Opinie o Transcom System Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Transcom System Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transcom System Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transcom System Sp. z o.o. w Kraków

Krysia

Darujcie sobie te wypociny. Atmosfera bardzo fajna, ludzie pomagają sobie wzajemnie, trenerzy pomocni i życzliwi Grafik bardzo elastyczny. Kierownik ok jeśli się pracuje i chodzi do pracy, a nie udaje, że pracuje. Pomocna i życzliwa jasno sprawę stawia od samego początku. Żeby nie mieć przedłużonej umowy to naprawdę trzeba się o to postarać albo coś ewidentnie spartaczyć. Chyba nie mieliście innych przełożonych skoro takie bajki opowiadacie. Natomiast widać tych którzy nie zostali w firmie lub przyjść nie mogą, a by chcieli to nadal boli niesamowicie. Ludzie zajmijcie się sobą jak komuś nie odpowiada zmieniam i tyle. Kolejna sprawa gdyby każdy pilnował swojego nosa a nie cudzego świat byłby przyjemniejszy. Ja pracuje od stycznia i nie mam do powiedzenia nic negatywnego. Czytam i nie wierze skąd w ludziach tyle zawiści ? Tak to jest jak nie umie się rozmawiać, tylko gorzkie żale wylewać w sieci tak to każdy potrafi. Przestańcie siać ferment ewidentnie widać nigdzie indziej nie pracowaliście skoro narzekacie i marudzicie na wszystko. Mówicie jak to jest źle. I przestańcie zachowywać się jak dzieci w przedszkolu, bo moje są bardziej rozgarnięte jak się od nich czegoś wymaga. Zreszta czytam różne opinie i słowo daje psy każdy wiesza na każdej firmie. Taki śmietnik dla nieudaczników, hejterów i ludzi którzy w życiu sobie po prostu nie radzą ani ze sobą ani z emocjami. Nie wspomnę o tym, że większość negatywów jakie są tutaj zamieszczone pochodzą od osób które nie maja w życiu ciekawszych zajęć. Do pracy przychodzi się ja wykonywać, a nie bawić się jak moje dzieci w przedszkolu może niektórzy powinni się nieco cofnąć ? I naprawdę darujcie sobie te bzdury bo aż w oczy kole jak się czyta. Tyle

Ciotka Matylda

Wracając do informacji lotniskowej: Są 2 odrębne sprawy 1. Sama praca jest spoko, można pracować na zlecenie albo na umowę, w dowolnym wymiarze. Praca jest stosunkowo łatwa i niezbyt stresująca. Grafik bardzo przyjazny dla pracowników. Świetna ekipa, spędza się czas wśród kolegów bardzo sympatycznie. 2. Firma Transcom to najbardziej skąpy pracodawca z jakim możecie mieć do czynienia. Chcą prowadzić biznes oszczędzając we wręcz nienormalny sposób. Dają najniższą krajową i nic więcej. Nawet ubrań do pracy nie dali więc każdy chodzi jak chce bo w swoich ubraniach, a jak załatwili z łaski krawaty, to były takie szmaty, które się dosłownie rozpadają po miesiącu noszenia. Nie dają żadnego socjalu, opieki medycznej itd. Nie dają gruszy ani żadnych tam dodatków za sezon czy na święta. Tacy Janusze biznesu w najbardziej dziadowskim wydaniu. A zatem - chcesz mieć dość łatwą pracę i świetnie się bawić z kolegami z pracy - zapraszamy. Chcesz zarabiać - zapomnij.

Kowal

Gdyby wchodził codziennie i mówił „dzień dobry” nie opowiadał byś bzdur że nie ma kierownika. To że nie ma czasu wstać z krzesła to jedno. To że kładą na kierownika sto innych obowiązków to drugie. Ekipa fajna. Atmosfera ok ludzie są sobie pomocni i kierownik jest ok i pomaga nam jak może, ale z krakowskimi centami nie wygra. Praca sama w sobie spoko i grafik pracujesz jak chcesz. Na zleceniu zima mniej godzin, ale personel jest stały znikoma rotacja albo i żadna. Ogólnie polecam. Praca nie jest ciężka. Ale piątek świątek. Można się wymienić, tutaj nie ma ograniczeń. Ma też inne placówki. Zrobili sobie z niej parobka. Ciekawe ile wytrzyma. Oby długo, bo jest bezproblemowa i pomocną osobą. Nie czepia się (usunięte przez administratora) Ale naboru póki co nie ma nic nie słyszałem.

Violla

Polecam pracą w call center na Lotnisku Okęcie. Wspaniała kierowniczka Pani Kasia i Pan Mateusz. Dobra atmosfera i zgrany zespół.

