futura s.c.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o futura s.c.

pracownik 2010-01-29 17:07:47
firma spoko właściciele też choć dużo wymagają,do życia w razie potrzeby to pomogą.trochę mogliby podnieść stawki.
anonim 2010-03-14 12:32:39
ja nie wiem ze takie firmy maja wziecie [usunięte przez moderatora] telefonow nie odbieraja.NIE POLECAM!!!! nie bede sie powtarzal!!!!
firma z budnexu 2010-03-17 22:20:30
jestem z firmy podwykonawczej z budnexsu poprawialewm po nich scianki działowe z promonty to jakies nieporozumienie zeby tak [usunięte przez moderatora] z tego co mi jego ludzie mowili to bym go nie polecil urywa stawki pierw mowi o chorendalnych stawkach a po tym co pourywa to wychodzi 9 zl nie placi na czas i jak cos to nie odbiera tel.wiec nie wiem chcecie to sprawdzie ale ja nie polecam tych 2 partaczy
wild 2016-04-18 22:24:50
zawsze warto zanieść cv, zarobki oczywiście zależą również od tego jakie konkretnie stanowisko w firmie zajmujesz, natomiast nie przejmuj się rekrutacją, bo panie z HR są naprawdę bardzo wykfalifikowane i miłe :)
Zostaw swoją opinię o futura s.c. - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie futura s.c.