Opinie o Palider w Szaflary

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Palider. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Palider na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Palider w Szaflary

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Palider?

Były pracownik Nowy wpis

Munster joinery. Typowy (usunięte przez administratora)... 10h stania przy maszynie, nie wolno Ci się ruszyć gdzie kolwiek bo linia zaraz stoi i masz przewalone u "nigla". Traktowanie ludzi jak typowego śmiecia jak nie pasuje to "tam jest brama". Zero BHP wózki widłowego którym urywają się podzespoły w czasie jazdy z dużym obciażeniem. Jeżeli stanie Ci się krzywda nie licz na karetkę ani szpital, przyjedzie skoda wrzucą Cię jak worek kartofli i wywiozą do tak zwanego " weterynarza". Unikać jak ognia chyba że ktoś lubi być traktowany jak typowy (usunięte przez administratora)

Na jakie wsparcie w Palider mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Palider odbywa się również w języku angielskim?

Perytorator

Tak, Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się po angielsku z Panią manager, zadaje parędziesiąt pytań na whatsappie

Harvey Nowy wpis

Odpowiem, jak było u mnie 7 lat temu, gdy aplikowałem do pracy na stolarni w Irlandii: kilkanaście pytań po angielsku przez telefon. Jak jest teraz? Nie wiem.

Sylw11

Praca ok. W munster joinery ballydesmond

Sylw11

Pracowałem w munster joinery od listopada 2000 r.praca może trochę cięższa jak dla nierobów ale nie była zła.dobrze wspominam.

Witek

Podpowiedzcie jak się pracuje z agencją za granicą? Można spokojnie wyjechać?

MAPET
@Witek

Lepiej nie jedz chyba ze chcesz byc traktowany jak u nas ukraincy i stracic plecy na noszeniu itd ciezkich rzeczy. Zostan w polsce tez da sie zarobic :)

Igor

Bardzo zależy mi na pracy za granicą. Słyszałem o agencji, że mają w wielu krajach roboty. Możecie coś mi podpowiedzieć?

Dominika

@luk czy udało Ci się pojechać? Jak tak to powiedz coś o warunkach pracy. Informacja będzie ważna dla osób aplikujących na takie stanowisko.

mariusz

nie polecam tej agencji biorą kase i pchają w byle gówno ,nie jedzcie na spawanie wywrotek do różnych tirów w irlandii przewineło sie w tym miejscu z 300 polaków . nie polecam

luk
@mariusz

witam możesz więcej coś napisać o tym spawaniu wywrotek? bo wlaśnie szukają spawaczy do Cork okolice. i zastanawiam się czy jechać???

dajna

a obecnie do Dublina to na jakie stanowiska wysyłają do pracy?

Rob

Ja od Paliderki wyjechałem pierwszy raz w 99r.biuro było w Nowym Targu.polecam trzy razy od niej byłem.

pt

pracowałem 3 lata w MJ jako montażysta praca ciężka ale można dobrze zarobić. Firma gwaranowała mieszkanie za 20e/tydz. jeśli komuś się chce pracować i coś potrafi szczerze firmę polecam

jarow

Chciałbym poznać opinie kogoś kto pracuje lub pracował jako montażysta okien i drzwi w Dublinie

daro

może ktoś wie coś więcej na temat pracy w fabryce okien w Irlandi (pracuje tam) jak wygląda praca, mieszkanie..???

12i juz

Wybierales? Czyli aktualnie zrezygnowales? Pisze ponieważ sam miałem zamiar polecieć ale w ostateczności wstrzymalem się a z tego co zauważyłem obniżają kryteria np język więc chyba nie ma wielu chętnych. A co do Irlandczykow to znajomy 5 miesięcy temu poleciał okolice Shannon i przyznał ze największe problemy ma z rodakami niestety...

12i juz

Witam.. wybiera sie moze ktos przez ta agencje do fabryki okien w Irlandii?

Pepe

Nie polecam agencji palider praca w irlandi miala byc na kontrakt a nic takiego nie mialo miejsca szef chory psychicznie tylko sie darl calymi dniami a pracowalem przy naczepach.wyplate miala mi wyslac ale tego nie zrobila

wyspyyy

Wybiera się ktoś z tą agenjca do pracy w najblizszym czasie?' Albo zakonczyl współpracę?

józia

ja chętnie pojade do Dublina do pracy bo akurat tam chłopaka mam. ale nasuwa się jednak pytanie czy gwarantują tez jakiś nocleg czy trzeba go sobie załatwić na własną rękę bo najbardziej to mnie własnie martwi organizacja tego wszystkiego na miejscu, boję się że sobie jednak nie poradzę bo słabo u mnie z organizacja i logistyka takich spraw

Zostaw merytoryczną opinię o Palider - Szaflary

• Jak się pracuje w Palider?

Zobacz opinie na temat firmy Palider tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Palider?

Kandydaci do pracy w Palider napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Palider
1.6/5 Na podstawie 35 ocen.
  • ul. Kolejowa _
    34-424 Szaflary