American Heart of Poland S.A.

Opinie o American Heart of Poland S.A.

Aktualność
Grupa American Heart of Poland powstała ponad 20 lat temu z inicjatywy lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. ❤️

Obecnie w ramach kontraktu z NFZ prowadzimy 77 oddziałów, w tym:
✔️ 20 kardiologicznych,
✔️ 2 chirurgii naczyniowej,
✔️ 4 ośrodki rehabilitacyjne,
✔️ 22 przychodnie,
✔️ punkty diagnostyczne i laboratoryjne zlokalizowane niemal w całej Polsce.

Realizujemy ponad 50 000 hospitalizacji rocznie.

Grupa AHP zarządza także Uzdrowiskiem Ustroń. ✅

Nasz zespół liczy blisko 4 tys. osób, w tym 1,2 tys. lekarzy, a stanowiska, które zajmują są wielobranżowe - od medycznych, przez gastronomię, po obsługę biura.

To właśnie Ci ludzie sprawiają, że nasza firma dynamicznie się rozwija, dzięki czemu możemy pomagać jak największej ilości pacjentów!

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas i możliwościach rozwoju zawodowego w AHP, wejdź na naszą stronę!

Witam, czy tak jak zostało to stwierdzone względem podwyżek również początkowa stawkę ustala się indywidualnie? Po prostu zastanawiam się na jakie progi finansowe można liczyć podczas zatrudnienia się jako administrator aplikacji IT. od paru dni taka oferta jest widoczna. Ciekawi mnie zdanie dotyczące pracy, czy jest tu ktoś doświadczony na tym stanowisku? rekrutacja z oznaczeniem od zaraz wynika z rozwoju działu czy po prostu stanowisko się zwolniło?

Nowy wpis

Dzień dobry, Na wysokość wynagrodzenia każdorazowo wpływ ma osobiste doświadczenie i umiejętności przyszłego pracownika. O oczekiwania finansowe pytamy już podczas pierwszej rozmowy o pracę lub nawet w trakcie składania CV przez kandydata. W sprawie indywidualnych podwyżek podążamy za przepisami prawa pracy, zarówno w przypadku podwyżek krajowych stawek minimalnych jak i podwyżek wynikających z ustawy o wynagrodzeniu dla pracowników medycznych. Przeprowadzamy analizy i wdrażamy zmiany do systemu wynagrodzeń, aby oferowane przez nas wynagrodzenie było atrakcyjne dla pracowników. Zachęcamy do rozmów na ten temat w trakcie rozmów rekrutacyjnych.

Halina

Czy w American Heart of Poland, jest zmiana wynagrodzenia przy podpisaniu kolejnej umowy?

@Halina

Jest to zależne od stanowiska pracy oraz zaangażowania i rozwoju po stronie pracownika. Zawsze jednak pozostaje przestrzeń na indywidualne rozmowy z przełożonym.

@American Heart of Poland S.A.

Czy to oznacza, że nie ma podwyżek? Zawsze trzeba czekać na zakończenie umowy? Są dawane ta na czas nieokreślony czy raczej jednak tylko te z określonym występują?

Oczywiście jest możliwość otrzymania podwyżki, a czas jej otrzymania i wysokość związana jest z zaangażowaniem każdego pracownika indywidualnie. W ramach AHP razem z pracownikiem ustalamy dogodną dla niego formę i długość zatrudnienia.

OM
@American Heart of Poland S.A.

A czy jakieś podwyżki zbiorowe, inflacyjne raz w roku są realizowane?

@OM

Dzień dobry, W ramach organizacji co roku wypłacana jest premia zależna od wyników każdego pracownika. Jeśli zaś chodzi o podwyżki zależą one od zaangażowania w pracę każdego pracownika indywidualnie.

@American Heart of Poland S.A.

I te wspomniane podwyżki również mogą być przyznane tylko w jednym okresie w roku wtedy co te wspomniane premie? zastanawiam się czy można się o nie wcześniej ubiegać

Nowy wpis

Jest to kwestia ustalana indywidualnie z pracownikiem. Zapraszamy do rozmowy z naszymi rekruterami, by dowiedzieć się więcej.

