Opinie o Form-Plast S.A. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Form-Plast S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Form-Plast S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Form-Plast S.A. w Bydgoszcz

zylek

Dzieki magazynowi ta firma funkcjonuje

@zylek

to prawda, potwierdzam, i włączać wszystkie światła, niech płaci!

Lis

Taaaaaa.... To jest ZOO a nie magazyn

@Lis

@Lis lepiej swoje odchody posprzątaj

Lis
@super magazynier

Ogarnięte Teraz do budy!!!

Szyszunia
@zylek

Dział BHP utrzymuje całą firmę.

@Szyszunia

nie prawda bo magazyn i magazynierzy, oprócz dwóch kobiet, które tam "pracują"

Antoni
@super magazynier

Chciałbym się dowiedzieć, czy do pracy w magazynie trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe, czy można je zrobić już w trakcie zatrudnienia?

loczka

siemka ludziska a pracuje u was nadal pani Kozak !!!!!!

Malina

Pracuje. A co?

@Malina

A nic i nadal rządzi firmą ?

Malina
@Malina

Chyba juz nie bo od rządzenia sa inni.

@Malina

naprawde ta pani zawsze rzadzila bo ma tak zwane chody ha ha ha

On

Cały czas

@loczka

miała chody, ma chody i będzie miała chody... dlaczego ? bo nie każdy tak potrafi lizać jak ona....

Hahaha
@Gozban

Ciekawe komu ona tak liże.. ????

Sendzi
@Hahaha

Hahahaha i tak nikt nie odpowie ????????

Bydgoszczanin

Jak wygląda praca na magazynie? Jakie zarobki?

Leszek
@Bydgoszczanin

Jesteś zainteresowany praca w firmie? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/form-plast-s-a,17826 jest kilka aktualnych ofert zatrudnienia, także do obsadzenia jest stanowisko magazyniera. Musisz mieć uprawnienia na wózki widłowe i gotowość do pracy w systemie trzy-zmianowym. Niestety nie znam wysokości wynagrodzenia, ale pracodawca oferuje stabilną umowę i premie. Napisz proszę jeśli zdecydujesz się na rekrutację, bo interesuje mnie jej przebieg.

Dawid
@Leszek

Z tą "stabilnością" bym nie przesadzal. Zarobki 2700 na ręke, z tago co z chlopakami gadalem. Podwyzki nie wczesniej jam po roku. 3 zmiany. Wozki z (usunięte przez administratora)oponami, zimą nic nie jest odsniezone.

Łukasz
@Dawid

Wiesz może, czy poza pensją podstawową firma oferuje również ewentualne dodatki? Z ogłoszeń o pracę wychodzi, że tak, jednak mimo wszystko wolałbym się upewnić, czy na coś takiego można liczyć. Często zdarza się tak, że dodatki znacząco zwiększają wynagrodzenie.

Dawid
@Łukasz

Tak, jest premia uznaniowa. Zawarta w pensji (2700)

Zuzanna
@Dawid

Czyli jaka jest podstawa wynagrodzenia? Czy nowi pracownicy ,też od razu dostają tę premię uznaniową w Form-Plast. Wiesz, jak to jest?

Iza

@Dominik Rozwiń, proszę swoją wypowiedź. Zależy nam na merytorycznych opiniach. Dla potencjalnych kandydatów do pracy ważny może być każdy nawet najmniejszy szczegół. Co wpłynęło na Twoją negatywną ocenę Form-Plast S.A.? A może jednak znajdzie się jakiś pozytyw pracy w tej firmie? @szukający pracy Czy aplikowałeś do Form-Plast S.A.? Jeśli tak, to czy możesz napisać jak przebiegała rekrutacja?

@Iza

Pracowałam w tej firmie 4 lata. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do zwolnienia się. Ale bardzo tego żałuję. Niestety po dwóch miesiącach po zwolnieniu pan kierownik nie przyjął mnie spowrotem twierdząc że nie chodziłam na nadgodziny. To oczywista bzdura, którą może potwierdzić mój majster lub chociażby grafik pracy...No cóż ale "sweter" jest niereformowalny przez co zniszczył moje życie... Może trauma do niego wróci...Ale wracając do tematu = praca jest fajna, ludzie bardzo pomocni, uśmiechnięci, majster jest mega pozytywny, no ale cóż - politykę mamy teraz taką że ukraińcy podbijają nasz rynek pracy i to on dostanie pracę pierwszy niż polak bo wiadomo - za niższe pieniądze i to jeszcze przez agencję, a wiadomo firma od takiego zatrudnienia płaci mniejsze pieniądze. Szkoda że Form-plast prowadzi taką politykę... Fajna praca i można nieźle zarobić...

