Semisul

Opinie o Semisul

QWERTY

Zerknąłem na ofertę inspektor ds. BHP i wszedłem tutaj jeszcze, bo chciałbym się dowiedzieć trochę więcej o tym, co oferują. Wspominają, że jest zakwaterowanie, a ktoś wie, jak w praktyce się mieszka? Ile osób, jaki standard? No i czy trzeba dopłacać, pozdrawiam.

Są może projekty dla par?

tarek
@Kasia

Ja się nie spotkałem, ale raczej pracuje się tutaj na dosyć specjalistycznych stanowiskach, więc raczej ciężko byłoby się dobrać

Janosik

Jak patrzyłem po ofertach pracy to nic nie było na magazyny :)

LEX
@Kasia

jak się wyjeżdża w parze to zakwaterowanie i wszystko będzie na 100% razem?

Bolo

Czy jest jeszcze rekrutacja na projekt do Szwecji dla monterów tras kablowych lub trwa rekrutacja na jakiś inny projekt dla monterów? Bardzo proszę o jakieś info, dzięki.

Dzień dobry, rekrutacja do Szwecji na Monterów Tras Kablowych trwa cyklicznie i co jakiś czas dosyłamy Pracowników. Dlatego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Rekrutacji i wysłania CV rekrutacja@semisul.eu Pozdrawiamy Semisul Poland

Olo

Czy projekt w Belgii już ruszył ? Jaki jest przybliżony termin realizacji, czekam na jakikolwiek kontakt od firmy już od paru miesięcy i nic.

@Olo

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszym projektem w Belgii. Istotnie rozpoczęcie tego projektu w pełnym zakresie, od kilku miesięcy ulega przesunięciom. Będziemy Państwa informować jak tylko otrzymamy potwierdzoną datę i stanowiska. Pozdrawiamy Semisul Poland

Danuta
@Semisul

Od kilku miesięcy? To zastanawiam się czy w ogóle jest sens aplikować, jak mam czekać np pół roku czy więcej na ewentualną odpowiedź. Są jakieś inne oferty, gdzie można wcześniej zacząć, inne projekty?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Semisul, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Kot

Czy jadąc kolejny raz czyli jak firma mnie już zna to łatwiej się dostać na inne wyjazdy czy regularnie pracować na jednym tylko jakby złaszając gotowość do wyjazdu?

@Kot

Dzień dobry, faktycznie dla osób z doświadczeniem na naszych projektach jest ofert więcej - gdyż Klient czasami zaznacza, że wymaga osób z konkretnym doświadczeniem. Oczywiście są też projekty na których takiego wymogu nie ma. Zawsze zapraszamy do składania CV. W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu, Pozdrawiamy Semisul Poland

Olga

Mój mąż szuka pracy jako elektryk. Na stronie firmy jest dostępne ogłoszenie na wyjazd do Szwecji. Na jaki okres czasu byłaby praca na tym stanowisku? Czy firma zapewnia dojazd i zakwaterowanie w miejscu pracy?

hok
@Olga

Z doświadczenia wiem, że okres czasu może być różny w zależności od projektu, tak powiedziałbym średnio praca na projekcie trwa 200 godzin. Jeśli chodzi o dojazd i zakwaterowanie to zapewnia to pracodawca :)

Flash
@hok

czyli na ile dni to 200h się mniej wiecej rozkłada?

@Flash

Dzień dobry, widzimy że jest dużo pytań dotyczących liczby godzin na projektach, więc wyjaśniamy. Nasz oferty dotyczą dwóch rodzajów projektów: przemysłu ciężkiego i projektów magazynowych. Wspomniane 200 h dotyczy okresu 1 m-ca i odnosi się to do projektów przemysłowych (tj. rafinerie, elektrownie, zakłady chemiczne), Na projektach magazynowych - liczba godzin w miesiącu to ok. 180. W sytuacji dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji. Pozdrawiamy Semisul Poland,

Julia
@Semisul

A jak godzinowo wyglądają projekty magazynowe i czy też jest to wtedy miesiąc czasu? Zakwaterowanie, które zapewnia firma jest daleko od miejsca pracy, pytam ze względu na ustawianie budzika. Poproszę też o info czy ewentualne nadgodziny też wchodzą w grę.

Flash

jak długie są kontrakty, czy są jakieś zjazdy w międzyczasie?

Stanley

W ogłoszeniu piszę że mile widziany angielski komunikatywny. Miło widziany to nie obowiązkowy, czy kompletnie nic nie mówiąc można wyjechać i dać sobie rade?

