hydrotech

Rybnik

Opinie o hydrotech

dziara 2010-12-01 12:00
ogólnie fajnie się pracowało a ludzie którzy tam pracują sa zajebiści szczególnie spawacze dużo się tam nauczyłem. pozdro chlopaki trzymajcie sie i "GRZEJCIE" to tam hahahahaha a AREK niech sie boji ja wróce hahahaha
abc 2012-10-16 15:48
Niestety firma jest firmą nierzetelną, nie podchodzącą do spraw poważnie. O pieniądze upominamy się już prawie 1,5 roku, a od kilku miesięcy nawet nie odbierają od nas telefonów. Nie polecam współpracy!!!
D 2014-10-01 19:36
Masakra, brak słów
rogal 2015-05-26 21:00
Przerobilem rok. W firmie jest dograna ekipa i kasa na biezaco
kkkkml 2016-02-25 17:09
Znowu się zaczęło..czyli obcinanie premii ale tym razem w porównaniu z dwa lata temu tym razem obcinanie kasy za dobrze wykonaną prace..A kierownik produkcji...cwaniaczek na hali przed ludziami..umywa ręce byle jemu kasa pasuje..
Kamila 2016-04-04 20:26
Dalej się nic nie zmieniło z płatnościami/ premiami? Chciałam aplikować na zakupowca ale nie wiem czy się wgl opłaca.
Wal 2016-05-20 21:51
hydrotech jest bardzo okej, dają umowy o pracę już od pierwszego dnia i z tego co wiem pensja jest dość duża
dssada 2017-04-21 16:30
He he to je firma...soboty za normalną stawkę a nie 100%..oszukiwanie na premiach...większość załogi 13 zł stawka czyli najniższa krajowa..tu nawet kierownictwo z hali chodzi soboty i niedziele bo grosze zarobi...w Obi lepiej zarabiają a nie mają szkodliwych warunków którego oczywiście zacna Firma nie płaci bo wszystko w normie..i zgodze się ze firma daje umowę o prace ale tymczasowe na stawce..szkoda gadać..wytrzymałem 3 miesiące
pracownicze bydło 2017-04-25 16:16
Kierownicy jak szlachta sie zachowują a robotnik jak bydło jest traktowany ( wy macie jebać)... Premia obcinana gdy ludzie mają najwiecej nadgodzin. Warunki tak złe i szkodliwe ze szkoda gadać ale pan bhp ma wszystko w normie...smiech na sali z tym całym bhp... Prezas rok w rok na minusie az sie serce kraja czytając jego pisma. Firma sie rozwija i wbija na rynek prawie 30 lat smiech na sali panie prezesie z tym twoim gadaniem... Maja roboli za tepaków i debili chodz wiekszość tych roboli ma wieksze pojęcie o wykonywanej pracy niz oni na tzw. poziomie...
ddd 2017-04-25 16:33
w hydrotech s.a najwiekszą wartosć ma załoga (fizole od jebania)...jest kilku przydupasów ale wiekszosć to spoko ludzie potrafią zrobić wszystko z niczego...
masakra 2017-04-26 14:11
Niestety to jest największe kuriozum tej firmy że na hali pracują coraz bardziej wykształcone osoby i lepsi fachowcy a na górze sami po znajomościach rodzinnych..jak ma taka firma funkcjonować jak ten w biurze nie ma pojęcia o co kaman ale ma tate mame z nazwiskiem i zawsze można stworzyć wirtualne stanowisko dla tej osoby..Ci co zostali jeszcze w tej branży to już ludzie o twardej skórze i mocnych nerwach bo wykorzystywanie na porządku dziennym a za to zero szacunku i wynagrodzeń w postaci czegokolwiek...zresztą co się dziwić jak pan kierownik produkcji boi się prezesa jak ognia i nigdy nie będzie walczył o fizola...i tu ci dobrze zagada a potem 10-tego wiadomo ..
sdad 2017-05-02 19:41
Ludzie co Wy się dziwicie???Jak przodowi mówią jedno a robią drugie...Każdy dba tylko o swoją dupkę...
sadas 2017-06-06 19:43
