Opinie o Form-Plast S.A. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Form-Plast S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Form-Plast S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Form-Plast S.A. w Bydgoszcz

Form-Plast S.A. poszukuje osoby na stanowisko operator produkcji w miejscowości Bydgoszcz. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

Armando

Nie róbcie tego. Tam jest stosowany (usunięte przez administratora)

Grzegorz
@Armando

Masz na myśli że atmosfera nie najlepsza? Trudno się dogadać z przełożonym czy jak? A z innymi pracownikami jest git?

@Grzegorz

0 szacunku kierownictwa do "roboli" i wszelkiej maści innych pracowników na najnizszym szczeblu hierarchii tego zacnego przybytku. Ogólnie opanujące (usunięte przez administratora) zwlaszcza wśród tych z roczkia 80' i dalej. Wymogi produkcyjne, jakby ludzie byli robotami a warunki finansowe na poziomie sprzed 12lat. Powszechne znerwicowanie, tlumienie ambicji i ogólnej checi do pracy... Brak jakichkolwiek szkoleń, kursów czy chociażby prób zwiekszenia kwalifikacji zawodowych pracownika. Przymusowe wybieranie urlopu, zabieranie premii. Wymieniać dalej? Pracowalem w tej firmie juz kilka ladnych lat temu a tu nadal poziom sie trzyma. Pozdrawiam.

Ebenezer Scrooge

Dziękuję za możliwość pracy w tej firmie. Pracownik musi być wdzięczny, że może tam pracować. Uwielbiam atmosferę tydzień przed wypłatą kiedy masz chodzić jak w zegarku i jak nie ma roboty to przynieść ją z domu. W tym radosnym okresie świąt chciałbym podziękować za troskę firmy w stosunku do swojego pracownika. Bez pracowników firma też przecież da radę.

@Ebenezer Scrooge

ta opinia miała być ironiczna, tak...? jaką troskę masz konkretnie na myśli. Ogólnie to wiadomo czy były jakieś świąteczne drobiazgi, bo nikt nic nie pisał?

Duch przyszłych świąt.
@Ebenezer Scrooge

W pewnej firmie brukarskiej pracownicy dostali podziękowania za pracę w ramach których była koperta z premią świąteczną. Natomiast w tej firmie jedyne podziękowania które możesz dostać to negatywną atmosferę i pretensję że w ogóle chcesz jakiekolwiek pieniądze za podjęcie pracy. Granica między słowem pracownik a (usunięte przez administratora) za niedługo zatrze się do końca. Chciałbym życzyć pracownikom zdrowych, pogodnych, skromnych i chociaż odrobinę radosnych świąt. A całemu zarządowi firmy, pięknych, obfitych w dary boże z obfitym stołem wigilijnym. Oby nigdy nie przyszło wam zmierzyć się z problemami zwykłych roboli.

@Duch przyszłych świąt.

czyli jednak nic nie otrzymaliście? Tak co roku jest? i ogólnie to ciekawa bym była czy jakoś w warunki tu w firmie mają się zmienić odnośnie nowego roku? macie coś wdrażane wobec tego?

Pawelek
@Duch przyszłych świąt.

Nie narzekajcie w 2017 jako premie stary dał po 2 tanie wina z biedronki (tego roku nawet oglaszali największy zysk od lat)... Niby lepsze niż nia, a moze nic byloby lepsze, to juz do waszej oceny zostawie. Trzymajcie sie tam przy maszynach, bo jeszcze wpadnie beton z biczem i qas wychlosta.

Grażyna

Pracował ktoś jako Frezer CNC? Jakie były szkolenia wstępne i generalnie wprowadzenie do obowiązków? Jaki to wygląda na samym początku pracy?