@Stanley

Pytanie jest całkiem ważne więc może ktoś się wypowiedzieć?

evvv

moim zdaniem to bardzo zależne jest od konkretnego stanowiska i konieczności używania języka w pracy, więc trzeba pytać konkretnie, a jak nie to ich poprosić o dobranie odpowiedniej oferty

@evvv

Jest szansa że dobiorą ofertę bez języka? Czy może od razu odrzuca takiego kandydata bez zdolności. Możesz dać znać czy sporo jest możliwości żeby coś znaleźli w swojej bazie bez koniecznego języka?

soul
@Zofia

sadze ze tak, poczytaj forum tez chyba pisali ze nie wszedzie jest potrzebny jezyk ;)

Kamil
@soul

A jak to było w Twoim przypadku? Bez komunikatywnego angielskiego dało radę robić swoje w pracy? Powiedz mi jeszcze jedną rzecz. Czy firma jest w stanie dobrać ogłoszenia również pod taką osobę, co na razie nie jest zbyt dobra w obcych językach?

vans
@Kamil

pewnie tak, ja w miarę umiem język, ale tak na prawdę na miejscu się nauczyłem dużo

Danuta

Na czym polega ta praca jako robotnik magazynowy, kto wie? Wiem tylko, że było ogłoszenie takie, tylko jeszcze wtedy nie szukałam pilnie pracy, teraz to się zmieniło. Przyjmą jeszcze? Dużo trzeba podnosić, co z uprawnieniami na wózki, trzeba mieć?

Ed
@Danuta

Pytasz o tą ofertę do paryża czy na "różne kraje?

ciekaw
@Ed

na różne kraje? tzn. jakie?

faro
@ciekaw

coś czuje, że najbardziej konkretne info to od nich dostaniesz bezpośrednio jak się skontaktujesz

czarek

Jak jest w ogłoszeniu 'różne lokalizacje' to o jakich konkretnie miejscach mowa?

@czarek

Dzień dobry; jeśli w ogłoszeniu jest wskazana informacja ,,różne lokalizacje '' dodam, że widnieje tam dopisek w Europie - wynika to z faktu, że prowadzimy jednocześnie wiele projektów o tej samej specyfice pracy w różnych krajach Europy; dynamika tych projektów jest duża, dlatego wówczas zapraszamy do kontaktu z naszym Departamentem Rekrutacji, dzięki czemu będzie można uzyskać najbardziej aktualne informacje co do destynacji. Pozdrawiamy Semisul Poland

czarek
@Semisul

a jak jest np. Goteborg i są ogłoszenia na róźne stanowiska, to rozumiem że to jedna firma?

faro
@Semisul

a do jakich krajów można z wami jechać do pracy?

wiktusz

Ktoś ma jakieś porównanie między agencjami? Nie byłem jeszcze nigdy, nie wiem czy się nimi interesować czy nie warto.

wiktusz
@wiktusz

Jak tak to jakie projekty najlepsze?

Kwarc
@wiktusz

ja jeżdże od nich od lat i nie mam potrzeby szukać gdzie indziej

aron
@Kwarc

ja teraz na wakacje planuje pierwszy wyjazd, także zobaczymy

rikoo

a jaki kierunek? jakie stanowisko? twoi znajomi polecają jakąś robotę konkretnie?

Zofia

A wiecie może jak z kwaterami? Tego się boje najbardziej. Chciałabym wiedzieć ile kosztuje kwatera w Semisul i jaki standard jest?

Dzień dobry, zgodnie z naszymi standardami, na każdym projekcie koszty zakwaterowania pokrywa Semisul. Zapewniamy w pełni wyposażone mieszkania (tak aby Pracownik musiał zabrać tylko osobiste rzeczy), pokoje dwu - osobowe. W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy Semisul Poland

komosa
@Semisul

dobra, to jedno jest jasne, a jeszcze druga sprawa jak jadę z koleżanką to rozumiem, że będziemy w jednym pokoju czy mogą nas rozdzielić, trzeba to jakoś z wami wcześniej ustalić??

@komosa

Dzień dobry, według naszych standardów Panowie i Panie kwaterowani są oddzielnie. Zapraszamy do kontaktu w razie dodatkowych pytań. Pozdrawiamy Semisul Poland

Olo

Czy prawdą jest ze kontrakt w Belgii ma ruszyć w maju, czy to tylko jakaś "kaczka" ?!

