SprintAir

Opinie o SprintAir

good_red 2010-01-30 15:40
1500 na ręke, umowa na 3/4 etatu, urazy kregosłupa to norma bo trzeba sie nadżwigać...
LORD WADER 2010-02-10 18:51
1500 do ręki za taki czas pracy, popracuj sobie w innej firmie za tą kasę to zobaczysz jak szanuje się pracownika.Urazu kręgosłupa dostałeś od podpierania się o taśmociąg ,a nie od przesuwania paczek po rolkach w samolocie.Popracuj lepiej trochę dłużej a potem wypisuj jakieś bzdury.
Dobry zły i brzydki 2010-05-14 16:08
popracuj trochę dłużej tak jak kierownik powiada tzw. LORD VADER ;)
pracownica 2010-10-18 20:44
Tal wlasnie pracujcie ciezko, zeby sie ](usunięte przez moderatora)dorabial na was
h 2011-08-01 09:44
tak jakby w innych prywatnych firmach dorabiało się siebie XD
nie ma obowiązku pracy w tym kraju, kropka.
pracownik_płyty 2014-05-18 07:31
Przez prawie 4 lata jak tam pracuje dostałem 100 zł netto podwyżki, a ostatnio wszyscy z płyty dostali po 160 zł netto w dół - brygadziści więcej. Poza tym ciężka prac fizyczna w dodatku o bardzo wczesnych i bardzo późnych godzinach - 2 razy dziennie do pracy trzeba przychodzić. Umowa lojalnościowa na 2 lata na 4 tyś zł, ogólnie nie polecam, chyba że ktoś lubi być niewolnikiem.
pracownik 2014-06-15 00:09
Pracownicy dostaja 1600 zl netto, a brygadzista 1800 zl netto.
Kazdy nowy pracownik dostaje na poczatku umowe lojalnościowa na 4000 do zaplaty wrazie zwolnienia... Lojalnosciowka mija po 2 latach.
Pracownik_były 2014-08-18 22:57
Ogólnie, jeśli ktoś lubi harować- bo pracą tego nie nazwę- o baaardzo wczesnych i baaardzo późnych godzinach na dworze w mrozach i upałach to polecam. W sumie są ludzie mocni i mocniejsi, ważne żeby prezes miał czym zalać Mercedesa S350. Poz tym to z perspektywy czasu widzę że go trochę zmarnowałem, choć niejednemu ta robota życie uratowała. Schones Tag, oder schones morgens. PS Nie każdy musi pracować na lotnisku.
emdżej 2015-02-22 06:30
jeżeli w innych firmach w porównaniu do SprintAir są o wiele wyższe warunki to co ciągnie ludzi do pracy w tej właśnie firmie ? Firma dobra solidna no i w miarę aktywna na rynku. Negatywne komentarze pojawiły się jakiś czas temu. Pojawiły się jakieś zmiany na lepsze ? Powiedzcie mi jak to teraz wygląda ?
abc 2015-03-20 14:24
Negatywne komentarze będą zawsze - nie tylko w przypadku tej firmy i jak ktoś będzie zarabiał 5 i 10 tysięcy to znajdzie powód do narzekania, bo przełożony, bo czas pracy, bo to, bo tamto. Rewelacji pewnie nie ma ale czy gdzieś w firmach handlingowych jest?
była pracownica 2015-06-23 18:56
Ta ja może wypowiem się jako pracownica biura. Byłam pracowałam i nie polecam. Pani Prezes to kobieta która lubi zwalniać ludzi i się na nich wyżywać. Ostatnio w firmie coraz gorzej.Dużo osób po znajomości i te osoby mogą liczyć na godziwą pensje a reszta niestety to tania siła robocza.
hnbvg 2016-08-04 09:11
Czas pracy nie jest przestrzegany w SprintAir.Warunki pracy jak i finansowe kiepskie, dlatego tez firma podsuwa lojalki do podpisu, zeby zatrzymac pracownika.To jedyny sposob.Atmosfera nerwowa, sciaganie ludzi z urlopow to norma. Firma oczekuje ze czlowiek bedzie caly czas pod telefonem. Samoloty czesto niesprawne z usterkami, mimo to dopuszczane do lotow.
p 2016-11-29 12:04
Wszystko to prawda, a także to co napisał powyżej @hnbvg. Mnie również spotkała wątpliwa przyjemność pracowania w tej śmiesznej firmie. Kadra zarządzająca dorabia się na pracownikach, zatrudniając ich "po minimach" i wykorzystując do granic, sami opływają w luksusy a szeregowy pracownik ma tyrać. Oczywiście ci, którzy się układają, mają ciepłe posadki z przyjemną pensją i są nie do ruszenia choćby nie wiem jak nabroili. O zarządzie też można by dużo napisać. Nie polecam, odradzam.
Zostaw swoją opinię o SprintAir - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SprintAir