Opinie o Logstor International Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Logstor International Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Logstor International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logstor International Sp. z o.o. w Żory

góral

Jeszcze niedawno narzekaliście na poprzedniego szefa-jaki to był niesprawiedliwy, niedobry i to i tamto. Wielkim problem było zrobić zrzutkę jak odchodził po 20 latach pracy. Teraz macie zmiany których tak bardzo chcieliście jak widać na lepsze, więc skończcie narzekać bo to już nudne jest tak jak pisze krall. Myślę że czas odpowiedni aby maszerować do nowego szefa po zasłużone podwyżki bo Wam sie należą za to że wogóle przychodzicie do pracy. Narzekacie na wszystko co jest możliwe, że karzą w kaskach chodzić, a to buty zaciasne zamówione, innym razem spodnie nie takie, rękawice za małe lub też za duże, masakra jakaś. Uważacie że tylko na produkcji są takie zmiany? Jesteście w błędzie bo nie tylko.

krall

Ludzie jak Wam się praca nie podoba, to ją zmieńcie. Jeśli myślicie, że gdzie indziej jest lepiej, to macie gwarantowane rozczarowanie. My Polacy niestety tak mamy... ponarzekać, pogrozić a nic nie robić. Nie jeden chciałby być na Waszym miejscu, bo z pracą jest ciężko. Owszem pracownika należy szanować, płacić odpowiednią stawkę za dobrze wykonaną pracę. To nie działa jednak tylko w jedną stronę, a po komentarzach można stwierdzić, że chcielibyście leżeć pod palmami nie dając nic od siebie. Chcesz wymagać od innych, to zacznij pierw wymagać od siebie.Pretensje możecie mieć nie do pracodawcy a do Rządu, który zagranicznom inwestorom daje coraz większe przywileje. Tak więc PIP może posłuchać Twoich żali, ale nie zdziw się jak nic z tym nie zrobi.

W firmie dochodzi także do łamania praw pracowników. W niedługim czasie zamieszczę odpowiedni wpis. Dobrze byłyby niektórymi sprawami zainteresować Państwową Inspekcję Pracy. Może wtedy skończą się nieuczciwe „praktyki” wobec pracowników. Proszę pamiętać, że kary są surowe. W niektórych przypadkach PIP może (zakładam, że w opisanym przeze mnie wkrótce przypadku także) skieruje wniosek do Sądu o ukaranie pracodawcy. Do osób wypowiadających się wyżej - popracujcie nad ortografią.

#czeskimetal

A może jeszcze jakiegoś kontrolera przyjąć ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Logstor International Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żory
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
fajnie jest

ogólnie jest coraz weselej w tej firmie-nie dajmy się zwariować. sprzątać, pisać kaizeny,sprzątać a przy okazji jaką rurę zrobić i git:) no zapomniałem o pisaniu na słynnych już tablicach. ludzi do fizycznej pracy coraz więcej

gadocha

" Wypaleni Brygadziści" to osoby mądre, inteligetne, doświadczone i ułożone" należy dodać również pozwalające nam na 2 i 3 zmianach na senny odpoczynek gąbkowy, opalanie się na słoneczku, organizowaniu meetingów z kadrą sprzątającą na jadalni do bólu, robieniem przerw na kawkę, śniadanko, obiadek, pizzę papieroska kiedy tylko dusza zapragnie (no może za wyjątkiem jednego) i każdy wie że nam to odpowiadało bo było fajnie, miło i rodzinnie-mnie również ta laba odpowiadała ale ten czas się już skończył.Zmiany po przyjściu nowego kierownika być muszą i będą wprowadzane zapewne na każdej linii produkcyjnej systematycznie czy tego chcemy czy nie. ŻebyNamSięLepiejPracowało uważasz że łaskawie nowy kierownik powinien każdego pracownika pogłaskać, porozmawiać z nim wysłuchać jego żali etc. Pozatym "nowymi brygadzistami zostały by inne osoby, te w pełni zasłużone" Dla Ciebie zasłużeni są jedni, dla innych drudzy.(może Cię boli że ty nie zostałeś wybrany-pewnie wielu by się to również nie spodobało) Nigdy nie ma takich wyborów które by zadowoliły wszystkich. Dostali szansę Ci którzy zostali wybrani i należy to uszanować.Jeśli się nie sprawdzą może i ty będziesz miał szansę , zobaczysz jakie to proste. Pozatym starzy brygadziści jak wszyscy o tym wiemy mieli swoich pupili, nawyki zakorzenione od lat- nastu itp., napewno zgodzę się że mają ogromne doświadczenie, wiedzę i staż pracy i zrobili wiele dla zakładu. Pozatym wydaje mi się że oceniać pracowników nie jest rzeczą prostą, odpowiadającą każdemu. ŻebyNamSięLepiejPracowało-jakie wg. ciebie cechy powinna mieć osoba kierująca zespołem ludzi? Nie uważam aby Pan P. był osobą niekompetentną czy też subiektywnie oceniał nasze umiejętności czy podejście do pracy. Napewno duży wpływ na ocenę nas miał poprzedni zarządca, dlatego że znał nas od lat, jednych bardziej doceniał (wiemy których) innych mniej-jednym dawał podwyżki innym nie. Teraz również to nowi brygadziści wraz z nowym kierownikiem będą nas oceniać, nasze umiejętności ,pracę, odpowiedzialność więc zobaczymy jakie będą rezultaty-jak kasa będzie się strumieniami lała na nasze konta. Żeby aby nie było gorzej a wszystko na to wygląda że lepiej to napewno nie będzie.Już jakieś dziwne akcje przymusowych nadgodzin, co to ma wogóle być. Jak można kogoś zmusić do nadgodzin bo ktoś nie przyszedł do pracy i ma to w d.. a my mamy za niego zapierd...ć? Pan C..ła do zwolnienia!!