@Olo

Dzień dobry, rozpoczęcie kontraktu w Belgii istotnie się przesuwa. Czasami tak się dzieje z projektami, że ze względów operacyjnych data startowa jest przekładan. W związku z dużym zainteresowaniem tym projektem, z pewnością będziemy szeroko komunikować datę rozpoczęcia jak tylko zostanie potwierdzona. W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji. Pozdrawiamy Semisul Poland,

Zazu

ma się opłacone ubezpieczenie w miejscu gdzie się jedzie na projekt?

dodo ptak
@Zazu

w sensie opieka prywatna czy ichniejsza publiczna?

dodo ptak
@Zazu

czy ubezpieczenie od wypadków?

filozof

Dziwna nazwa jak na agencję pracy muszę przyznać. Nie kojarzy się z wyjazdami za bardzo ale nie twierdzę że to minus.

Olo

Czy to prawda, że kontrakt w Antwerpii jest odwołany?Przesunięty na inny dłuższy termin!

@Olo

Dzień dobry, rozpoczęcie kontraktu w Antwerpii faktycznie się przesuwa. Jak tylko otrzymamy datę startową będziemy o tym informować we wszystkich dostępnych źródłach, gdyż wiemy że budzi on duże zainteresowanie. Pozdrawiamy Semisul Poland

raba
@Semisul

a można się jeszcze na niego załapać?

raba
@Semisul

bardzo by mi zależało.. tyle że wcześniej się nie zgłaszałem, więc nie wiem czy to jeszcze jest możliwe do ogarnięcia?

@raba

Zapraszamy do wysłania CV na adres rekrutacja@semisul.eu Pozdrawiamy Semisul Poland

Ślusarz-monter777

Witam jak wygląda sprawa z ulgą abolicyjna czy trzeba płacic podatek dochodowy w Polsce? Jaka wygląda sprawa z umową?

Staszek

Widzę, że raczej pozytywne opinie, więc zastanawiam się nad wyjazdem, ale mam kilka pytań technicznych - po pierwsze po ile osób w jednym pomieszczeniu kwaterunek? to jednak dla mnie istotne czy wrzucają 10ciu chłopa do jednego pokoju, czy raczej jakimiś mniejszymi grupkami

@Staszek

I czy kwatery są zaopatrzone w podstawowe rzeczy, typu jakieś garnki, patelnie, mikrofala, cokolwiek w czym sobie można jedzenie zrobić? I czy jest internet zapewniony?

@Staszek

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami; w ramach naszych standardów, w ramach zakwaterowania oferujemy 2 - osobowe pokoje w pełni wyposażonych mieszkaniach. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy Semisul Poland

@Staszek

Na każdym projekcie, w standardzie wynajmujemy w pełni wyposażone mieszkania (kuchnia wyposażona tak aby można było przygotować posiłki). Pracownik jadąc na projekt musi wziąć tylko rzeczy osobiste. Każdorazowo staramy się również aby mieszkania posiadały internet. W razie dalszych pytań - zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy Semisul Poland

Hanna
@Staszek

To jak tak dopytam się do tego pytania :) Co do kwaterunku, to ile to kosztuje miesiecznie? Wrzucone już jest po stronie firmy czy trzeba ponieść opłaty najmu? Jak ogólnie z warunkami mieszkalnymi? Ok?

@Semisul

A to elegancko, 2 osobowe to rozsądne rozmieszczenie.

@Staszek

Pisali że dwuosobowy to pokój. Ciekawa jestem ile w sumie w mieszkaniu jest zakwaterowanych osób? (Ile takie mieszkanie może mieć pokoi)

Seba

Witam kto jedzie teraz na Francję na amazon na startup?

Evo4
@Seba

ktoś był już na amazonie? jest tak ciężko jak mówią?

jaro

Wszystkim polecam z czystego serca współpracę z firmą Semisul ! Mieszkanie jak najbardziej dogodne i transport zawsze dograny jak potrzeba. Tak przy okazji, czy wiadomo już coś o wyjęździe na kontrakt do Belgii miał być na początku marca i cisza?

Nik

Trzeba do biura dzwonić

ares
@jaro

a ilu osobowe są pokoje?

ares
@jaro

dasz znać na jakim stanowisku pracowałeś? ogólnie do tej Belgii to jaka lokalizacja i robota ma być?

Olo

Mam pytanie, czy wyjechał już ktoś z monterów na rafinerie do Antwerpii i czy mógłby powiedzieć co owarunkach mieszkaniowych i temat jest ogarąć

Zostaw merytoryczną opinię o Semisul - Warszawa

• Jak się pracuje w Semisul?

Zobacz opinie na temat firmy Semisul tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Semisul?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 12 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Semisul