Opinie o Monnari Trade S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Monnari Trade S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Monnari Trade S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monnari Trade S.A. w Łódź

Kasandra

Hej :) Polecacie może jakiś zakup na dzień babci w sklepie? Znajdę coś interesującego?

Jula

Ja kupiłam babci portfel skórzany z takim wężowym wzorem przez internet i przed chwilą kurier przywiózł. Myślałam, że się rozczaruje, a jestem miło zaskoczona

Paula
@Jula

Ja nie polecam portfeli ani torebek z Monnari, to ich pięta achillesowa zaraz za kurtkami zimowymi. Dołożycie trochę więcej i macie, ładny skórzany portfel dobrej firmy. Co do rzeczy też radzę czytać składy, bo bardzo zeszli z jakości materiałów i ciężko dostać dobry sweter czy nawet bluzkę. I to nie tylko moja opinia, gdyby nie usuwali negatywnych komentarzy z mediów społecznościowych byłoby widać ogrom tego problemu.

Oksi
@Paula

Ale to coś się dzieje potem z tą galanterią? Pruje się czy coś?. Ja kupiłam babci właśnie taką ładną klasyczną kopertówkę, bo nie miała do kościoła. I co mam się teraz martwić, że coś się stanie?

Ciekawa

Mam pytanie do Pań czy macie już jakieś feedbacki dotyczące walizek? Pytam, bo wyglądają bardzo średnio i jestem ciekawa czy jakość jest lepsza niż torebek? Bo torebki to dramat.

@Ciekawa

Ja kupiłam sobie na wyjazd sylwestrowy taką małą walizkę właśnie na przecenie i uważam, że jakoś adekwatna jest do ceny. Wiadomo to tylko walizka więc rzadko się używa takich rzeczy i ciężko powiedzieć jak się będzie zachowywał materiał. Ale na ten moment nic się z nią nie dzieje i to tworzywo też jest fajne.

Torebki to dramat? Tak przynajmniej jedna Pani teraz niedawno oceniła, ciekawe co na to jakiś product manager? :D wiem, że ze dwa miesiące temu taka oferta została wystawiona na pewnym portalu. widniało przy tym oznaczenie pracy od zaraz i nie wiem czy to rozwój czy rotacja? do tego nie podano w ogóle przedziałów placowych. Znacie je może?

PP

W firmie ciągle ktoś się zwalnia, tu nie ma możliwości rozwoju..bo Prezes jest zamknięty na wszelkie nowinki technologiczne oraz szczędzi na wszystkim. Jak chcesz możesz się załapać na chwilę, ale na Twoim miejscu dalej bym czegoś szukał, ponieważ tu tylko będziesz walił/a głową w mur.

KaKa

W większości ofert nie podają jakie są widełki w kwestii pensji. Takie rzeczy to dopiero na rozmowie są poruszane.

Klara

Ktoś powie jak wygląda proces rekrutacyjny? Długo trzeba czekać na telefon po wysłaniu CV ?

Doradca Klienta

Pani kierownik miła rozmowa odbyła się na terenie sklepu lecz miałam wrażenie, że wezmę tam każdego. Oferują pracę za najniższą krajową i prawdopodobną premię. Praca w tygodniu po 12 godzin i dzień wolny nie pytano mnie gdzieś już pracuję.

Czy zgadzam się pracować na takich warunkach?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
P Zofia

Witam wszystkich. Dużo osób widzę, jak pisze o słabej jakości ubrań z firmy. Ja jednak znalazłam w szafie mój pomarańczowy sweterek, o którym całkowicie zapomniałam, ale przy robieniu wczorajszych porządków się znalazł. Jest w tak świetnej kondycji, że aż sama jestem w szoku, kupiłam go kilka ładnych lat temu i przez ok dwa lata go nie założyłam, bo leżał na dnie szuflady, a wcześniej bardzo często go zakładałam i nadal wygląda jak nowy.

Herra
@P Zofia

Zależy tak naprawdę na co trafisz, czasem jest tak, że faktycznie trafi się rzecz super jakości. a czasami jest tak, że założysz coś dwa razy i już nieładnie wygląda bo właśnie tak jak swetr to jest zmechacony.