@baba

W wielu wątkach dużo informacji pada na temat stanowiska kierowniczego a co z innymi? na pozostałych chyba łatwiej jest się zatrudnić nowym osobom? jaka jest wobec tego konkretna struktura, czy ktoś ją opisze o ile ją zna? na jakich jeszcze stanowiskach można się podjąć zatrudnienia?

Baśka Nowy wpis

Witam. proszę mi powiedzieć dlaczego Doradca klienta ds. przedłużania umów ma zadeklarowaną tylko umowę zlecenie. To jest ta pierwsza umowa a później już można być na tej o prace czy jednak nie a szans na taka zmianę?

Karola Nowy wpis

Hejka, jest teraz dostępna oferta dla doradcy klienta ds. przedłużania umów i pierwsze co mi się rzuciło w niej w oczy to wzmianka o tym bonusie za polecenie, gdzie można otrzymać nawet 3 000 zł brutto. Możecie go rozwinąć? jakie ma aktualne zasady?

Ktoś tu widzę, że wspomniał o odejściu ze stanowiska kierowniczego. Jeśli faktycznie tak jest to kto teraz będzie pełnił te funkcje i co w zasadzie należy do zakresu zadań? Zastanawiam się czy prędzej się awansuje czy jednak kogoś z zewnątrz biorą?

Karolina Nowy wpis

No i nie ma pani kierownik. Chyba źle wywróżyła swoją przyszłość w tej firmie. Bardzo dobrze, należało jej się. Brawa również dla prezesa, szybko się poznał kto to taki i jakie wałki kręci.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Transcom System Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Hej, jeszcze listopadzie pisali tu o premii frekwencyjnej – 1000 zł. teraz nawet o niej nie wspominasz. Czy ją wycofano? Zastanawiam się jakie zmiany finansowe mogły zajść teraz w styczniu, gdzie w wielu firmach dawano podwyżki. tu tez raczej musiały wystąpić? Na każdym stanowisku zarabiasz minimalna?

Asrgg

Oczywiście, nadal najniższa krajowa, żadnych podwyżek bo prezesowi się hajs nie zgadza.

@Asrgg

Hajs się nie zgadza? a od jakiego czasu tak jest i skąd w zasadzie to wiecie, czy to potwierdzona informacja? Chodzi o to, że zastanawiam się nad tym co może z tego wyjść później, to raczej mało możliwe by firma zbankrutowała? Trochę na rynku jednak już jest i zastanawiam się nad stabilnością zatrudnienia

Zmian brak skoro nikt nie udziela odpowiedzi na zapytanie? Potrzebuje poznać opinie i dowiedzieć się czegoś więcej o pracy przy zamówieniach publicznych jest teraz ogłoszenie na stronie dla specjalisty od ofertowania. Proszę o osobę, która ma doświadczenie z pracy o opinie, będę chyba aplikować. zarobki są po prostu rynkowe?

Czy w Transcom System Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Krysia

Lotowka

Bardzo fajna ekipa pracowników. Natomiast szefostwo z Krakowa to typowi centusie jak przystało na mieszkańców tegoż miasta. Najniższa krajowa i praca świątek piątek, nocki również. Sama kierowniczka w Warszawie dość dziwna, ze swoimi humorkami. Rzadko bywa na lotnisku na szczęście dla nas, gdyż ma również inne obowiązki. Ponoć sobie nie radzi z tym wszystkim.

@Lotowka

Co się kryje pod pojęciem „tego wszystkiego”? z czym można sobie tutaj w zasadzie nie radzić jakoś specjalnie? W ostatnim czasie nie pojawia się zbyt wiele odpowiedzi na zapytania. Teraz od nowego roku kompletnie nie ma żadnych zmian skoro o nich nie piszesz wprost?

Cześć, czy asystentki były poszukiwane tez w tym roku? gdzieś teraz przemknęła mi wzmianka o tym stanowisku we wpisach a widziałam w internecie ze szukali kogoś poprzez ogłoszenie, lecz było dość dawne. W każdym razie wskazane były jakieś szkolenia branżowe, wyjazdowe oraz spotkania. Jakie ostatnie mogły mieć miejsce? I na kogo można awansować?

Ciotka Matylda

Iwona
@Ciotka Matylda

I ci koledzy raczej zawsze będą niezmienni? Ludzie rotują w końcu czy nie? Zastanawia mnie tez perspektywa na zmiany odnośnie tych wspomnianych braków w dodatkach. Ludzi nie trzeba specjalnie motywować do tego, żeby wykonywali swoje obowiązki? Zawsze znajdzie się kandydat?

