Opinie o Deceuninck Polska sp. z o.o w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Deceuninck Polska sp. z o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Deceuninck Polska sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deceuninck Polska sp. z o.o w Poznań

Wiecie może, czy w Deceuninck Polska sp. z o.o szukają chętnych na staż?

xz Nowy wpis

Nie nie szukają. Firma raczej nie przyjmuje stażystów.

RudyCyc Nowy wpis

Nie polecam rotacja straszna. Operatorzy gębę wydzierają na nowych pracowników bo oni najwarzniejsi. Omijać z daleka

Czy w Deceuninck Polska sp. z o.o zatrudniani są obcokrajowcy?

Czy pracownicy Deceuninck Polska sp. z o.o mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Youtube

Przed pandemią były wigilię imprezy dla dzieci np.na Malcie lub na terenie firmy ale narazie cisza może w tym roku coś się odbędzie

Teresa
@Youtube

A jak wielkie te imprezy były? Na ile średnio osób?

Blabla
@Teresa

Były praktycznie wszystkie osoby które pracują z kilkoma wyjątkami

Małgorzata
@Blabla

Ehh ta pandemia :/ Czy w tej sytuacji firma stara się jakoś zrekompensować pracownikom brak imprez firmowych i finansuje za te pieniądze inne przedsięwzięcia? Mam na myśli np. jakieś vouchery, bony?

Blabla
@Małgorzata

Proszę cie skąd taki luksus w Rosji klepią bidę więc nic z tego jak mają coś dać od siebie to jest problem

Teresa
@Blabla

No właśnie widziałam, że robią podobno problemy z premiami tutaj nawet. To jak niby mają oczekiwać od pracownika rzetelnej pracy w takich warunkach? Często idzie się tu spotkać z jakąś krytyką?

Tustypjontek

Przyd pendymiom jak dział foliowania zarobił dużo piniondzu dla kampnji, dostawaliśmy beze inflancyjnom( z boruwkami) i morzna było wspólnie posilić się pod tablicom i podziwiać pienknie wypracowanom premje. To byli czasy, teraz jusz nie ma ;((

Robert
@Tustypjontek

Oo, beza z borówkami... tez lubię. Premie były tylko do podziwu na tablicy czy tez trafiały do kieszeni?

Były
@Robert

Do kieszeni niewiele.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Deceuninck Polska sp. z o.o? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Lech

Czy w tej firmie pracuje się w święta?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Deceuninck Polska sp. z o.o?

Pelikan

3330 brutto potem 3530 brutto. Mówimy na pomocy i pakowaniu. Do tego potem premie, które (usunięte przez administratora)ile sie da.

Łowca_jeleni

Witajcie jakie są aktualnie warunki pracy na magazynie lub produkcji? Warto się starać ? Jakie socjale ? Macie jakieś normy ciężkie do zrobienia ? Podwyżki są co rok lub coś czy nic? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

Pelikan

Witam, Firma może i dobra, ale kierownictwo na foliowaniu i pakowaniu to jakiś koszmar. (usunięte przez administratora)premię jak tylko się da, byleby za dużo pracownikom nie dać. Dodatkowo system premii frekwencyjnej na innych działach jest do dogadania, a u nas, niejaki (usunięte przez administratora) za wszystko w imię zasady "tak było i będzie". Nawet jeżeli masz pogrzeb w rodzinie (nie ten okolicznościowy), to i tak musisz wziąć urlop na żądanie, bo nie spytałeś o urlop "dwa tygodnie wcześniej". Szkoda, że ewentualnemu zmarłemu nie mogłeś powiedzieć, żeby poczekał ze śmiercią,(usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że po wdrożeniu SAPa i problemach jakie ma firma przez ten właśnie program kierownictwo na foliowaniu/pakowaniu dostanie podziękowanie za "ciężką pracę" i wylecą z roboty. A wtedy będzie można mówić, że KARMA wraca!

Magda

W jaki sposób szefostwo docenia ciezka prace ? Jakieś podwyżki?

