Stowarzysznie Inicjatyw Samorządowych

Lublin

Opinie o Stowarzysznie Inicjatyw Samorządowych

Ewa 2010-01-31 12:04:45
Wszystkich przestrzegam przed tym stowarzyszeniem.Mialam wątpliwą przyjemność uczestniczyć tam w prymitywnej rozmowie kwalifikacyjnej. Prezes (własciwie z tego co się zorientowałam vice-prezes) nawet się nie przedstawił. Facet w ogóle nie był przygotowany do rozmowy, nie zapoznał się nawet z CV! Wyciagał wnioski jakie mu sie podobało i insynuacje w tym obrazające i dyskryminujace kobiety, szczególnie męzatki. W ogłoszeniu nie było wspomniane ze to praca dla singielek. Rozmowa trwala moze z 15 min. i juz czekala nastepna osoba, z tego co twierdzil to mial przeprowadzic rozmowy z ok. 40 osobami, To jakas zenada i porazka. ZERO PROFESJONALIZMU. Ta rozmowa dala mi duzo do myslenia i zniechecila do pracy w tym stowarzyszeniu a nawet w innych. Dodam ze juz mialam doczynienie z innym lubelskim stowarzyszeniem z krolewskiej -Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych Asocjacje (wspolpraca) wniosek jeden, kilku cwaniakow albo jeden co zgrania pieniadze a innych to najchetniej na pelnoetatowy wolontariat (max kompetencji, zero w zamian). Nie wiem jak inne stowarzyszenia ale te 2 szczegolnie SIS odradzam wszystkim. Dyskryminacja i chamstwo, brak kultury na rozmowie.
Zostaw swoją opinię o Stowarzysznie Inicjatyw Samorządowych - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzysznie Inicjatyw Samorządowych