ELHURT SP. Z O.O.

Opinie o ELHURT SP. Z O.O.

anonim 2011-11-10 14:49:04
Firma nie nastawiona na kształcenie solidnej kadry, ciągła rotacja personelu. Na stanowisku handlowca przez prawie dwa lata nie przeszedłem żadnych szkoleń produktowych. Marna podstawa i mydlenie oczu premią, która pod byle pretekstem jest później pomniejszana. Atmosfera stresu, nieufności i donosicielstwa. Polecam jedynie ludziom o silnych nerwach.
Remo 2011-12-14 12:56:45
Firm o nazwie Elhurt jest co najmniej trzy w Warszawie, a powyższy wpis nie może dotyczyć tej w której ja pracuję. Ta opinia to jakieś nieporozumienie. Ostatnio po dwóch dniach szkoleń miałem ich przesyt. Jeszcze się nie zdarzyło żebym nie otrzymał należnej mi premii. Z tym stresem to duża przesada, każdy kto robi swoje i nie kombinuje może tu znaleźć fajnych ludzi do współpracy. Ogólnie polecam, dla wszystkich zainteresowanych służę namiarami na siebie.
:) 2012-03-07 19:03:57
pracę w tej firmie polecam desperatom i ludziom z niskim poczuciem własnej wartości... pozostałym odradzam bo to tylko strata nerw i czasu... zaznaczam, że powyższy PAN REMO jest osobą niezwykle nieobiektywną ;)
Rainman 2013-02-08 10:53:41
Oj Grzesiek ale kadzisz, wiesz dobrze jak jest. No ale ty już jesteś po ciemnej stronie mocy. Zafunflowałeś się z szefem i jest ok. Niezależność nie jest w tej firmie w modzie.
tymo 2016-08-19 11:32:35
Z ciekawości wszedłem na stronę i zacząłem czytać i mam jedną uwagę ,
ludzie może zacznijcie czytać o jakiej firmie piszecie to nie Elhurt z Gdańska tylko z Warszaway
a to spora różnica nie będę tu nikomu kadził , pracowałem jakiś czas temu w W-wie i dla mnie było ok
do tej pory mam z nimi dobre relacje
Zostaw swoją opinię o ELHURT SP. Z O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELHURT SP. Z O.O.