Nie polecam pracy w firmie American Heart Of Poland. Brak możliwości rozwoju, nie profesjonalni zarządzający.

Emilia

Czyli szans na awans nie ma czy o coś innego chodzi? A szkolenia chociaz jakieś macie?

drawsko pomorskie
@Emilia

Proszę dobrze przeczytać ich oferty pracy gdyż jedno przeczy drugiemu. Elastyczny wymiar pracy , praca zmianowa 12h, umowa zlecenie, niepełny etat, praca w weekendy itd. Więc ludzie się dopytują gdyż są zdezorientowani a oni traktują to jako brak kompetencji ??? Jest to pracodawca któremu nigdy nie możesz powiedzieć o swoich zobowiązaniach gdyż zrobi z Ciebie (usunięte przez administratora)

Alutka

nie zgadzam się z opinią że nie można się tu rozwijać. Widać że napisał opinię ktoś, kto nie przeżył w firmie ani jednego dnia. A szkoda, bo firma pozwala się rozwijać, są szkolenia i możliwość nawet studiowania.

@Alutka

O jakim zakresie szkoleń mogła być przy tym w zasadzie mowa? piszecie tez o możliwości studiowania. Chodzi o elastyczni grafik czy może to, że pracodawca dopłaca się do rozwoju pracownika? są umowy lojalnościowe w tym przypadku?

W American Heart of Poland wszyscy pracownicy mają możliwość otrzymania dopłat do szkoleń różnego rodzaju, w tym również studiów. W przypadku szkoleń powyżej określonej kwoty wiąże się to z umową lojalnościową. Wszystkie szczegóły ubiegania się o dofinansowania opisane zostały w procedurze szkoleniowej dostępnej dla pracowników Grupy. Można też korzystać z wielu szkoleń prowadzonych wewnętrznie przez pracowników firmy oraz z darmowej dla pracowników platformy eTutor pozwalającej na naukę j. angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy American Heart of Poland Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Młodszy Specjalista/Młodsza Specjalistka ds. Finansowych. Jaki był jej rezultat?

Aktualność
Od 25 maja, czyli otwarcia AMVET, minęło do końca roku 2023 aż 220 dni – przez ten cały czas mieliśmy przyjemność być z Wami zarówno online i offline. Cieszymy się, że mogliśmy zrealizować tak wiele wydarzeń dla opiekunów pupili i kampanii edukacyjnych, które spotkały się z Waszym ogromnym zainteresowaniem.

To ponad 316 tysięcy minut satysfakcji, radości i motywacji dla naszego Zespołu! Obiecujemy, że kolejne 366 dni (tak – 2024 to rok przestępny!) również upłyną pod znakiem edukacji, wsparcia i dbania o zdrowie wszystkich zwierzaków.

Jesteśmy tutaj dla Was i dziękujemy, że byliście z nami w 2023!

Aktualność
Prezentujemy kluczowe momenty i osiągnięcia Fundacji "Z sercem do Pacjenta" Grupy American Heart of Poland, która została powołana w styczniu 2023 roku. Od 55 inspirujących spotkań z ekspertami po tysiące uczestników oraz wykonanych badań przesiewowych– każdy dzień przynosił nam nowe lekcje i inspiracje. Wielkie podziękowania dla naszych partnerów, sympatyków i ekspertów zaangażowanych w nasze działania.

Czy American Heart of Poland S.A. zatrudnia studentów?

Gabi

Jak pracuje się w IT ?

AAA
@Gabi

Hej, a jest teraz coś do IT? jeśli tak to podasz odnośnik albo dasz znać o którym stanowisku jest mowa? ja niby widzę parę ofert na takim portalu ale żadna nie jest do tego działu, jedynie spec od zintegrowanych systemów zarzadzania ma docelowo z nim współpracować, tak przynajmniej wynika z opisu, w praktyce ciekawe jak jest?

Mnie tez właśnie jak poprzednika ciekawiło czy robi się w OS? Spec od zakupów i tak teraz w aktualnej ofercie ma wskazany tryb zdalny przy czym podkreślona była współpraca z pozostałymi doświadczonymi specjalistami. Jak duży jest ten biurowiec ze względu na gabinety? Nie można starać się o indywidualny?