Jacenty

Kto teraz prezesuje w Form Plast? Czy atmosfera w pracy jest wporzadku?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Form-Plast S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier
TN

W firmie niestety dzieje się źle. Niewiadomo co dalej będzie. W biurze ciągle zmiany kadrowe. Na produkcji i narzędziowni ludzie przychodzą do pracy i boją się wychodzić do WC żeby im nie odebrano premii. Atmosfera zastraszenia. Dla przykładu człowiek od BHP chodzi i opowiada, że ludzie nic nie robią i ciągle siedzi na monitoringu bo za każdego gagtka, którego wychwyci na kamerach na paleniu, częstym chodzeniu do WC lub grzebaniu w telefonie dostaje dodatkowo 100 zł premii! Dlatego cała narzędziownia nie ma już premii, bo twierdzi że doniósł, że ludzie nie pracują tylko się obijają. To samo niedługo będzie z produkcją i innymi działami. Brak poszanowania dla pracowników. XXi wiek, a w firmie standardy jak z początku z lat 90 tych.

Fidel Castro
@TN

Tak postępuje bhpowiec? Niech uważa na siebie bo jego przekręty się nadają do Uwaga TVN!

Krystina
@TN

Wyssane z palca brednie! Ogarnij się człowieku! Jak Ci atmosfera nie odpowiada to szukaj szczęścia gdzie indziej!

Form-Plast S.A. chce zatrudnić na stanowisko Operator kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 3200 PLN będą osiągalne?

Nowy 1

Jak będą zlecenia to dadzą nawet 3500 i więcej a jak nie będzie zleceń to będziesz miał 2500 lub mniej a po dłuższym czasie bezruchu zostaniesz zwolniony bez twojej winy . A więc zastanów się czy warto sobie głowę zawracać .

Grzegorz
@Nowy 1

A od kogo zależą te zlecenia? Chyba od właściciela firmy bo wydaje mi się że nie od pracownika? Wypłata to 2500 zł podstawa a reszta premia od zleceń bo tak zrozumiałem. Są jeszcze jakieś inne dodatki np. benefity z socjala?

@Grzegorz

Premiera do 30 % , tak dokładnie zlecenia zależą od szefa a szef przebiera wybiera i wiele zleceń odrzuca jak nie są wystarczająco intratne a więc podejmuje jakieś intratne których jest mało a chętnych na nie wielu zatem są przestoje koszty zjadają firmę a za wszystko oskarża się szarych pracowników , jest kilkoro starych pracowników tak zwanych klakierów szefa którzy nie są obiektywni i tylko chcą dopracować do emerytury i co by się nie działo to będą nie obiektywni zachowawczy i jak na klakierów przystało tylko będą przytakiwać szefowi .

@Grzegorz

Jak umiesz być dobrym klakierem to firma będzie dobra dla ciebie , a jeżeli nie umiesz klakierzyć to lepiej sobie odpuścić .

Bebzol
@Nowy 1

Masz racje. Zleceń jest niewiele bo firma walczy tylko o zlecenia z małą marżą do których można kupić gorszej jakości surowiec

Bożena
@Bebzol

No ale to zwalniają jak nie ma zleceń, a potem jak się polepszy to co? Znowu zatrudniają tych samych, czy nabór nowych ludzi? Zdarza się że jakaś sprzątaczka wraca?

pawel

to niezle abicje masz jak 3200 za narzedziownie.

Bolesław

ile chłopie 3.200? Tyle nawet więcej moja żona zarabia na narękę ,chłop to powinien 4z przodu mieć na rękę bez żadnych nadgodzin .hahaha 3200 ;-)

@Bolesław

no cóż... A tu w firmie w takim razie jakie bankowo będą osiągalne?

niby zły

(usunięte przez administratora)Nikt nie sprawdza pracownikow w jakim stanie przychodza i pracuja pracownicy firmy na elitarnym stanowisku labolatorium??

miikii
@niby zły

Jak pol firmy. Nic nowego. Laski robia co chca

@miikii

A co to znaczy? O jakich zachowaniach piszecie? Bo ja pewnych sytuacji nie toleruję i nie mogłabym pracować w podobnym miejscu, a chciałam zanieść do nich cv.

