Luk- Connect

Luzino

Opinie o Luk- Connect

SZCZERY 2010-02-01 13:27:27
Ha Ha piti a może Patok bo ta opinia to tyczy właśnie jego,mam nadzieję że szef widzi jaki to człowiek. najlepsze ze ktoś kto nie ma godności o niej pisze........buntownik z wyboru,ZNAM GO JUZ DUŻO GADA MAŁO ROBI
ktoś 2010-05-21 11:01:33
Ten człowiek nie gadał głupot miał racje Ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wyzysk! Ten kto twierdzi inaczej jest [usunięte przez admina] Pracodawca pozwalniał ludzi i myślał ze będzie dobrze! Owszem sobie poprawił nie nowym pracownikom.
anonim 2011-05-30 19:03:51
gość kompletnie nie ma pojęcia o tym co robi,po wypłatę pracownik jeżdził kilka razy,do żony, do mamusi-porażka i jeszcze nie panuje nad sobą, a na ostatnią wypłatę nie ma co liczyć
O Pracy 2015-07-09 07:42:56
Kiepska Firma! w Elektro ciepłowni w Gdańsku popalili Moduły Systemu. A oferty wygrywają po znajomości. Nierzetelna Firma i tyle.
xxx 2015-07-19 20:45:46
Anonim nie dostałeś ostatniej wypłaty bo pewnie na nią nie zrobiłeś taki z ciebie pracownik .
szwinia 2016-03-31 20:09:41
firam luk-connect nawiązała współpracę z kolejnym idiotą w niemczech klausem unruhem dobrali się znakomicie on też nie ma pojęcia o swojej robocie uważajcie na tych ludzi są nie wypłacalni !!!
rondon 2016-04-24 11:31:13
no tak a pracownicy mają na temat roboty tutaj największe pojęcie. Sami nie pociągnelibyście tego interesu
Zostaw swoją opinię o Luk- Connect - Luzino
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Luk- Connect