Maryśka

Czyli ogólnie wszystkie pytania nie były związane ze stanowiskiem? Czy jednak w jakiś sposób można było się przygotować do tej rozmowy? Myślisz, że jest się czym stresować? Myślę, aby tutaj aplikować i chcę wiedzieć, jak się przygotować w razie wypadku do tej rekrutacji. Niedobrze, że tak wyszło z odpowiedzią... :/ Rozumiem, że miała Cię poinformować, nawet jeżeli decyzja byłaby negatywna?

Sofi

Jaki program księgowy posiada Firma?

xyz

Czy biuro w Katowicach pracuje w open space?

Mietek

Na pracuj.pl jest oferta pracy dla specjalisty IT, w Malborku, hybrydowa. Czy ktoś wie, jak tryb hybrydowy wygląda w tej firmie? I czy możliwa jest również praca zdalna?

W Gdańsk American Heart of Poland Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Specjalista PR. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

Bee

Większość opinii o firmie AHOP jest pisana przez rozgoryczonych ludzi, którzy nie zostali zatrudnieni. Czyli dajecie złą opinię, bo na rozmowie kwalifikacyjnej wypadliście kiepsko i znów was nie chcą zatrudnić ;) to strasznie słabe. Nie ma tu chyba ani jednej rzetelnej i merytorycznej opinii. Nie dowiedziałam się z waszych opinii nic a nic o firmie. Jeden gość piszczę, że jest do bani, a pracował tam 10 lat. To chyba jednak z Tobą jest coś nie tak, bo jak się nie podoba to się odchodzi, a nie czeka aż nas wywalą. Poza tym, AHOP ma ponad 20 placówek, nie piszecie w której pracowaliście, na jakim stanowisku, czemu odeszliście (albo was wywalili). Zero kompetencji, nie dziwię się, że was nie chcą zatrudniać.

Ciekawski

Była oferta do biura do Katowic, jak tam fajnie jest?

Kamila
@Ciekawski

Widzę nikt tu Katowicami chyba zainteresowany to nie był. :( Ale ogólnie to się dowiedziałeś już może? Bo sama ciekawa jestem

Sylwia
@Kamila

Widziałam ostatnio ofertę pracy w administracji i też jestem bardzo ciekawa jak tam jest?? Może się ktoś wypowiedzieć na ten temat???

Kamila
@Sylwia

Czyli w tej firmie nikt administracją się jednak zbytnio nie interesuje, skoro nikt nie odpowiada? A jakie jeszcze miejscowości tu mają, tylko Kato i Ustroń jak w opisie?

Tami

Chciałam tam aplikować ale po przeczytaniu opinii daruję sobie.

Hanna

W ogłoszeniu na stanowisko Specjalista ds. controllingu napisali że jest opcja pracy zdalnej. Wie ktoś jakie narzędzia do takiej pracy udostępnia firma? I czy one są ubezpieczone od kradzieży? Obecnie prowadzą rekrutację na tę pozycję

informatyk

Pracowałem w tej firmie prawie 10 lat, system zarządzania typowo feudalny, podstawowe narzędzie (usunięte przez administratora).

Bartosz
@informatyk

Trochę Ci przycięto wypowiedź. Co z narzędziami pracy i zarobkami w tej firmie? Piszesz, że system taki, ale czy plusy też jakieś są, skoro wyszło tego 10 lat pracy?

fvsdf

Jak pracuje się w farmacji AHOP? Podobno jest koordynatorka jak współpraca?

Gabi
@fvsdf

Tak jak w całym AHP - dramat. Naprawdę nie polecam, mimo, że generalnie firma ogromna, z wielkimi możliwościami.

Halina
@Gabi

Jeżeli firma ma możliwości to może warto poruszyć temat z kimś wpływowym i powiedzieć co można by było zmienić żeby było lepiej?

Zostaw merytoryczną opinię o American Heart of Poland S.A. - Ustroń

• Jak się pracuje w American Heart of Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy American Heart of Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

American Heart of Poland S.A.