@niby zły

Ja to sie dziwie ze 100% firmy na rauszu nie chodzi, znoszenie takiej atmosfery w pracy musi byc naprawdę ciezkie.

@Pawel

Takiej atmosfery, to znaczy jakiej? Co jest z nią nie tak?

EvinFood

Nie polecam nikomu zakupów w tej firmie . Zamawiasz towar na wymiar, rozmawiasz, mailujesz a na koniec dostajesz towar na wymiar 2cm dłuższy i wszystko jest ok - nie widzą problemu. W regulaminie przecież jest to ujęte - to mam pytanie do właściciela firmy PO CHOLERĘ MACIE OPCJE SPRZEDAŻY NA WYMIAR ??????????? Rozumiem tolerancję kilku mm. ale 2 cm. ????????? SZOK !!!!!!!!!!!!!! Więc masz bubla i radź sobie sam. Grunt, że zapłaciłeś kasę a reszta się nie liczy

Gabriela
@EvinFood

Czemu aż tak Cię to wkurzyło? 2 cm to prawie nic. No chyba, że gdzieś się nie mieści?

FP
@EvinFood

Witam, informuje że nie dokonywaliśmy sprzedaży do Państwa firmy i nie toczy się również postępowanie reklamacyjne w tej sprawie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z działem sprzedaży.

Hehe

Hehe wszyscy tak narzekacie że źle polecacie inne miejsca pracy a jakoś nadal tam siedzicie hehe

Gabriela
@Hehe

A skąd wiesz czy tych opinii nie pisali byli pracownicy?

MójZiomoToJa
@Hehe

Sporo osób odeszło, zostali ludzie z problemami którym brak pewności siebie

Bożena
@MójZiomoToJa

Dziwne sugestie. A Ty jesteś pewny siebie i już nie pracujesz, czy wręcz przeciwnie, pracujesz i oceniasz kolegów w taki niefajny sposób?

Szukający pracy

Witam! Znalazłem ogłoszenie w sprawie pracy w firmie FORM-PLAST S.A. na stanowisko operator wtryskarek. Czy ktoś mi może powiedzieć jakie mniej więcej jest wynagrodzenie? I też w ogłoszeniu jest napisane od punktów co pracodawca oferuje i jest tam napisane w jednym punkcie "•ciekawy system premiowania" co mam przez to rozumieć? :D ciekawy jak film obyczajowy? Pozdrawiam!

FP
@Szukający pracy

W celu otrzymania informacji na temat , który Pana interesuje prosimy o kontakt z działem kadr, tam otrzyma Pan szczegóły dotyczące zatrudnienia w tym również wynagradzania. Na Gowork Pan nie znajdzie nic prócz nienawiścią niestety.

Pawel

To widze, fajnie sie dzieje od 2019 nic sie nie zmieniło, ale co ma zrobic poczciwy chlop... papier i nowy zaklad, a moze bedzie lepiej...

Leniwy pracownik

Sytuacja w FP nie jest dobra. Co prawda pensje są nadal wypłacane pracownikom ale jakość zarządzania jest tragiczna. (usunięte przez administratora) Przez to że dużo ludzi samowolnie odeszło z FP w każdym dziale są braki kadrowe. Ekipy które wypracowały przez lata swoje schematy działania i reagowania na problemy zostały rozbite a co gorsza nie widać nowych których można by było przeszkolić. A jak już się pojawiają to po zorientowaniu co się dzieje i zobaczeniu na własne oczy że tak rzeczywiście jest na długo nie zostają. Atmosfera jest zła i spowodowana głównie ciągłymi zmianami decyzji (usunięte przez administratora) 1.Projekt na pewno wejdzie 2.My się przygotowujemy (usunięte przez administratora) 3.Po miesiącu okazuje się że jednak tego nie robimy to (usunięte przez administratora) i w ogóle nasza wina, zabrać premię I TAK ZE WSZYSTKIM!!! Ja nie wiem co będzie dalej mi też już się odechciewa, w sumie wszystkim się odechciewa. Zgrany zespół to podstawa ale Betoni tego nie zrozumie bo nigdy nie miał w zespole szczerych ludzi którzy by mu doradzili a jak miał to na pewno szybko ich się pozbył bo mieli czelność powiedzieć swoje odmienne zdanie. (usunięte przez administratora) Obyśmy to przetrwali bo na pewno sporo ludzi lubi swoją pracę i stara się wykonywać ją dobrze i nie chce jej zmieniać. Ale każdy ma jakiś limit cierpliwości.

