American Heart of Poland Sp. z o.o.

Ustroń

Opinie o American Heart of Poland Sp. z o.o.

admin 2015-07-04 11:36
Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy American Heart of Poland Sp. z o.o.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.
samos 2016-01-27 22:19
Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Firma prezentująca standardy jak każda inna - wiele obiecują, dają nadzieję ... "zadzwonimy do Pani", "prosimy o cierpliwość", na swojej stronie oznajmiają, iż każdy kandydat biorący udział w procesie rekrutacyjnym otrzymuje informacje zwrotną o wyniku rekrutacji a w praktyce mają cię oczywiście gdzieś i się nie odzywają.
uakao 2016-05-17 18:02
tu o oferty takie klasyczne w internecie może być ciężko. @sally. Firma należy do tych budowlanek z tradycją, a więc nie zdziwiłbym się, gdyby właściciel miał zgraną ekipę chłopaków, albo po prostu- zatrudniał po znajomości
Aneta 2017-04-27 11:42
Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko Główny Księgowy. Pracujesz w American Heart of Poland? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w tym dziale firmy.
Zostaw swoją opinię o American Heart of Poland Sp. z o.o. - Ustroń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie American Heart of Poland Sp. z o.o.