Maria1991

Czy ktoś z was korzystał ze zwolnienia kiedy oddawał krew lub jej składniki?

Stefik

Od razu rzucają wiadomo jak wyskoczysz znienacka, że nie ma Cię w pracy bo krew oddałeś to w każdej pracy się wkurzą. Uważam, że lepiej uprzedzić o takim fakcie.

Mariuszek
@Maria1991

Tarez dużo osób zaczęło oddawać ogólnie krew jak są dwa dni wolne. Sam znam przypadki że ida w czwartek oddac i długi wekend darmowy mają.

Zochna

Szykują się jakieś inwentaryzacje? Ktoś coś wie?

Eks pracownik

Coś w tym jest że nie może być kierownika w monnarii czy zastępcy. Bo zamiast być przykładem płoty sieją nie prawdziwe co burzy pracę na salonie a regionalna nie potrafi porozmawiać wierzy osobie która sieje (usunięte przez administratora) na salonie w takiej atmosferze nie można pracować . Zresztą za najniższą można pracować wszędzie i spokój psychiczny niż męczenie się na co dzień

Xyzzz
@Eks pracownik

Napiszcie skargę do góry - opiszcie wszystkie krzywe akcje, podpiszcie się i wyślijcie. Będą musieli odnieść się do tego, tylko musicie zbierać dowody na nierówne traktowanie itp. Bo pewnie zrobią konfrontacje i trzeba będzie poprzeć zarzuty zawarte w skardze. Tak zdziałacie więcej niż żaląc się tu

@Xyzzz

A ja się założę, że nic nie zrobią. Im ma pracownikach nie zależy. Byle by tylko miał kto sprzątać w sklepie, wymieniać plakaty co chwila o robić przeceny.

Hela

Byłam właśnie przed chwilą w poszukiwaniu prezentu na Wigilię firmową, bo kompletnie mi to wyleciało, Pani bardzo miła doradziła co mogłabym kupić. zakupy poszły szybko i prawnie mam nadzięję, że koleżance z pracy spodoba się prezent ode mnie.

Mirka

Hejka . Czy u Was zastepca kierownika ma 1osobe która faworyzuje ? Np szybciej wychodzi do domu lub zawsze ma ranna zmiany lub robi za tą osobę czynności które sama powinna zrobić?? chyba coś nie hallo ?

Iwona

Hej czy u was też nie wolno brać urlopów w grudniu.

Mon
@Iwona

Ja normalnie mam urlop przed świętami, więc nie wiem skąd taki zakaz u Was

Damii

U nas można, ale z zastrzeżeniem na 21 - 23 grudnia. Tak to bez problemu

@Iwona

U nas nikt nie chce pracować przez zastępcę po miesiącu odchodzą nawet nie ma jak urlopów brać . W grudniu jedynie tydz można urlop kiedyś tak było teraz brak rąk do pracy więc...

Ola

U Was też taki ruch się zrobił wraz ze śniegiem ?

ymska

Ciekawe jak nadchodzący weekend będzie wyglądał, czy będzie większy ruch niż ostatnio.

Ktosiek

Hmm napiszcie @ czy będzie mikołaj (jakiś dodatek do wynagrodzenia) To Olczyk wyślę to samo co w zeszłym roku ;) obrazek świętego Mikołaja z dopiskiem " że tak wygląda święty Mikołaj " Gdyby bogaci rozdawali biednym nie byli by bogaci. Szkoda tylko nie ma instytucji gdzie można podać takich pracodawców co (usunięte przez administratora)i nie wynagradzają godnie za powierzone obowiazki . Firma śmiech na sali . Regionalna średnio myśląca, za to (usunięte przez administratora)drze na najwyższym poziomie- co to jest chołek , nie chołek tylko c-chow!!!!! Także beznajdziena kobieta. A dekoratorka hmmm bazarowe układanie sklepu żenada. Nie polecam nikomu kto siebie szanuje i potrafi być w życiu ambitny- bo tam to tylko krok w tyl .

