Martinex Marcin Adamkiewicz

Koło

Opinie o Martinex Marcin Adamkiewicz

Byly pracownik 2010-01-31 09:17
Odradzam pracy u tego prywaciarza. Ciagle przeciaganie podpisania umowy. Praca na czarno , a gdy zaczniesz za bardzo upominac sie o u umowe zwalnia cie i bierzez nastepnego pracownika. Oszukuje zleceniodawcow i pracownikow. Znam 3 osoby ktore sie przejechaly. 3majcie sie z daleka
R.A 2011-01-06 10:26
Pracowalem u kolesia i jest OK
anonim 2011-02-14 14:09
DLA MNIE FACET CAŁKIEM OK MOGE POLECIC TEGO PRACODAWCWE
anonim 2011-05-18 12:56
wszystko ok
były pracownik 2014-09-21 12:29
Już wyrażałem swoją opinie na tej stronie..jak najbardziej negatywnie..nie polecam pracy u tego kłamcy, jak widze koleś jest bezczelny i usuwa negatywne wpisy.dla niego liczy sie tylko kasa,kierowce ma gdzieś,ludzi traktuje przedmiotowo,,jeżeli ktoś pisze że on jest ok albo praca jest ok ,to na 100% jest podstawiony olbo ten kłamcw sam sobie takie opinie pisze,,,NIE POLECAM!!!!!!
pawełek 2016-05-20 11:34
no nie ma pracy u ncih po prostu i to dlatego wydaje mi się. Dajcie znac jeszcze jak to jest u Was z wynagrodzeniem, bo ja słyszałem, ze średnio u nich można zarobić do 3000 zł na reke już, ale zastnawiam się to obowiazuje w pracy we wszystkich działach?
Maja 2017-04-27 14:48
@były pracownik jeśli zniknęły komentarze oznacza to, że zostały zarchiwizowane za naruszanie zasad regulaminu przez administratora. Dlatego przed zamieszczeniem wpisu należy zapoznać się z jego treścią.
Chętnie usłyszymy więcej od obecnych pracowników Martinex. Jak obecnie wygląda praca w firmie na Twoim stanowisku?
Zostaw swoją opinię o Martinex Marcin Adamkiewicz - Koło
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Martinex Marcin Adamkiewicz