@Magda

Rok 2020.05 - obcięcie etatów do 80% bo kryzys obcięcie wszystkich socjali bo kryzys / rok 2020.06/07 rekord produkcji na obu halach... gratyfikacji brak socjali do przyszłego roku (04.2021) brak. Chyba nic wiecej nie trzeba mówić ;)

Artur

Hej, czy jesteście zadowoleni z pracy w Deceuninck (obecnie Inoutic)? Szukają teraz osób na te stanowiska: http://www.inoutic.pl/kariera-2 Może komuś się przyda. Napiszcie, co sądzicie o wysokości wynagrodzenia i warunkach pracy w tej firmie.

japu

Witajcie. Zwiedziłem ostatnimi czasy wiele firm , aż w końcu trafiłem na te.. jedną i jedyną ;) a tak na serio to jest to dobra firma, z kasą w porządku. Wiele więcej do szczęścia raczej nie potrzeba ;)

agm

Nie polecam działu księgowości-straszne prostactwo i brak szacunku do kogokolwiek!Mają się za władców,a tak naprawdę to są szare,żałosne ludziki ,które leczą swoje kompleksy tym ze komuś dopieką.

serfer

firma Deceuninck zmieniła nazwę na "Inoutic/Deceuninck Sp. z o.o"

były operator

krótko. zalety -w miare dobrze płacą -fajna ekipa -praca w miare lekka -kierownik docenia ciężką prace wady-technolodzy -pan [usunięte przez moderatora]. człowiek o skłonnościach do poniżania i do pokazywania jaki on jest władczy jak tylko kierownik idzie do domu stara sie być kierownikiem ale to nie wychodzi,te metody podchodzą pod inspekcje pracy!!([usunięte przez moderatora])generalnie niekiedy to prawie jak człowiek... -pan [usunięte przez moderatora]. człowiek pogodny,uśmiechnięty wprowadzający zdrową atmoswere w pracy,czasami wybucha ale wybaczam,taki jak powinien być technolog!!!!!!!!!!!!!!!zresztą pozdrawiam -pan maciej c. ja nie narzekałem generalnie znam go już wcześniej i dla mnie kolo oki ale mało miałem do czynienia.też pozdrawiam -pan kierownik paweł j. hmmm co tu pisac,generalnie nie miałem lepszego kierownika i bardzo dziękuje jak mnie pożegnał jak odchodziłem z firmy,warto też wspomnieć że ten kierownik mnie doceniał co też wpływa na moją opinie,też pozdrawiam!!! podsumowanie: odszedłem sam z firmy do konkurencji (nie zostałem zwolniony)a odszedłem przez to, żę do konkurencji mam bliżej(o wiele)i dlatego że zaczeła sie robić niezdrowa atmoswera w pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A TO TEŻ JEST BARDZO WAŻNE!!!!!!!!!!!!!!!!POZDRAWIAM ŁUKASZ P. ps. sory za gramatykę :-)

................

prawda całkowita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!

!?! firma z wielkim kapitałem ale z nędznym kierownictwem i warunkami pracy. Jeszcze gorszy dział księgowości i hr. Płaca niezmienna od paru lat, trzyzmianowa, bez szacunku do zwykłego dobrego pracownika.. racja bytu po nędznej stronie kapusiów i aferowiczów , fałsz i obłuda w wersji podkładania '[usunięte przez moderatora]' i pięcie się na żałosną drabinkę awansów, której tak naprawdę brak czyli postępowość w podstępie i wyzysku.. jeśli ktoś już tam pracuje- unikać (odpowiadać tak lub nie i robić swoje) brygadzistów,np. [usunięte przez moderatora]..(niekompetentnych, nadętych, dziecinnych i prostackich [usunięte przez moderatora] bez przygotowania do kierowania ludźmi) i kierowników (węgorzy uwędzonych w dymie niesprawiedliwych decyzji).. NIE POLECAM! Były pracownik.

Zostaw merytoryczną opinię o Deceuninck Polska sp. z o.o - Poznań

• Jak się pracuje w Deceuninck Polska sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Deceuninck Polska sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deceuninck Polska sp. z o.o?

Deceuninck Polska sp. z o.o