Vikki

Szkoda że pan Dyrektor nie napisze dobrego słowa i zmotywuje piersonelu do działania. Czasem wystarczy podejść z sercem do ludzi i małą premią na doping i już inna gadka

Dobre sobie
@Vikki

A co on ci może napisać?(usunięte przez administratora) Premie by dali i normalne zarobki a nie tylko przeceny,co dziennie,i zdziwiony że plany nie robione.

Klientka zniesmaczona

Ciekawe w jakim to sklepie .Ja jestem stala klientka sklepow Monnari w Bialymstoku. Zenada sprzedawczynie siedza obgaduja to malo powiedziane .Wiecznie siedza na klienta patrza jak na intruza. Sprzedawczynie takie wyniosle az strach zapytac .Obsluga z niczym z prl .

Aga

Regionalna p. Żaneta jest w porządku.Poznałam ją kilka lat temu pracując na Śląsku i wg mnie jest sprawiedliwa i w porządku.Kiedy trzeba to ochrzani , ale zawsze z wyczuciem i taktem.Co najważniejsze wysłucha szeregowego pracownika, czego nie mozna powiedzieć o Ance, niestety.

Rena
@Aga

Dobry żart. Z wyczuciem i taktem? Jedyne co potrafi to drzeć się do słuchawki, że nic nie robimy i przez nas nie dostanie premii. A jak człowiek zadzwoni z zapytaniem to nawet nie umie odpowiedzieć. Już nie wspomnę o jej wizytach na salonie.... Więcej przebywa w innych sklepach na zakupach niż u nas... A tak pewnie sprawdza co u konkurencji. ????

Ona
@Aga

Hej. Czy możesz więcej coś powiedzieć???

Ona

Masz rację. Dobrze że już tam nie pracuje. Wymogi z ich stron bardzo duże a kasa najniższa krajowa zero szacunku do pracownika.

Karolina 81

Hej Czy u Was tez kazali wstawić na zmianie po 4 osoby w niedziele handlowe ???

Czy ktoś wie czy wrócą dodatki funkcyjne? Już bardzo długo jesteśmy bez premii, a jak pytam to nikt nic nie wie…

MTS

U nas też ani słuchu ani widu, żenada.

@MTS

Już tak od roku pytam i na tym się kończy.. nic sobie z tego nie robią, a my pracujemy za czterech (szczególnie za nowych pracowników)

Kocia

Dokładnie, nowe nic nie robią, a my za wszystkich i zawsze jest źle i za mało zrobione

Pracownikxx

Co masz na myśli dodatki funkcyjne? Oprócz premii chyba innych nie ma

Anka

Nie wrócą

Kara
@Anka

A skąd masz takie informacje?

Magda
@Kara

Potwierdzam, dodatki raczej nie wrócą. Firma zawsze z tym wyskakuje jak jest gorsza sytuacja z personelem na sklepach, żeby zatrzymać naiwnych. Pracuje teraz u konkurencji i tu sprzedawca awansujący na kasjera ma 350zl netto do wypłaty. Zupełnie inny świat…

Anka
@Kara

Od regionalnej

Regio

nie trzeba pytać tylko wszystko na piśmie.Zwrócić się do pana O lub M, wyznaczyć termin na odp i później Sąd Pracy.Otrzymacie i zaległe funkcyjne i odszkodowanie.

Sylwia
@Regio

Nie napiszą, to są tchórze, wolą swoje frustracje wyładowywać na podległych pracownikach, a swoim przełożonym gotowe są stopy lizać

Beata
@Sylwia

moja kierowniczka znalazła sposób, lata sobie po galerii w godzinach pracy, z mężusiem na 2 godzinne zakupy spożywcze, albo wychodzi sobie 2 godz. wcześniej i każe nam ją wylogowywać o godz. jak w grafiku.Podobno regionalna jej pozwoliła....tak nam wciska kit.

aga

u nas to samo

@aga

Jestem zniesmaczona, jestem zastępca kierownika, na głowie multum pracy, dokumenty, uczenie nowych, dostawanie za wszystko opieprzu itd… za najniższa krajowa, bo premie w naszym regionie to kpina, a szczególnie jak dowala nam plan miesięczny, nie do zrealizowania.