Pracownik2

Dzień dobry Panie SenSEI, gratuluje rozsądnego wyboru nowych brygadzistów, no cóż... każdy w życiu popełnia jakieś błędy ;-)

SenSEI - jedyne czego żałuję to fakt, że zapewne podaję Ci rękę na przywitanie. Udzielam się wśród ludzi, mam wiele innych zainteresowań. Nie znasz mnie - nie oceniaj. Założyłeś jakieś forum?! Zastanów się czy takie coś jest potrzebne. Odwagi Ci brak żeby porozmawiać w oczy? Najwidoczniej tak. Popracuj trochę nad budową zdań. Z Informatyki najwidoczniej jesteś zbyt słaby, ortografia również nie jest Twoją mocną stroną. Co do Twojej odpowiedzi - ogarniam temat bardziej niż Ci się wydaje. Z prawem mam do czynienia na co dzień. Nie czytam Super Expressu (Express - dwa "S" na końcu - nawet tego nie potrafisz napisać normalnie), nie zadzwonię do wróżbity Macieja. Chyba nie mamy o czym rozmawiać. Musisz trochę dorosnąć.

Zacznijmy od tego, że to nie jest Forum tylko portal, na którym wyraża się opinię o pracodawcach. To zasadnicza różnica. Nigdzie nie napisałem, że ktoś nagle zdobędzie moje IP z portalu gowork.pl. Jednak w przypadku jakiegokolwiek zgłoszenia organom ścigania, administrator będzie musiał takie dane udostępnić do przeprowadzenia czynności. Ludzie jeszcze się nie nauczyli, że w sieci nikt nie jest anonimowy. Przykładów można podawać wiele. Może odszukać Ci jakieś wyroki bądź orzeczenia?

SenSEI 先生

Rzeczywiście odrobinę się zagalopowaliśmy strona na której tworzymy wpisy nie jest forum a tym bardziej nie dotyczy treści które tu poruszamy. W związku z powyższym zapraszam wszystkich zainteresowanych na nowe forum znajdujące się pod adresem: (usunięte przez administratora)

lika

(usunięte przez administratora)nie pij wiecej, bo bredzisz... i nie wiem czy wy jesteście nienormalni, ale przez podawanie tu skrótów mienia i nazwiska czy też ksywek możecie mieć nieźle przerąbane. Jeśli myślicie, że jesteście anonimowi, to się mylicie. Ale czego chcieć od ludzi, co ledwo 6 klas skończyli, a myślą, że są najmądrzejsi i niezastąpieni.

Z całym szacunkiem, ale piszesz bzdury. W sieci nigdzie nie jesteś anonimowy, poznaj chociaż podstawy poruszania się w Internecie - z tym idzie Ci bardzo słabo.

czesław lang

Chyba że Dzidziuś co dziesięć sezonów robi a jak mu sie to zliczy to mam może dwa lata czystej roboty i sie kur... obraża o wszystko a jak nie weźmie podwójnej dawki tabletek to jest nie do życia

czesław lang

A kto miał iść na brygdziste? czosnek bez zęba na przedzie co do 50 umi tylko liczyć albo gosia

@czesław lang

Ludzie pohamujcie się trochę. Wybrali kilku nowych brygadzistów nie pracują nawet jednego tygodnia a Wy niczym Nostradamus snujecie jakieś dziwne teorie... Dajcie się im wykazać. Ktoś kto nie do końca spełnia się wg. was w pracy fizycznej wcale nie musi być złym brygadzistą. Brygadzista czy tam kierownik ma umieć was (usunięte przez administratora) gdy coś robicie źle ale również ma wam pomóc gdy takiej pomocy potrzebujecie...

lika

To kolego faktycznie jesteś młody, skoro nie wiesz, że za brak subordynacji można jak najbardziej zostać zwolniony.

