Opinie o Rossmann w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rossmann. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rossmann o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Lublin

Jaka umowa obowiązuje w Rossmann podczas okresu próbnego?

KtosTam Nowy wpis

Nie ma okresu próbnego, umowa podpisywane jest na rok

Tajemniczy klient

Piszę o punkcie na Krakowskim Przedmieściu 21. Co do obsługi, bo na ten temat to już w internecie krążą legendy, no cóż...jest chamska. Obsługa pracuje jak za karę, a jak ktoś chce mentalnie powrócić do komuny to polecam grubą blond sklepową z czarnymi brwiami Breżniewa, która nie może pogodzić się ze swoim losem sklepowej z Rossmanna i wydziera swoją mordę na klientów, jakby byli jej znajomymi. Można pójść też na skargę do kierownictwa, ale odradzam. Okularnica pełniąca funkcję zastępcy kierownika nie raz trzaskała drzwiami za klientami. Dziwię się centrali, że nie interesują się tym stanem rzeczy, bo trwa to już dobre parę lat. Oby tak dalej , a wszyscy klienci pouciekają!

Zła Nowy wpis
@Tajemniczy klient

Ross mann to (usunięte przez administratora) liczą się znajomości i po rodzinie przykład Lublin (usunięte przez administratora) potrafią wykorzystać na maxa i jeszcze robią z Ciebie że nic nie wiesz

Obiektywny Nowy wpis

Witam Wszystkich. Czy może mi ktoś powiedzieć jak aktualnie wygląda sytuacja na stanowisku Asystenta kierownika na Lubelszczyźnie? Jak cała praca w tej firmie wygląda jestem świadom więc chciałbym się tylko dowiedzieć jak wygląda sytuacja z zarobkami oraz czy Asystent ma umowę na pełny etat. Interesuje mnie ta kwestia ponieważ rozważam przeniesienie z Warszawy. Pozdrawiam :)

Tamara

Dlaczego nie zgłaszacie tych sytuacji do firmy tylko na forum?

@Tamara

Hahahahaha zgłaszać ? Do kogo ? Żeby wszystko obróciło się przeciwko całej załodze ? Bo tak to właśnie wyglądało. Problem był zgłaszany wielokrotnie ale albo tu są jakieś układy albo nikt nie szanuje ludzi w tej pracy tylko liczą się wyniki i liczby. Problem nie jest rozwiązywany tylko są mydlane oczy. A kierownik i tak robi swoje i nie liczy się z nikim ani niczym .

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zazwyczaj nie wypowiadam się na temat pracy na forum publicznym, ale tym razem to zrobię ponieważ zdecydowanie nie polecam pracy w firmie ROSSMAN. Pierwszy raz spotkałam się z mobbingiem w pracy, kierowniczka poniżała ludzi, kontrolowała każdy ruch na kamerach oraz podnosiła głos na pracowników. Styl pracy tej pani budzi wątpliwości u wielu ludzi jednak nikt nic z tym nie robi, zamiatając problem pod dywan i udając że go nie ma. Pracownikowi pozostaje tylko jedno w tej sytuacji: złożyć wypowiedzenie z pracy i odejść do innej firmy gdzie (usunięte przez administratora) nie jest traktowany jako styl zarządzania pracownikami.

Wwww

O którym rossmanie mowa ? Ja spotkałam się z tym samym

Podzielam opinie w stu procentach. Tu kierownicy Maja system hitlerowski ???? z którym nawet nie da się nawiązać relacji jakiejkolwiek :) ta praca to jest jakieś pomylenie. Pracowałam w rossmanie przez prawie pół roku i to było stracone pół roku żałuje ze wgl tam pracowałam i poświęciłam swój cenny czas i zdrowie. Bo nikt nie docenia wysiłku jaki się wkłada. (usunięte przez administratora) tutaj jest bardzo modny. Były sytuacje zgłaszane ale nic się nie zmieniło. Pomimo ze kierowniczka wyzywała się na większości załogi . To jest tak żałosne ze aż szkoda slow by to opisać . Niska samoocena kierowniczki zazdrość zawiść i zakompleksienie nie dają możliwości normalnego funkcjonowania załogi w tym sklepie. Tutaj nie da się stworzyć zdrowej atmosfery bo jest wyzysk i wykorzystywanie i poniżanie :) cieszę się ze jestem na tyle rozsądna ze wiedziałam kiedy odejść z tego cyrku i jeśli ktokolwiek doświadcza tego samego radzę jak najszybciej zmienić prace ! Sprzątanie ulic jest lepsze od tego (usunięte przez administratora)!!!!!!!!! A o nockach nawet nie wspomnę ... na drugi dzień zazwyczaj trzeba było iść do pracy ale kogo to obchodziło ze człowiek po 6h intensywnej pracy i rozładunku towaru nie ma dnia odpoczynku .. tylko sen .. a zatrudniając się miałam powiedziane ze jest dzień wolnego przed i po ???? jedna wielka żenada !!!! Nie dajcie się na to nabrać ! Błagam ! To jawny wyzysk a kierowniczce się w (usunięte przez administratora) poprzewracało ! ????????????????