Ex

Jesteś zniesmaczona ale to nie od wczoraj nie ma premii i dodatków i nie od miesiąca pracujesz za najniższa. (usunięte przez administratora) jesteś, że ciągle siedzisz w tej firmie i pomagasz jej w utrzymaniu się na rynku bo gdyby nie mieli rąk do pracy to szybko by padła. Prace zmienić jest łatwo jak masz doświadczenie jako zastępca kierownika. Wystarczy chcieć i nie chcieć być wykorzystywanym. XD

Ola

Rynek pracy właśnie się zmienia na niebotyczna skale. Te setki tysięcy kobiet będę szukać pracy.

@Ex

Nie wszędzie, nie wszędzie. W moim regionie masz do wyboru najniższą krajową albo umowe zlecenie. Tak że.... nieładnie być ignorantem. A monnari powinno się wstydzić za takie warunki zatrudnienia.

Ciekawa

Ktoś tu był na niezłym chaju jak pisał plany na marzec. Ich wysokość nie najlepiej świadczy o tej osobie. Całkowity brak rozeznania rynku, a koleicja bez ładu i składu. Nie wszystkie klientki mają 175cm. Gdzie są klasyczne sukienki do kolan, klasyczne marynarki i spódnice. GDZIE?

Renia
@Ciekawa

A gdzie są plus sizy???Połowa naszych klientek to 48-52,w tym momencie nie dość,że rozmiarówka kończy się na 50,to nie mamy na sklepie ani jednej rzeczy w takim rozmiarze.Klientki po prostu odchodzą od tej badziewnej marki.A plany są tak absurdalne,że chyba faktycznie komuś na rozum padło.

@Renia

Dokładnie

Tenia
@Renia

U nas też dużo klientek pyta o większe rozmiary i jak nie ma to po prostu wychodzą

Laura
@Ciekawa

Plany rzeczywiście nie do zrealizowania w sumie od dawna tak jest

Gocha
@Tenia

Gdzie Wy pracujecie? Na wybrzeżu, że same walenie do Was przychodzą? U nas sprzedają się tylko mniejsze rozmiary a duże wiszą ..

. No proszę
@Gocha

To chyba ten nowy nabór, z pospolitego ruszenia. Jak będziecie tak płacić to tylko personel na TAKIM poziomie będziecie zatrudniać.

Olcia46
@Laura

U nas tak samo nie pamiętam żeby było zrealizowane

Sara
@Olcia46

Pytanie kiedy wrócą premie i czy w ogóle wrócą

@Sara

Wydaje mi się że nie prędko

@Marta

Jakie premie? Przy takich planach? Planach wyższych niż kilka lat wstecz, gdzie nie było covida, gdzie nie było wojny u sąsiadów? Za chwilę będzie chleb po 15 zł, olej po 30 zł /L... Ludzie nie będą mieli na jedzenie to gdzie będą kupować tak drogie i niezbyt ładne w tej kolekcji ubrania. Zostaniemy z minimalną już na amen. Jedyne co nas ratuje to szukać pracy, gdzie pracodawca szanuje i uczciwie wynagradza swoich doświadczonych pracowników. Tu oprócz (usunięte przez administratora) maili o tysiąc zł na 5 min przed zamknięciem nie doświadczysz niczego dobrego tak naprawdę.

Kaska
@Sara

W (usunięte przez administratora) mam te ich dziadowe premie…niech dadzą podwyżki i przywrócą dodatki funkcyjne. Jak tak dalej będzie to nie znajdą nikogo do nowych sklepów i na wolne wakaty w innych. Kandydaci przychodzą a Ty poza najniższą krajową nie masz im nic do zaoferowania i patrzą na ciebie jak na (usunięte przez administratora), uśmiechają się pod nosem i więcej ich nie widzisz.

Jak pracujesz na firmowym sklepie to nie zobaczysz ale ma niektórych franczyzach płacą naprawdę dobre pieniądze, nawet zwykłym sprzedawcom

Zoska

U nas tak samo dawno nie widziałyśmy premii na oczy

Darka
@Zoska

A były premie w ogóle i kiedy ostatnio?

