ALFA agencja usług specjalnych

Lubliniec

Opinie o ALFA agencja usług specjalnych

Gebels 2012-02-05 16:51
Nie polecam robiłem w tej firemce 3 miesiące (Myszków) za 3,10 zł na godz. i do tego nie miałem umowy podpisanej z tą agencją tylko z jakimś komisem samochodowym na stanowisku praktykant (umowa zlecenie) i do tego niedokołysany koordynator.
Gebels 2012-02-05 16:53
inny 2016-11-22 13:54
z alfy podoba mi się śmieszny plakat na ogrodzeniu w sokpolu ,,pies z pistoletem maszynowym'' fajne co
alfa stars 2017-01-14 15:05
hej to nie pies tylko WILK ! :-)
by ly 2017-02-07 17:50
a to jeszcze lepiej ,to ma świadczyć o tym że ochrona jest bardzo grożna może nie pogryż ale od razu zagryż jakiegoś delikwenta który przeskoczył by przez płot...ale tak ogólnie nie polecam tej firmy bo to troche jak jednostka specjalna głupia dyscyplina,itp itd
Zostaw swoją opinię o ALFA agencja usług specjalnych - Lubliniec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALFA agencja usług specjalnych