GRIGORI
@Leniwy pracownik

Kurde jakie to prawdziwe

Stary
@Leniwy pracownik

Skoro tak ci niby zależy to co zrobiłeś żeby to zmienić? Widzę prezesa i starego i młodego codziennie na warsztacie. Zawsze ze mną obydwa rozmawiają , jeśli mi coś nie pasuje to mogę o tym z nim pogadać . A to co piszesz to jakieś totalne bzdury, chyba tylko po to aby pogrążyć dobrą reputację firmy. Przez ostatnie 3 lata nigdy nie było sytuacji aby nie było dla mnie pracy . A z tego co wiem to nowych zleceń jest obecnie więcej niż możemy zrobić . Problemem tej firmy są tacy ludzie jak ty fałszywy szczurze .

@Stary

Dokładnie! Można zawsze liczyć na pomoc, a pisanie takich opinii jest nie na miejscu! Robota jest i to dzisiaj najważniejsze! Ogarnij się @Leniwy...

Detektyw Monk

Co za niezwykły zbieg okoliczności że "Stary" i "Karol" wstawili swoje komentarze w zaledwie 7 minutach odstępu? Ty masz ludzi za de bili Stary Karolu? A co do samej firmy w mojej opinii kiedyś mi się przyjemniej pracowało ale tragedii nie ma. Jest robota i oby było jej więcej bo podwyżki by się przydały na narzędziowni.

BlackMore
@Karol

Brzmisz jak młody pietraszek xD

@Detektyw Monk

Polecam aplikację "pracuj.pl" mimo uchodźców na rynku pracy jest wiele ofert i napewno każdy kto chce zmienić coś w swoim życiu na lepsze na pewno coś dla siebie znajdzie. Na samym parku przemysłowym jest mnóstwo ofert i można zarobić naprawdę godne pieniądze na początek niż po 3 latach w formplascie. Jeżeli komuś odpowiada praca w formplast niech tam zostanie, nic na siłę. Ale z tym Alko na święta to jakiś niesmaczny żart xD szefostwo uważa swoich pracowników za alkoholików chyba xD ja osobiście wolał bym gotówkę tak jak w innych zakładach pracy ale może jestem nie normalny albo bezczelny, nie wiem... przecież liczy się gest, że pamiętali o was xD (w spr dostaje się kartę podatkową i premie roczną coś około 2000zl na ten przyklad) :D Elo mordy pozdro z podłogi

@John Wick sukii

W spx*

Obywatel

Z zamieszczonych wypowiedzi wynika, że nie jest Pan pracownikiem FP a dokonywane wpisy mają na celu jedynie zaszkodzenie firmie FP. Informuje więc zainteresowanych by przed podjęciem decyzji o złożeniu CV w FP przeczytali opinie między innymi o tak zachwalanej firmie z parku przemysłowego określę to jednym słowem ściema!!! A Panu życzę powodzenia i możliwości dalszego awansu!

