka , którą można wydać więcej. Nie licz na zbyt wiele tutaj

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Kampra - Nochowo

PPHU Kampra