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Rossmann?

Wwww

Jest tragedia. Panie które tam pracują dłużej czują się wyższe ponad każdym . Zero rozmowy , każdy sobie robi pod górkę , nie mówiąc o kompletnym szkoleniu ,które u mnie było kompletna klapa !! Mowa tutaj o rossman w Lublinie ,jeden z większych dokładnie Plaza

@
@Wwww

Tą panią z Plazy wszyscy znają i wiadomo dlaczego tam pracuje....więc nie ma się co spodziewać miłego traktowania z jej strony.

Edyta

Czy rossmann ma jakieś fajne zniżki pracownicze ?

Po jakim czasie może ktoś się odezwać od wysłania aplikacji? Nie wiem czy jest sens czekania na ich odpowiedź...

Grażyna

A ja uważam iż ocenić można coś co się poznało a tak to dla mnie zwykła zgadywanka do tego złośliwa a firma w sumie spoko.

Koyo

Nie wiem co mogę powiedzieć o samej pracy ponieważ nie zdecydowałam się na nią. Natomiast sama rozmowa rekrutacyjna z kierownikiem oraz handlowcem/kierownikiem regionalnym (nie pamiętam) pokazała mi jaką firmą jest Rossmann i z jakim szacunkiem podchodzi się do przyszłych pracowników. Fakt faktem kiedy "startowałam" do tej pracy miałam prawie 20 lat więc oczywiście "mili" państwo pokazali mi swoją wyższość oraz arogancje. Na moją odpowiedź .." sprawy prywatne" zapytali z wyrzutami sumienia "a dowiemy się"? chyba ktoś nie zrozumiał moich słów..Na szczęście sama podziękowałam za rozmowę i powiedziałam że rezygnuje.

Regina

Podpowiedzcie jaka macie atmosferę w firmie? Mam zamiar aplikować i szukam informacji.

obozopracy

Lublin umowa na 3/4 etatu.Kasjer 15.80 brutto adystent 17.80 brutto plus premia frekwemcyjna dla kasjera 186 brutto za 3/4etatu lub 250 zl za caly etat adystent za 3/4mma 250 brutto.Do tego dodatki za prace w nocy eksta 5 zl zas za prace w ndz eksta 6 zl brutto za kazda godzine.3 raxy w roku premia kwartalna wynoszaca ok 420-550 zl netto w zaleznosci od liczby godzin plus 550 zl na Swieta Bozego Narodzenia.

Norbi

Czy firma potrzebuje pracowników?

Niestety nie

Weronika

@Nina Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że musisz być chociaż trochę zainteresowana pracą w Rossmannie. Czy już zatem postanowiłaś aplikować? @Wiki Biorąc pod uwagę popularność firmy trzeba przyznać, że faktycznie jest ona zastanawiająca. Jesteś zainteresowana podjęciem pracy w Rossmannie?

@Weronika

@Weronika Aktualnie pracuję w Rossmann w Warszawie. Niestety z różnych powodów muszę wracać do Lublina. Stąd moje pytania o zarobkach w Lublinie.

Wiki

Zastanawiająca jest ta cisza na forum, jest tak dobrze?

Nina

Cześć :) czy ktoś wie ile mniej więcej zarabia się w Rossmanie np. W Lublinie na 3/4 etatu(netto)? Z góry dziękuję za odpowiedź.

erfg

ja tam bardzo lubie robic zakupy w Rossmann zawsze w sumie tam znajde wszystko czego potrzebuje no i często tez maja calkiem ciekawe promocje prawda? :)

Pączuszek Pieścidełko
@erfg

A to nie jest rubryka o robieniu zakupów tylko portal opinii na tematy pracownicze safanduło.Przepraszam za mój języczek , A tak poza tym pozdrawiam panią kierownik Beatkę życzę kolczyka na pipie oraz Anię małą krówkę ochroniarkę jeśli jeszcze zipią. Wszystkie panie z Rossmanna ul.Krakowskie Przedmieście 59 w Lublinie . Pozdrawiam Pączuszek i Ptysio

Weronika

@pupa a co dokładniej masz na myśli? W jakiej lokalizacji pracujesz i jak ją oceniasz? Czy same warunki zatrudnienia dla wszystkich punktów są takie same?

Weronika

Na pewno trudno wyrobić sobie opinię na temat jednego konkretnego salonu w tym przypadku w Lublinie, kiedy jest ich tak dużo w Polsce. Czy ktoś z pracowników mógłby napisać co wyróżnia ten konkretny salon? Jaka jest tutaj atmosfera i co przemawia za tym żeby podjąć tutaj zatrudnienie?

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Lublin

• Jak się pracuje w Rossmann?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossmann?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rossmann?

Kandydaci do pracy w Rossmann napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rossmann