hydrotech

Rybnik

Opinie o hydrotech

dziara 2010-12-01 12:00
ogólnie fajnie się pracowało a ludzie którzy tam pracują sa zajebiści szczególnie spawacze dużo się tam nauczyłem. pozdro chlopaki trzymajcie sie i "GRZEJCIE" to tam hahahahaha a AREK niech sie boji ja wróce hahahaha
abc 2012-10-16 15:48
Niestety firma jest firmą nierzetelną, nie podchodzącą do spraw poważnie. O pieniądze upominamy się już prawie 1,5 roku, a od kilku miesięcy nawet nie odbierają od nas telefonów. Nie polecam współpracy!!!
D 2014-10-01 19:36
Masakra, brak słów
rogal 2015-05-26 21:00
Przerobilem rok. W firmie jest dograna ekipa i kasa na biezaco
kkkkml 2016-02-25 17:09
Znowu się zaczęło..czyli obcinanie premii ale tym razem w porównaniu z dwa lata temu tym razem obcinanie kasy za dobrze wykonaną prace..A kierownik produkcji...cwaniaczek na hali przed ludziami..umywa ręce byle jemu kasa pasuje..
Kamila 2016-04-04 20:26
Dalej się nic nie zmieniło z płatnościami/ premiami? Chciałam aplikować na zakupowca ale nie wiem czy się wgl opłaca.
Wal 2016-05-20 21:51
hydrotech jest bardzo okej, dają umowy o pracę już od pierwszego dnia i z tego co wiem pensja jest dość duża
dssada 2017-04-21 16:30
He he to je firma...soboty za normalną stawkę a nie 100%..oszukiwanie na premiach...większość załogi 13 zł stawka czyli najniższa krajowa..tu nawet kierownictwo z hali chodzi soboty i niedziele bo grosze zarobi...w Obi lepiej zarabiają a nie mają szkodliwych warunków którego oczywiście zacna Firma nie płaci bo wszystko w normie..i zgodze się ze firma daje umowę o prace ale tymczasowe na stawce..szkoda gadać..wytrzymałem 3 miesiące
pracownicze bydło 2017-04-25 16:16
Kierownicy jak szlachta sie zachowują a robotnik jak bydło jest traktowany ( wy macie jebać)... Premia obcinana gdy ludzie mają najwiecej nadgodzin. Warunki tak złe i szkodliwe ze szkoda gadać ale pan bhp ma wszystko w normie...smiech na sali z tym całym bhp... Prezas rok w rok na minusie az sie serce kraja czytając jego pisma. Firma sie rozwija i wbija na rynek prawie 30 lat smiech na sali panie prezesie z tym twoim gadaniem... Maja roboli za tepaków i debili chodz wiekszość tych roboli ma wieksze pojęcie o wykonywanej pracy niz oni na tzw. poziomie...
ddd 2017-04-25 16:33
w hydrotech s.a najwiekszą wartosć ma załoga (fizole od jebania)...jest kilku przydupasów ale wiekszosć to spoko ludzie potrafią zrobić wszystko z niczego...
masakra 2017-04-26 14:11
Niestety to jest największe kuriozum tej firmy że na hali pracują coraz bardziej wykształcone osoby i lepsi fachowcy a na górze sami po znajomościach rodzinnych..jak ma taka firma funkcjonować jak ten w biurze nie ma pojęcia o co kaman ale ma tate mame z nazwiskiem i zawsze można stworzyć wirtualne stanowisko dla tej osoby..Ci co zostali jeszcze w tej branży to już ludzie o twardej skórze i mocnych nerwach bo wykorzystywanie na porządku dziennym a za to zero szacunku i wynagrodzeń w postaci czegokolwiek...zresztą co się dziwić jak pan kierownik produkcji boi się prezesa jak ognia i nigdy nie będzie walczył o fizola...i tu ci dobrze zagada a potem 10-tego wiadomo ..
sdad 2017-05-02 19:41
Ludzie co Wy się dziwicie???Jak przodowi mówią jedno a robią drugie...Każdy dba tylko o swoją dupkę...
Zostaw swoją opinię o hydrotech - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hydrotech