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Form-Plast S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
pracujący

Praca to totalna porażka. Ciągle kłótnie, obrażanie pracowników. Idziesz do mistrza, a słyszysz tylko spier... Ustawiacze wulgarni. Szef produkcji chowa głowę w piasek, i twierdzi, że to nie jego sprawa. Rozumiem,że boi się odejścia kolejnych ustawiaczy, ale bez przesady. Technolodzy zajechani na maksa, bez żadnego wsparcia. Wszystko to tykająca bomba. Nadgodziny i nadgodziny, dla wielu osób nawet dodatkowe pieniądze nie są zachęta.

@pracujący

Szanujemy tu Twoje zdanie, ale trzeba powiedzieć, że w bardzo złym świetle przedstawiasz pracodawcę, jakim jest Form-Plast. Jak długo sprawowałeś swoje obowiązki w tejże firmie? Skoro Szef produkcji nie zareagował odpowiednio, to może warto byłoby zgłosić ten problem jakimś wyżej usytuowanym instytucjom. Nie myślałeś o tak właśnie rozwiązaniu?

Pawel
@Ewa

Przecież to nie jest jednostkowa opinia, wszyscy wiedza ze (usunięte przez administratora)to rozpieszczony szczeniak bez kszty oglady.

slodziaczek

Widzę że nic się nie zmieniło od 2016 roku

@pracujący

Nie wiem gdzie pracujesz "pracujący", ale twoja opinia to wielka porażka. Znam wszystkich mistrzów i ustawiaczy. Żaden z nich nie powie ci spier.... Nie ma żadnego szefa produkcji tylko kierownik, który jest oczywiście ch...m i jak go nazywają "sfeter". Jeśli chodzi o niego to masz racje... kawał gnoja...Technolodzy - tu się trochę zgadzam - zakręceni na maksa, wszystko w biegu i na ostanią chwilę i dla każdego ich detal jest najważniejszy...Nadgodziny są obowiązkowe tylko raz w miesiącu, a jak chcesz dorobić to pracujesz więcej.. to proste i tak jest w każdym zakładzie produkcyjnym pracując na 3 zmiany....

Qlpa

Jak wygląda praca w biurze konstrukcyjnym narzędziowni? Czy jest szansa na przyjęcie na przyuczenie, czy szukają już osób z doświadczeniem?

MMM

Ludzie nie dajcie się obrażać

Pan P

Witam pracowałem tam ok 1.5 roku na stanowisku cnc co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie jest się zmuszony do pracy na 2 frezarkach po 2 wysylaja na urlopy przymusowe poczym się okazuje że to był urlop bezpłatny po 3 jest się zmuszony do obsługiwana suwnic bez papierow po 4 zawsze coś się nie zgadza z wypłatą jest za mało po 5 ciągle prezes obraża pracowników

romek
@Pan P

wstąpcie do sadu pracy o mobing plus inspekcja pracy na kontrole

@romek

Poruszyłeś dosyć kontrowersyjne zagadnienie związane z pracą w danym miejscu. Czy rzeczywiście w firmie dochodzi do sytuacji, które można sklasyfikować pod pojęcie mobbingu? Jest to poważne przestępstwo, dlatego tego typu oskarżenia powinny być odpowiednio uargumentowane, aby czytelnicy mieli pewność, że rzeczywiście występują sytuacje, które są nieprzyjemne dla pracownika. Proszę o sprecyzowanie, czy tego typu zjawisko rzeczywiście występuje w firmie Form-Plast?

slodziaczka

Jest praca czy nie ma pracy w formplaście jak to jest kto powie kto opowie legendę prawdziwą?

szukajacy pracy

Siema jestem Konstruktorem z doświadczeniem na jakie stawki można liczyć? Jaka atmosfera panuje w biurze konstrukcyjnym ?