@Obywatel

Zachecam do aplikowania CV do formplast i przekonaniu się jak to wszystko wygląda wszystkich którzy myślą podobnie jak Pan obywatel :*

@Obywatel

Zachwalanej firmie? Chyba zachwalanych firmach (jest ich tam pełno) chodziło mi, że wszędzie lepiej niż w formplast, niekoniecznie na parku przemysłowym ale chociażby gdzieś u konkurencji czy gdziekolwiek. Park przemysłowy pisałem dla przykładu bo jest to skupisko miejsc pracy z firmami które mają jak na polskie realia w miarę godne standardy i dla moich kolegów z FP by nie musieli szukać daleko. Mówisz, że to sciema, że tak nie jest? Większość firm w ogłoszeniach ma napisane co oferuje, czyli też według Ciebie kłamią?Co oferuje FP, powiesz mi? Czy są jakieś benefity? Co daje firma na święta? Czy można wyrobić kartę multisport u was za połdarmo? Czy wypłacanie są pieniądze na wczasy? Czy pracownik otrzymuje premię roczną?

@Obywatel

A co że szkoleniami dla pracowników? Są darmowe?

nick

narzędziownia to porażka. odradzam każdemu - będziesz źle traktowany przez kierowników - mimo że nadajesz się do tej pracy i masz szczere chęci i na dodatek pracujesz sumiennie, uczciwie, wyrabiasz się w czasie itp itd

@nick

Chociaż byś się Karol podpisał jak już zaczynasz takie dyskusje.

Hobbit
@nick

Chłopie, Ty to ani się nie wyrabiałeś, ani nie pracowałeś sumiennie i uczciwie. Może jakieś chęci to miałeś, ale do "siedzenia" na komórce i rżnięcia cwaniaka. Ciebie odradziłbym każdemu zakładowi, ponieważ nie nadajesz się do tej pracy. Dobrze, że się zwolniłeś,wszyscy mieli Cię już dosyć i przynajmniej nie będziesz przynosił więcej strat prezesowi.

Akurat on był fachowcem na ktorego was nie bylo stac dlatego odszedl. Ogarniał chłopak

Łukasz

Widzę, że w wątku rozwinęła się dosyć burzliwa dyskusja na temat tego, jak wygląda praca w firmie Form-Plast. W sumie dobrze trafiłem, bo wszedłem tu po to, aby dowiedzieć się, czy pracodawca ten preferuje zatrudnianie osób bez doświadczenia zawodowego. Miło będzie po prostu ustalić, jak to wygląda, dlatego zachęcam do odpowiedzi.

@Hobbit

Tak, ja straty jakie? Moja technologia była używana moje ciche wiercenie a nie wasze! I moja kochana Anetka mi świadkiem ze jeszcze o mnie usłyszycie! - tak to by pewnie karolek krzyczał po hali, ale cóż karolka już z nami niema i dobrze niech spada psuć detale gdzie indziej ;].

Nenek
@nick

Zgadzam się z tą opinią!!!!

W Bydgoszcz Form-Plast S.A. poszukuje osoby na stanowisko Informatyk. Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacji, daj znać, jak on wyglądał. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

IT expert

(usunięte przez administratora) Od robienia porządku na pulpicie(usunięte przez administratora)po wieszanie na wysokości kamer kończąc na archaicznej sieci wewnętrznej. Dodam też że za marne pieniądze(usunięte przez administratora)

@IT expert

No ale z tego co piszesz to obowiązki nie wydają się zbyt ciężkie i skomplikowane, co nie? Raczej taka lekka praca, dla początkującego.

XD
@Emilia

Dobra jesteś XD Zapraszamy w takim razie do działu IT.

@XD

No dobra jestem, nie ukrywam! Dziękuję za komplement! Macie teraz jakieś przyjęcia? Chętnie spróbuję :)

Czarna
@Emilia

Emilio, jak jesteś zainteresowana pracą to wystarczy złożyć CV, od dwóch tygodni zadajesz pytania. Może pora coś zrobić no chyba że cel Twoich pytań jest inny. W FP pracuje się tak samo jak w innym zakładzie pracy!