co wy ludzie myślicie????że będzie jedność..jo was prosza...wszyscy mówią że to pierdolą a jak coś to wielu jeszcze nadgodziny robi robiąc z buzi dupę...norma...tacy pracownicy są najlepsi ..nie szanujący własnych słów...
valentino 2017-08-21 11:24
Większość opinii na tym forum mało ma wspólnego z obrazem rzeczywistym.
Jak w każdym anonimowym śmietniku internetowym piszą to jacyś rozczarowani frustraci, ci, którzy albo nie zagrzali za długo miejsca w tej pracy z powodu swoich "słabości" ludzkich (niechęć do normalnej pracy, upodobania alkoholowe itp), albo ze względu na urazy osobiste do kogoś, kto wymaga określonej pracy i dyscypliny, nie idzie na układy.
Tych pierwszych, szczególnie w ostatnim okresie przewinęło się bardzo dużo - "ofiary" 500+ i innych tego typu złudzeń.
To fakt, za samo chodzenie do pracy tam nie płacą, ale jak ktoś chce i potrafi to może wyciągać całkiem niezłe zarobki (do nawet 70-80 tys zł brutto za rok włączając 13-tkę - mowa o stanowiskach fizycznych), wypłacane od lat w terminie i dodatki socjalne.
Można mieć pracę na normalnej uczciwej umowie przez wiele lat. Trzon załogi to tacy właśnie ludzie. A że czasem bywa nerwowo i nie wszyscy zadowoleni? Jak w życiu.
rozczarowany Valentino 2017-08-21 13:11
co ty valentino??? Myśle że ty jesteś ofiarą pracy w tej firmie..bo skoro piszesz 70-80 tyś brutto to oznacza jedno..jesteś typem pracownika na zawołanie tzn. pewnie walisz weekend za weekendem do tego nadgodziny..kablujesz na innych za plecami i kierownikom itp..Jeśli chodzi ci o obronę kierownika to wiadomo ma on prawo wymagać od ludzi to logiczne ale od siebie tym bardziej bo ON tak właśnie on ma od m.i.n ciebie brutto wyższe raz tyle i dlatego powinien być łącznikiem pomiędzy fizycznymi a górą tzn.Panem Prezesem i walczyć o pracowników..ale pewnie ty mu siedzisz w kieszeni i wszystko dla niego zrobisz bo jesteś gdzieś w 10% lizodupów...i co ci będę gadał ...pogadaj sobie ze swoim kolegą z wyższej półki...
rozczarownany Valentino 2017-08-21 13:15
ach i jeszcze jedno idz już do pracy bo trzeba pracować po 12 godzin po niedzielnej szychcie by 70-80tyś zarobić brutto i rodzinka pozdrawia tylko nie wróć nerwowy po tylu godzinach pracy..
co za ludzie 2017-08-21 15:21
A ten to skąd wyskoczył??Założę się że jesteś blisko biura bo właśnie ty zasmiecasz opinie to forum a dlaczego???podsumuje cię numerkami...i czy to jest nieprawda...???
1.Większość załogi załogi 13-14zł ..cóż czysta prawda ..ale pewnie Ciebie nie dotyczy bo jesteś lizusem lub podpierdalczam z takim brutto rocznym napewno...
2.Kierownicy chodzą soboty i niedziele by zarobić..prawda przecież jeden się aż trzęsie żeby sobotę na drugą zmianę zrobić za 100%...gdy inni w ciepłocie robią za ..wiadomo ile..
3.Premia uwalona za robote..szkoda komentarza na to bo wszyscy zainteresowani wiedzą..
4.Strach kierownika przed GÓRĄ..wiadomo..
5.Na dole ludzie po szkole a na górze ..i co może tak nie jest..dwóch na G . przecież tak pracuje..jeden z nich ma choć szkołe..
6.A to już tak od siebie..Chłopie jeb..dalej 300 godzin w miesiącu żeby mieć to brutto..brawo prawdziwy z Ciebie Wódz pracy a inni niech spijają śmietankę ..
Zostaw swoją opinię o hydrotech - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hydrotech