@Zoska

Prawda. Plany z kosmosu, ciuchy słabe, brak duzych rozmiarów, a motywacji praciwnika 0, na oszustwa PO już z nikt sie nie nabierze.

Misia

Zapomnij o czymś takim jak premia . w tej firmie nie znają takiego słowa

Wiki

Już zapomniałysmy tak na prawdę że są te dodatki w ogóle

Żenada

Nie , nie wrócą , pytałam RKS , nie ma szans bo większość robi wszystko i jeszcze więcej za darmo, wiec po co płacić jak jest robota zrobiona.

Pola23
@Wiki

No dawno nie było premii niestety

Beatka
@Pola23

Z tego co czytam to małe szanse że premie powrócą

Marlenka

Ciekawe czy wróca w ogóle premie..

Tosia22
@Beatka

Może na okres letni powróca

Judyta
@Marlenka

Chyba każdy tęskni za nimi

Ala
@Tosia22

Serio wy się jeszcze łudzicie, że wrócą jakieś dodatki, premie, itp? Zejdźcie na ziemię albo zmieńcie pracę. Ja już dawno wybrałam to drugie, też na sieciówkę zmieniłam pracę i jest o niebo lepiej. Pod każdym względem.

@Gocha

To dlatego,że u was sprzedają się mniejsze rozmiary to trzeba obrażać resztę?Oj chyba jakaś małolatka z przypadku pracująca w Monnari mogła tak napisać...

Mariola
@Marta

Smiech malolata nawet jak pracowala to szybko uciekla znalazla gdzies indziej od jedz mumi uciekaja bo na nie trzeba (usunięte przez administratora) o czym to swiadczy ?jak sa takie co pracuja w monnari po 10 i 15 lat w salonie o tym ze nigdzie indziej sie nie nadaja i dobrze o tym wiedza wiec tego sie trzymaja ???????????????????????? stawke zanizaja bo tna im dodatki i staruszki dalej pracuja

Eliza
@Tenia

Coraz więcej właśnie klientek pyta o rozmiary 46 w górę i niestety jak słyszą że ich nie ma to wychodzą

Ana
@Ala

a na jaką sieciówkę zmieniłaś?

Kilka.21
@Eliza

Teraz coraz więcej sklepów ma większe rozmiary i łatwiej je dostać

Ula 22
@Eliza

U was jakie rozmiary schodza najbardziej?

Aleksandra
@Ula 22

Coraz więcej kobiet pyta o rozmiary 46 wzwyż

Iga
@Aleksandra

U nas podobnie albo duże albo xs

Woman

Premia jest ale dla kierownika ty o tej premii możesz zapomnieć

@Woman

A w ogóle wiecie ile jest do podziału na pracowników czy to tajemnica

Danka01
@Iga

Z tymi rozmiarami zawsze był problem

Inga

Sporo czasu minęło a u nas niestety bez zmian a u was ?

Niki
@Danka01

Dokładnie klientki bardzo zwracają na to uwagę wiadomo że nie kupią czegoś czego nie ma

Polka
@Danka01

A u was o jakie najczęściej pytają ?

Angela49
@Polka

U nas w ostatnim czasie 44-46 a u was?

Fefe

@Fefe

U nas to samo

Wika
@Awika

Zgadzam się u nas często właśnie pytają o ten rozmiar

Fauka
@Wika

A 34 rozmiar bywa u was ?

Dusia
@Fauka

Są ale bardzo rzadko i szybko się rozchodzą

Nina
@Dusia

Monnari nie ma rozmiarów 34.A szkoda.Powinna być rozmiarówka 34-46 oraz plus sizy w dużym wyborze.Bardzo przykre jest to,że stałe klientki kupujące plus size tylko u nas,w tym momencie się od nas odwróciła,bo nie ma co kupić.Firma traci a my w wiele dni nie realizujemy planów,bo odsyłamy klientki z kwitkiem,nie mając im co zaproponować.Ale firma ma to gdzieś.