Roman

DO LIKI : szybko wylece z pracy - hm nie wiem za takie coś napewno NIE . A po drugie nie jestem zazdrosny bo ja się też nie nadaje bo jestem za młody tylko wyrażam swoją opinie

lika

Jakie prymitywy... jak nie bd ich słuchał to szybko wylecisz z pracy...a nie oni. Ale wam tyłki zazdrość zżera...hahaha szkoda mi Was

Roman

Daje im pan 3 miesiące - ale na co ???? Oni nie mają autorytetu i nikt ich nie będzie słuchał !!!

SenSEI 先生

Nie jestem nowym zarządcą tzn. Panem Piotrem N. Sądzę że gdyby faktycznie Pan Piotr się tu rozpisywał na pewno by tego nie ukrywał, a po drugie nie sądzę by ujawniał tu swoje plany dotyczące Żor ponieważ są miejsca dużo bardziej odpowiednie do tych celów niż portal internetowy typu gowork.pl

SenSEI 先生

Osoba o pseudonimie [lika] ma rację. To są teraz Nasi nowi przełożeni czy nam się to podoba czy nie... Nikt nie każe Ci ich słuchać (jesteś już dużym chłopcem), nikt również nie zmusza cię do pracy. Jak Ci się to nie podoba i chcesz cwaniakować jaki to Ty nie jesteś twardy i jakich to ty nie masz cojones to pokaż wszystkim (panie dorosły)... Zapamiętaj jedno: NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH W PRACY ta prawda dotyczy mnie, ciebie, kierownictwa, prezesów jaki i twoich kolegów i rodziny... Zapamiętaj ją.

panas

Art. 183a. §1. Pracownicy powinni być równo traktowani w zakresie nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w szczególności bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, a także bez względu na zatrudnienie na czas określony lub nieokreślony albo w pełnym lub w niepełnym wymiarze czasu pracy. Jedna osoba nie zasłużyła na awans. Lewe ręce do każdej roboty

@panas

Po 1. Nie podszywaj się pod kolegę z pracy. Jeśli uważasz się za dorosłego to podpisz się swoim nickiem. Po 2. Rzucasz paragrafami kodeksu pracy a tymczasem sam nie rozumiesz o czym piszesz... Ten paragraf dotyczy równego traktowania ludzi/pracowników: "...bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, a także bez względu na zatrudnienie na czas określony lub nieokreślony albo w pełnym lub w niepełnym wymiarze czasu pracy..." W jakiej sytuacji firma Logstor według Ciebie traktuje Cię gorzej niż pozostałych kolegów z pracy? A może należysz do tego grona ludzi które uważa że wyłącznie im się wszystko należy? A może po prostu zazdrościsz... PO 3. Cytuje: "...Jedna osoba nie zasłużyła na awans. Lewe ręce do każdej roboty..." Każdy z nich zasłużył na awans w "oczach pracodawcy". Zrozum że awans to nie tylko PLUSY (wyższa stawka i władza) ma również i MINUSY (ODPOWIEDZIALNOŚĆ) i właśnie z tej odpowiedzialności będzie rozliczany każdy z nich a nie z pracy fizycznej. "Brygadziści halowi" wcale nie muszą pracować oni mają pilnować produkcji i dyscypliny na hali. W jaki sposób to wykonają to pozostaje już w ich kwestii. Daje im 3 miesiące po tym czasie zobaczymy czy komuś "nie odbije palma"....

SenSEI 先生

Nowi BRYGADZIŚCI. Na początek posłużę się tu cytatem z naszej ojczystej kinematografii którą cenie przede wszystkim za te niepowtarzalne dialogi: "Oni nie muszę lubić ciebie ani ty ich ty masz po prostu k*rwa kontrolować sytuację..." Według mnie może i nie do końca fer postąpili wybierając te osoby. No ale jeśli nie dadzą sobie rady bądź "nie będą kontrolować sytuacji" to na pewno zostanie to zauważone przez odpowiednie osoby z kadry nadzorującej ich prace i wtedy będzie to problem takiego nowo powstałego "brygadzisty halowego". Bardzo cieszy mnie fakt iż na w/w stanowiska zostały wybrane osoby młode nie należące do kadry dotychczasowych "wypalonych brygadzistów" z głową pełną pomysłów oraz jeszcze młodzieńczym zapałem do pracy. Jeśli nie odbije im po awansie "palma do głowy" to na pewno 2 z nich ma szanse na utrzymanie się na tym stanowisku bądź dalszy awans.

kapitan tsubasa

Umiejętności mniejsze od chłopaków co robią po 3 lata, wymigiwanie się od roboty non stop i brygadzista, czeski film.

Zostaw merytoryczną opinię o Logstor International Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Logstor International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logstor International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logstor International Sp. z o.o.?

Logstor International Sp. z o.o.