Lucky Bud

Świdnica

Opinie o Lucky Bud

john 2010-02-01 09:14:21
Grzechy Główne
-nie płacą tyle ile obiecują
-jeśli już coś zapłacą to dużo po terminie i to pod presją
-trudno jest wyegzekwować przerwę/bo ciągle mało/
-brak podstawowej odzieży ochronnej
-oszukują na godzinach
Jednym słowem polski standard , omijajcie z daleka.......
oszukany 2010-02-10 16:20:50
[usunięte przez moderatora] omijajcie ta firme
oszukany 2010-02-12 13:26:06
Firma która przez którą przewinęło się bdużo osób i również dużo oszukała.Omijajcie ją z daleka.!!!
Rudy 12 2010-02-16 16:34:20
Ludzie nie dajcie się oszukiwac zgłaszajcie się do Panstwowej Inspekcji Pracy i do Sądu Pracy. Ta tz.firma nie ma racji bytu w tak małym mieście jak Świdnica. Za dużo ludzi zostało oszukane przez właścicieli tej tz. firmy !!
nico 2010-02-23 21:31:40
Każdy głupi się domyśli że ostatnie opinie napisał WŁAŚCICIEL
firmy.Dlaczego podaje się za pracownika ? Jak jest tak dobrze to dlaczego tak dużo ludzi sie tam przewinęło.Pewnie zaraz właściciel napisze że w Świdnicy i okolicy nie ma dobrych fachowców oczywiście podając się za zadowolonego pracownika który zarabia ponad 3tyś. A co na to URZĄD SKARBOWY?
jarecki 2010-04-13 20:43:58
Prawda jest taka,że firma ta i jej szef to jakieś nieporozumienie.Właściciel nie ma pojęcia o pracy,montażu okien i innych pracach.Bazuje TYLKO na umiejętnościach pracowników a jeśli ktoś chce mu pokazać że na czymś zna się lepiej,zostaje wyzywany obelgami .Zwalnia ludzi jak się upominają o pieniądze.3000zł?to chyba jakiś żart.Płaci 25zł za metr z których tylko czeka żeby coś uciąć za byle bzdury.W rzeczywistości wychodzi max.17-18zł za metr docieplenia.Nie polecam - były pracownik
tupeciarz 2016-05-16 22:31:12
Witam serdecznie. Poprzednią robotę zostawiłem ze względu na beznadziejną atmosferę. Szukam czegoś w branży i już kilka osób polecało mi to miejsce. Podobno w tej kwestii jest tu zdecydowanie lepiej. Szkoda tylko że osób chętnych do pisania tu nie przybywa
Zostaw swoją opinię o Lucky Bud - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lucky Bud