Daros
@Ciotka Matylda

Jesteś typową ściemniaczką. Wynagrodzenie do najniższa plus 1000zł premia frekwencyjna która jest uzależniona tylko i wyłącznie od obecności w pracy. Jak muszę się zamienić to mamy grupę i zawsze jest możliwość dlatego zawsze dostaje premię. Praca jest łatwa i nie stresująca. Kierowniczka jest trochę dziwna ale rzadko jest na lotnisku także mamy luz.

@Daros

„dziwna”? nie rozumiem czasami takich określeń ale z tego co piszesz atmosfera w zespole jest ok i ludzie jednak się dogadują? A co z rotacją? Jeśli zespół się zmieni to sytuacja także czy jednak aktualnie występuje taka kultura pracy i nie ma co się przejmować? Kierownictwo ma na nią wpływ?

@Daros

czemu jest tak jak piszesz, że osoba odpowiedzialna za kierowanie wami jest dość rzadko na miejscu? ma do ogarniania jeszcze jakieś inne lokalizacje czy o co chodzi? i czy w razie już takich oficjalnych problemów mimo wszystko na luzie się dogadasz? Pomagają?

Kowal

Na jakie benefity można liczyć w Transcom System Sp. z o.o.?

Wymęczona

Jestem obecnie pracownicą tej firmy na lotnisku Chopina. Odradzam każdemu przyjście tutaj! Atmosfera jest średnia mocno, płaca marna strasznie. Kierowniczka z humorkami, w dodatku zajmuje się w godzinach pracy jakimiś dziwnymi rzeczami, po prostu koszmarnie się z nią współpracuje. Koordynatorzy zadufani w sobie, nikt ich nie lubi, staramy się ich omijać i nie wchodzić w dyskusje. Wychodzę z pracy psychicznie zmęczona, tak jak większość z nas. ODRADZAM!!!!

@Wymęczona

Padło odniesienie jedynie do atmosfery i relacji z osobami na wyższych stanowiskach? Co ze współpracownikami oraz samym w sobie zakresem obowiązków? one również mnie interesują. Po ile średnio ludzie tam pracują? i za ile?

Duda

Najniższa krajowa kolego. Praca nietrudna, więc i pensja minimalna. Pracowałem jakiś czas. Prezes to typowy Janusz biznesu. Koledzy w większości ok, niektórzy strzelają z ucha niestety.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Transcom System Sp. z o.o.?

Hilary Klinton

Praca- udzielanie informacji przez telefon i na terminalu, zmiany po 12 i 8 godzin, także nocne. Duża możliwość dostosowania grafiku do preferowanego czasu i pory zmian. Trzeba raz opanować sporo materiału, potem wystarczy śledzić nowości. Pensja zawsze na czas, minimalna krajowa plus 1000 w postaci stałej pensji. Bardzo elastyczny grafik, układany pod możliwości i preferencje pracownika. Zatrudnienie elastyczne - na umowę o pracę na cały etat lub pół albo na zlecenie. Jak komu pasuje. Kierowniczka otwarta na problemy pracowników, życzliwie nastawiona, pomocna. Pracując masz zawsze wsparcie trenerów. Bardzo sympatyczny zespół, do pracy przychodzi się z przyjemnością i jest zawsze wesoło. Bardzo dobre zaplecze socjalne - lodówki, mikrofalówki, ekspres, kanapy bardzo przydatne w nocy, nawet tarcza do rzutek dla rozrywki. Ogólnie - stosunkowo łatwa praca, w dobrze zorganizowanej formie, w miłym towarzystwie, za średnie pieniądze. Bardzo dobre miejsce pracy, o ile ktoś nie zbiera na nowy dom z ogrodem ????

Violla

Renata

to co jest omawiane to odrębny temat niż ten powiązany ściśle z pracą? co do tematu kolegów to chodzi konkretnie o ten zgrany zespół? ile osób liczy ten obecny i jak aktualna praca w nim wygląda? jaki jest podział obowiązków?

baba
@Renata

Wygląda to tak, pani P jest jaśnie panującą kierowniczką która nie ma pojęcia o tej pracy. Donoszenie i ukladziki, jeśli jesteś z Kielc to odnaidziesz się w zespole. Będziesz sprzedawać kolegów i dostaniesz awans.

@baba

Jacek

Wszystko jest ok. Polecam firmę.

@Jacek

Z perspektywy którego stanowiska jest to ujęte? Zastanawia mnie praca jako asystentka. Widziałam ogłoszenie z tamtego roku, w którym podany był zakres obowiązków oraz wymagania, a nie było przy tym napisane co Firma oferuje w zamian za pracę. Jedyne co to podana była forma umowy oraz ewentualne widełki płacowe. Na jaki rozwój można liczyć odnośnie pracy w biurze w takim razie?