Pawel
@szukajacy pracy

Dobrze radzę daruj sobie tam pracę atmosfera jest wręcz tragiczna nie bez przyczyny ten zakład ma jedną z najgorszych opini w Bydgoszczy

romek
@Pawel

nie podoba sie to zmien prace a nie jeczysz

Jurek

W firmie panuje haos wynikający z przeciążenia komórek kierowniczych. W różnych strefach potrzebna jest pomoc. Osoby które piszą głupoty o zbieranych premiach powinny wiedziec dlaczego się tak dzieje. Fakt, że w czasie wakacji została premia zabrania wszystkim jak leci w wyniku cyt. braku pracy. Takie tłumaczenie jest niedorzeczne. Atmosfera pracy wśród współpracowników jest na dobrym poziomie. Lecz jak zawsze i tej firmie również znajdą się rodzynki którzy mają za zadanie donosic jak również być naprawdę bezczelnymi ludźmi i robić pod górę ile się da nie licząc się z waga wykrzyczanych słów w niewinnych i godziwych pracujących się dzieje nawet w obecności wlasciciela formy. Place sa na nazwijmy jakimś poziomie ale trzeba się wykazać na podwyżkę bo to oczywiste że się sama nie da. Rozmowy kwalifikacyjne wyglądają bardzo źle szczególnie jak przeprowadza je osoba która nie ma bladego pojęcia o dziale do którego ma byc zatrudniony rekrutowany. Uwazam że ta firma ma naprawdę olbrzymi potencjał aby byc liczącym się liderem w branży. Niestety podstawy takie jak np przekaz informacji o terminie wykonania zadanego zlecenia ulegają w gruzach już na starcie. Dlatego jest ogromna potrzeba wyższej komunikacji i wyższej kultury osobistej. Niektórym osoba na stanowiskach kierowniczych w głowach się poprzewracało bo potrafią do dobrych i uczciwych poddanych zwracać się naprawdę obraźliwe. Potrzeba jest poważnej reformy w postępowaniach oraz rozmowach międzyludzkich A wszystkim będzie się pracować o wiele lepiej i z uśmiechem na twarzach.

@Jurek

Dziękuję Ci za szczegółowy komentarz. Dość dokładnie przedstawiłeś sytuację w firmie, podając wady i zalety. Wspomniałeś, że aby otrzymać podwyżkę, należy być zaangażowanym w swoją pracę, rozumiem, że jest realna możliwość podniesienia zarobków? Piszesz też o potencjale firmy, czy poza swoim rozwojem dba też o pracowników organizując szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Ula
@Iza

Mama tam pracowała. Nie narzekała bardzo. A nawet było jej przykro zostawić kolegów, gdy musieliśmy się przeprowadzić. Więc chyba warunki pracy nie mogą być złe.

Jola

A jak przełożeni , kierownictwo ?

Marysia

Nikt nie ma prawa obrażac kogokolwiek

Pipi

To jest najgorszy zakład w Bydgoszczy pracownik jest obrazany przez kierownictwo oraz prezesa

Ona
@Pipi

Co to znaczy obrażany ?

Wacław

O ile winą firmy można nazwać niskie wynagrodzenie to już atmosferę grozy sami musieliście sobie stworzyć więc ją naprawcie.

Zarobki żenujące, atmosfera grozy, nie polecam nikomu kto szanuje własny czas.

Norbert

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!

Dominik

Ta firma to totalne dno nie polecam wręcz odradzam każdemu

Iza

@Tomasz, co chciałeś przez to powiedzieć? Możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Na GoWork.pl liczą się rzetelne i merytoryczne wypowiedzi na temat warunków zatrudnienia, atmosfery i możliwości rozwoju w danym miejscu. Czy chcesz podzielić się z nami informacjami na temat powyższych aspektów pracy w Form-Plast?

Tomasz

Ciekawe czy i w tym roku stara zabierze ludziom premie bo poszli na urlopy. I tym co nie byli też, żeby było solidarnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Form-Plast S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Form-Plast S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Form-Plast S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Form-Plast S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Form-Plast S.A.
1.9/5 Na podstawie 376 ocen.

Form-Plast S.A.