Virex-Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Virex-Polska Sp. z o.o.

XXX 2013-04-10 19:51:03
Kilka informacji dla osób idących na rozmowę o pracę do firmy
Virex-Polska.pl

- Biuro to mały kurnik w C.H. Promenada

-Brak pokoju w którym można odbyć rozmowę rekrutacyjną, była ona odbywana przy stoliku sekretarki 3 metry od drzwi wejściowych w obecności wszystkich pracowników firmy.

-W 90% firma była podwykonawcą dla T.P. S.A. aktualnie firma ta wypowiedziała im umowę na usługi i szukają innych podmiotów do współpracy. Nie zbyt jasno określony cel i wizja firmy.

- Osoba która przeprowadzała rekrutację miała bardzo małe doświadczenie w procesie rekrutacyjnym co można było zauważyć po dużym stresie, oraz problemie w wysławianiu się. Bardzo niechlujny wizerunek oraz ubiór podczas rozmowy.

- Ofertę pracy otrzymałem na drugi dzień. Niestety warunki bardzo niekorzystne. Umowa o pracę, jednak na najniższej krajowej oraz 40% zysku z przyniesionych produktów/usług dla firmy. (Okres próbny)

- Brak podstawowych narzędzi pracy (Samochodu, telefonu komórkowego itp.) Więc jako handlowiec nie wyobrażam sobie jak miał bym pozyskiwać klientów.

W umowie dużo zapisów świadczących o pracy bardziej jako Call-Center, a na wizytówce miałem mieć Dyrektora dla wizerunku firmy. :-)
Kandydat 2014-04-30 16:03:54
- Potwierdzam w 100% szkoda waszego czasu na zawracanie sobie głowy tą firmą.
- Biuro to w zasadzie jedno pomieszczenie z wydzielonym pokojem dla Prezesa a Pani recepcjonistka dała mi szklankę z wodą do ręki, bo nie było stolika abym mógł ją odstawić.
- Ofertę pracy otrzymałem 2 godziny po rozmowie. Warunki bardzo niekorzystne. Umowa o pracę na okres próbny, na najniższej krajowej + ew premia.
Alex 2014-05-09 09:14:09
Jeśli chcecie mieć wymagania wobec pracodawcy musicie najpierw pokazać klasę i udowodnić co jesteście warci. Moim zdaniem jesteście sfrustrowanymi nieudacznikami, którzy chcą brać kasę z nic i szukacie frajera, który będzie wam płacił. Żenada. Weźcie się lepiej do uczciwej roboty !

Oczywistym jest, że pracodawcy szukają skutecznych pracowników, a nie baranów takich jak wy.
kandydat 2015-02-18 12:55:47
hehe... widac ze pracownicy (wlasciciele) Virexa nie maja co robic i bronia firme
uprawiac tutaj PR ;)
PANOWIE ! Handlowiec IT to bardzo trudna i odpowiedzialna funkcja. Nie dosc ze musi miec umiejetnosci i doswiadczenie handlowe w IT, musi umiec dostac sie do
potencjalnych firm,zleceniodawcow, osob decyzyjnych, wyrobic i wyprawcowac sobie takie kontakty, to jeszcze musi ogarniac i znac się na rozwiązaniach IT na bieżaco sie doksztalcac co jest na rynku i u konkurencji (stała nauka!), musi
znać dobrze angielski by czytać nowości i dokumentację techniczną....
... i wy za to chcecie placić 1200zl + prowizja (bez auta, laptopa i telefonu ) ???
ZENADA i WSTYD ! Szukajcie sobie dalej jeleni !
kandydat2 2015-03-26 09:38:08
Ja dostałam ofertę 4000zł + prowizja. Czemu tobie zaproponowali 1200 musisz sam sobie na to odpowiedziec. Może tyle jest warte twoje doświadczenie i umiejętności.
Kandydat 2015-08-11 23:44:04
chyba sam pseudo - prezes to pisze zeby "porawic mierny wizerunek firmy. Nie dosc ze pensje kiepskie to co wiem od aktualnych pracownikow nie przekracaja 2000 pln brutto i NIE sa wypacane regularnie. NIE WARTO TU PRZYCHODZIC. MIERNY poziom firmy i niestety kultury -osobistej i bizesowej tez brak :-(
main 2016-04-19 20:18:27
prowizje robią główną wypłatę, jak się starasz, to dużo zarabiasz :)
Zostaw swoją opinię o Virex-Polska Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Virex-Polska Sp. z o.o.