Deceuninck Polska sp. z o.o

Poznań

Opinie o Deceuninck Polska sp. z o.o

!!! 2012-02-28 14:50:32
!?! firma z wielkim kapitałem ale z nędznym kierownictwem i warunkami pracy. Jeszcze gorszy dział księgowości i hr. Płaca niezmienna od paru lat, trzyzmianowa, bez szacunku do zwykłego dobrego pracownika..
racja bytu po nędznej stronie kapusiów i aferowiczów , fałsz i obłuda w wersji podkładania '[usunięte przez moderatora]' i pięcie się na żałosną drabinkę awansów, której tak naprawdę brak czyli postępowość w podstępie i wyzysku..
jeśli ktoś już tam pracuje- unikać (odpowiadać tak lub nie i robić swoje) brygadzistów,np. [usunięte przez moderatora]..(niekompetentnych, nadętych, dziecinnych i prostackich [usunięte przez moderatora] bez przygotowania do kierowania ludźmi) i kierowników (węgorzy uwędzonych w dymie niesprawiedliwych decyzji)..
NIE POLECAM! Były pracownik.
................ 2012-09-11 20:26:00
prawda całkowita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
były operator 2012-09-11 20:55:50
krótko.
zalety
-w miare dobrze płacą
-fajna ekipa
-praca w miare lekka
-kierownik docenia ciężką prace

wady-technolodzy
-pan [usunięte przez moderatora]. człowiek o skłonnościach do poniżania i do pokazywania jaki on jest władczy jak tylko kierownik idzie do domu stara sie być kierownikiem ale to nie wychodzi,te metody podchodzą pod inspekcje pracy!!([usunięte przez moderatora])generalnie niekiedy to prawie jak człowiek...
-pan [usunięte przez moderatora]. człowiek pogodny,uśmiechnięty wprowadzający zdrową atmoswere w pracy,czasami wybucha ale wybaczam,taki jak powinien być technolog!!!!!!!!!!!!!!!zresztą pozdrawiam
-pan maciej c. ja nie narzekałem generalnie znam go już wcześniej i dla mnie kolo oki ale mało miałem do czynienia.też pozdrawiam
-pan kierownik paweł j. hmmm co tu pisac,generalnie nie miałem lepszego kierownika i bardzo dziękuje jak mnie pożegnał jak odchodziłem z firmy,warto też wspomnieć że ten kierownik mnie doceniał co też wpływa na moją opinie,też pozdrawiam!!!

podsumowanie:
odszedłem sam z firmy do konkurencji (nie zostałem zwolniony)a odszedłem przez to, żę do konkurencji mam bliżej(o wiele)i dlatego że zaczeła sie robić niezdrowa atmoswera w pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A TO TEŻ JEST BARDZO WAŻNE!!!!!!!!!!!!!!!!POZDRAWIAM ŁUKASZ P.
ps. sory za gramatykę :-)
serfer 2014-01-16 11:27:41
firma Deceuninck zmieniła nazwę na "Inoutic/Deceuninck Sp. z o.o"
agm 2015-09-09 18:36:33
Nie polecam działu księgowości-straszne prostactwo i brak szacunku do kogokolwiek!Mają się za władców,a tak naprawdę to są szare,żałosne ludziki ,które leczą swoje kompleksy tym ze komuś dopieką.
japu 2016-05-18 18:54:38
Witajcie. Zwiedziłem ostatnimi czasy wiele firm , aż w końcu trafiłem na te.. jedną i jedyną ;) a tak na serio to jest to dobra firma, z kasą w porządku. Wiele więcej do szczęścia raczej nie potrzeba ;)
Zostaw swoją opinię o Deceuninck Polska sp. z o.o - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deceuninck Polska sp. z o.o