Czy zarobki w firmie Transcom System Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

rlo

minimalna krajowa. żadnych bonusów socjalnych. minimalna krajowa pensja u prywaciarza żeby prezes kupił sobie nowego mercedesa a ty dmuchaj komunikacją na 6 rano. o funduszu socjalnym,który powinien istnieć w takiej firmie cisza!

@rlo

o jakiej konkretnie pracy teraz mówimy, że bonusów socjalnych oczekujesz tak w sumie? jaki zakres konkretnych obowiązków i jaki nakład pracy należy na nie ponieść? są tu luźniejsze stanowiska, na których mimo wszystko praca by się opłacała? jeśli tak to które?

kandydat

Jak wygląda praca na stanowisku pracownik informacji lotniskowej w Warszawie?

pietka
@kandydat

Sama praca spoko, ogarnianie pasażerów. Natomiast kierowniczka jest bardzo dziwna i serdecznie nie polecam współpracy z nią.

Baba
@kandydat

Jeśli ktoś podda się manipulacji pani kierownik to będzie się czuł jak pączek w maśle a jeśli nie …to uciekaj.

@Baba

Kto jest tym kierownikiem? To ta pani to jest w Ursusie czy na jakąś na lotnisku Chopina?

@pietka

Kogo masz na myśli -bo na razie poznałem na razie panią z Ursusa.(usunięte przez administratora) to ta pani czy inna ?

@pietka

Jak może Pani nie polecać współpracy z kimś kogo Pani nie zna? Uprawia Pani trolling. Polecam tą pracę.

Kleopatra
@kandydat

Praca polega na udzielaniu pasażerom informacji o infrastrukturze portu lotniczego. Jeśli lubisz pracę z klientem to polecam.

Klara27
@Monika

Też się dziwię że ludzie tu wypisują coś bez znajomości osób i tematu. Praca na lotnisku w Warszawie jest super. Bardzo zgrana ekipa, sama praca stosunkowo łatwa, grafik i możliwości wyboru preferowanych zmian najlepsze że wszystkich miejsc gdzie się pracuje w takim systemie. Bogate zaplecze socjalne (chociaż trzeba było na nie trochę poczekać). Pensja płacona regularnie, z reguły dzień dws przed terminem. Nie ma żadnych dodatków, ale każdy się o tym dowiaduje na początku. Jeśli chodzi o współpracę z kierowniczką, to jesli ktoś nie jest totalnym leserem którego spotka reprymenda, jest znakomita. Życzliwa wesoła kobieta. Naprawdę człowiek spotyka w życiu sto razy gorszych szefów.

Papa Sierra Tango

Praca na lotnisku bardzo przyjemna. Łatwo opanować niezbędny materiał. Fajni ludzie. Wesoła atmosfera. Na zmianie masz nad sobą koordynatorów - są w porządku i można się z nimi spokojnie dogadać. Szkolą cię trenerzy - też normalni ludzie. Kierowniczka jest specyficzna, ale życzliwa i stara się wspierać pracowników. Bardzo elastyczny grafik, można go w dużym stopniu dopasować do swoich potrzeb. Trochę cienko z bonusami dla pracowników, prezesi chyba chcą przyoszczędzíć. Ale ogólnie sympatyczna i dobrze zorganizowana praca w świetnym towarzystwie, za bardzo przeciętne pieniądze.

@Papa Sierra Tango

A ktoś o te bonusy wprost pytał czy raczej osoby nowe nie ruszają tematu? W zasadzie na start przysługuje wam to samo co pozostałym? Piszesz o niezbędnym materiale do przyswojenia. Co konkretnie na niego teraz się składa?

@Renata

Nie ma różnicy kto ile pracuje. Jest parking opłacany przez firmę i są jakieś próby uzyskania pełnego pokrycia Luxmedu, ale z tym idzie słabo narazie. Niezbędny materiał to zasób wiedzy do opanowania żeby móc wykonywać tę pracę - różne lotniskowe procedury, sposoby reagowania na konkretne pytania oraz poznanie całej infrastruktury portu, wreszcie zaznajomienie ze sprzętem na stanowisku pracy. Plus kultura obsługi itp.

Jeszcze są jakieś wyjazdy do DPA w Zakopanem

@Papa Sierra Tango

Super, dzięki za taki opis przebiegu. A szczegóły odnośnie sprzętu, którym na dany dzień dysponują to poznam? jak często inwestują w cokolwiek? praca przy nich jest komfortowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Transcom System Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Transcom System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transcom System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transcom System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Transcom System Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 102 ocen.
  • Aleja Kijowska 57 lok. LU 6
    30-079 Kraków
  • NIP: 6262740250 KRS: 0000200901

Transcom System Sp. z o.o.