Czarna

Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem, ale każdy ma prawo do własnej oceny.

@Czarna

Nie potrafię się tak szybko zdecydować, lubię wszystko sprawdzić i dobrze się zastanowić więc nie popędzaj mnie :)

Gutek
@Emilia

@Emilia teraz są przyjęcia na Produkcję - praca na 3 zmiany.

Czy przyjmujecie w weekendy

Nowy 1

Firma bardzo niestabilna , tak jak z tego faktycznie słynie czyli jeżeli są zlecenia to oferuje zawyżone stawki a jeżeli zlecenia się kończą to bez skrupułów zwalnia masowo ludzi i likwiduje całe brygady produkcyjne , oraz redukuje z dwóch zmian na jedną zmianę tak jak na narzędziowni. A więc jeśli szukasz pracy tymczasowej to możesz zaryzykować ale jeżeli na stałe to bardzo ryzykujesz.

@Nowy 1

Bzdura! Co Ty chłopie wypisujesz, przeinaczasz fakty. Firma przez ostatnie 10 lat nie prowadziła zwolnień "masowych" jak to nazwałeś. Po co oczerniasz? Zajmij się praca.

Sylwek
@Nowy 1

Nieprawda co piszesz. Odejścia z firmy są, były i będą, ale większość z nas pracuje tu latami. Żadnych redukcji brygady na Produkcji się nie planuje, przynajmniej tak mówią. No i nie zatrudniają przez pośredników, tylko bezpośrednio i na umowę o pracę (a nie na śmieciówki). Nie wiem czy jest jakaś inna firma w Bydgoszczy tak zatrudniająca na Produkcję, mam wątpliwości.

@Karol

Bzdury ty wypisujesz, pracuję tutaj od ponad roku i widzę co się dzieję , jak jest praca to najlepiej w niedzielę i święta pracować a jak nie ma pracy to masowe zwolnienia i likwidację całych zmian , zimą tego roku wydawało się że na halach nikogo nie było taki był bezruch i wygaszone maszyny.

@Sylwek

Rotacja pracowników to jest naturalna rzecz , i nie o to mi chodzi . Słyszałem już dawno że w form-plast jest właśnie taka polityka że jak są zlecenia to nie ma problemu a jak kończą się i jest zastój to zwalniają ludzi ta osoba która mi to mówiła pracowała parę lat w form-plast i jest wiarygodną osobą oczywiście nie życzyła by sobie podawać jej imienia , ja teraz tylko potwierdzam z tego co widzę na własne oczy.

Misiek
@Nowy 1

@Nowy 1 z tego co widzę ciągle pracujesz, więc gdzie logika twej wypowiedzi? Jak Ci tak źle w niestabilnej firmie, praca w niedzielę to może czas na zmiany.... Zastanów się kolego, bo gryzienie ręki co cię karmi nie jest w porządku. Firma jest na rynku od ponad 40 lat, ja pracuję tu od 15 lat i nie narzekam.

@Misiek

Szukam kolego szukam innej pracy , tym bardziej żeby przed napływem Ukraińców zdążyć . Potwierdzam tylko ten podstawowy stereotyp o tej firmie jaki słyszałem zanim podjąłem tutaj pracę firma jest niestabilna, i jak są zlecenia to jest ok a jak nie ma zleceń to są masowe zwolnienia a więc nie można liczyć na zrobienie kariery w takiej formie .

