Art-Pol Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Art-Pol Sp. z o.o.

jaro 2010-09-08 19:48
Firma ok wypłacalna tylko szef trochę nerwowy ale da się wytrzymać
Jarek 2016-04-05 12:41
Nie polecam tej firmy. Wysyłając rzeczy dekoracyjne praktycznie w ogóle ich nie zabezpieczają - nie licząc włożenia do kartonu. Zamówienie, które otrzymałem nie miało ani naklejki "ostrożnie szkło" "uwaga" cokolwiek.... w środku dla picu włożony z dwóch stron styropian grubości kartki papieru. Rzecz przyszłam do mnie uszkodzona, ale (moja głupota nie sprawdziłem jej przy kurierze) Rada: nie zamawiajcie tam jeżeli nie musicie, albo sprawdzajcie każdą przesyłkę.
Alex 2016-06-10 12:15
No cóż, firma jak najbardziej wypłacalna.
To tyle plusów...
Wśród magazynierów raczej panuje ok atmosferka
Reszta na minus
Kierownik strasznie nerwowy, wprowadza bardzo nie przyjemną atmosferę w pracy.
Robota ciężka, dużo dźwigania ale da się wytrzymać.
80Ronin80 2016-07-19 10:42
Oczywiście ,że praca ciężka jak na każdym magazynie. Wśród magazynierów pełno symulantów chorują jak "panienki" ale to chyba takie roczniki. W wojsku nie byli więc nie wiedzą co to dyscyplina.
Jeśli ktoś chce pracować to będzie pracował, a kierownik jak każdy inny. Od niego wymagają to i on wymaga.
Alex 2016-07-26 22:37
Chłopie a co ma choroba do wojska ??
jak ktoś jest chory to idzie na zwolnienie lekarskie i tyle . A nie jakaś bezsensowna gadka ze ktos nie byl w woju czy nie ma dyscypliny /.. bezsens
Zostaw swoją opinię o Art-Pol Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art-Pol Sp. z o.o.