Nowy 1

Form-Plast ma jeden z większych parków maszynowych w Bydgoszczy , jest to naprawdę duży zakład jak na realna Bydgoszczy , ale jak już pisałem i będę to powtarzał nie ma wykorzystanej mocy przerobowej nawet w 10%, nie wiem czy wina w dziale handlowym czy w technicznym czy w zarządzie nie znam się na tym żeby to ocenić ale faktycznie firma pracuje raz na dużych obrotach a następnie prawie stoi w bezruchu i to jest fakt mówiło mi to kilkoro ludzi zanim podjąłem tutaj pracę i że tak jest i potwierdzam że mieli rację jest praca jest ok , nie ma pracy są zwolnienia i tyle i Karol i Sylwek i inni klakierzy przyznajcie że tak jest, po za tym zakład ma ogromny potencjał ale nie wykorzystany .

Blanla
@Nowy 1

Inaczej nie będzie w tej firmie. Raz praca jest a raz nie ma dlatego, ze firma działa na zleceniach z innych firm. Dopóki nie znajdzie swojego produktu, który będzie mogła produkować całym rokiem to niestety nadal będzie niestabilna.

Kleks
@Nowy 1

Czytam i czytam i nadziwić się nie mogę, chłopie ty zastanawiasz się co piszesz? Czy wiesz gdzie dostarczane są elementy produkowane w firmie? Może nie należy szukać winy w innych działach a zastanowić się nad tym jak Ty sam pracę wykonujesz, czy zrobiłeś wszystko by nie trzeba było pracować w sobotę i niedzielę z powodu opóźnień spowodowanych nieudolnością takich jak Ty co tylko narzekać umieją.... Praca w FP jest dobra, tak jak wszędzie raz nie wiesz gdzie ręce włożyć a kiedy indziej większy luz. Taka specyfika branży niestety.

@Kleks

No właśnie sam przyznajesz większy luz ale powinieneś to nazwać bezruch a nie luz , nazywajmy rzeczy po imieniu , a błędów nie robi ten co nic nie robi , nie twierdzę że jestem idealnym i bezbłędnym pracownikiem , ale brak stabilności zleceń nie zależy od naszej pracy tylko od działu handlowego i ogólnej strategii firmy że nie szuka takich produkcji w których była by jakaś stabilizacja.

@Blanla

Potwierdzam że firma jest niestabilna , dobra dla początkujących pracowników na pracę tymczasową ale nie na stałe , nie polecam.

Czy w mieście Bydgoszcz da się zarobić więcej niż 6100 pracując jako Konstruktor?

Exkonstruktor

Na pewno nie dla młodego Pietraszka ????

Czym w Form-Plast S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Calineczka

Ogólnodostępny , darmowy parking hahaha

Kamiś
@Calineczka

Hahaha, widziałem to ogłoszenie, każdy się skusi na parking, (usunięte przez administratora) wynagrodzenie czy atmosferę w firmie, może być byle jaka ważne że parking jest i to darmowy! Hahaha

Kamiś

Darmowy parking! :D i na tym dodatki się kończą xD

Krawczyk

Na ile zmian robi Paletowy jak tam atmosfera w pracy. (usunięte przez administratora) czy da się pracować w jakiś ludzikach warunkach?

Lolek
@Krawczyk

3-zmiany od poniedziałku do piątku. Atmosfera dobra, kierownicy ok

@Lolek

A duża jest ekipa? Bo ja lubię jak jest dużo ludzi i można z kimś pogadać i jak jest wesoło :) może się do was zatrudnię.

Mira
@Emilia

Średnio, pracowałam jak było więcej osób na zmianie, ale towarzystwo w porządku.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Form-Plast S.A.?

Umowa i pracę

Karol

Chyba na umowę lojalnościową bo inaczej prezes nie zatrudnia was.

Nobady

Witam Chciałbym dowiedzieć się jak się aktualnie pracuje na magazynie w Form-Plast? Jakie jest kierownictwo i atmosfera w pracy? Proszę o odpowiedź.

Ikar
@Nobady

Atmosfera w pracy jest zaje bista, z całego serca polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Form-Plast S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Form-Plast S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Form-Plast S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Form-Plast S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Form-Plast S.A.
1.9/5 Na podstawie 376 ocen.

Form-Plast S.A.