Milka
@Dusia

U nas tak samo i 36 rozchodzi się bardzo szybko

Inga
@Milka

Ostatnio przyjechała dostawa i 36 rozeszło się w ciągu jednego dnia dosłownie

oxin
@Laura

Ja realizuję plany i nie mam z tym jakiegoś wiekszego problemu i w cale nie chodzi tylko o okres około świateczny

Nikx
@Inga

U nas to samo, 36 to najczęściej kupowany rozmiar.

Ola

Znam to z autopsji, zca robi wszystko za kierownika i zbiera ochrzan też za kierowmika

@Ola

Kochane kończy się powoli 2022 rok, w Monnari nic się nie zmieniło, jedynie plany po 17tys, śmieszne.. powodzenia Nam wszystkim życzę w grudniu :)

Jola

Z tymi dodatkami to przeginają, za to powinna być kara. RKS notorycznie mówią, że dodatki wracają - a to od stycznia, teraz od lutego, już są zatwierdzone przez prezesa a potem znowu nic nie ma. To jest wprowadzanie w błąd i (usunięte przez administratora) oraz niekompetencja.

cOcO
@Magda

A kasjerzy mają odpowiedzialność w momencie kiedy brakuje pieniędzy w kasie? Muszą pokrywać ze swoich czy wpisuje się w straty?

Martita
@cOcO

Kiedyś nie było odpowiedzialności, teraz nie wiem jak jest i w jaki sposób jest to rozwiązywane.

Soci
@Martita

wytłumaczycie mi o co chodzi a tym> dają coś do podpisu czy jak? chciałabym tam zacząc prcę żeby troche doświadczenia zdobyć.

Aldion
@cOcO

Wszędzie masz oświadczenie takie czy inne o odpow w pracy. Wiadomo nie możesz sobie pozwolić na zaniedbania w pracy i to nie ważne czy tu jako sprzedawca czy gdzie indziej jako sekreterka.

Zocha

Hej powiedzcie czy u Was też są takie braki w rozmiarówkach? U nas brakuje w większośći 40 i 42 a to są przecież najbardziej chodliwe rozmiary, a często ich brakuje.

Czarek
@Zocha

U nas ostatnio Pani pytała o rozmiar 46. Gdzie powinny być dostępne takie rozmiary uważam normalnie bez problemu, a niestety musiałem ją rozczarować. Na szczęście znalazła się podobna bluzka w tym rozmiarze i klientka finalnie wyszła zadowolona

Beata

Dostałam dziś SMS z nową promocją Monnari. Czy ktoś już może z tego korzystał? Opłaca się? Jak to wygląda ? Może ktoś coś podpowie....

Patrycja
@Beata

Ja byłam w sobotę właśnie zobaczyć czy jest coś ciekawego, bo też dostałam takiego SMS-a. I szłam z taką mocną neutralnością, ale bardzo pozytywnie zostałam zaskoczona. Kupiłam sobie dwie torebki jedną małą, drugą średnią i taki ala płaszczyk, żakiet coś w ten deseń i naprawdę jestem bardzo zadowolona. Ze swojej strony mogę naprawdę polecić.

Nelly
@Patrycja

Ja dostałam SMS o kolejnych promocjach na wyprzedaż kolekcji. Polecacie może coś szczególnie na czym warto zawiesić oko czy po prostu szukać jak leci?

Marya
@Nelly

Czasem mam wrażenie, że te komentarze piszą ludzie z PR firmy. Jako klientka nie potrafię znaleźć tam nic dla siebie, jak już trafi się coś w miarę to poliester i poliamid oraz akryl..obecnie za te ceny mogę kupić wełniany lub moherowy sweter u konkurencyjnych sieciówek. Dla mnie nie warto kupować tego plastiku nawet na promocji.

Jowisz
@Marya

Masz namyśli materiał, że plastik? Jeśli tak to ciekaw, bo teraz większość rzeczy jest robiona ze sztucznych materiałów. Jak chcesz coś lepszego jakościowo to i sklepy trzeba wybierać trzy razy droższe. A i tam nie jestem pewien czy nie ma jakiś mieszanek.

lisica
@Jowisz

Pewnie tak. Ale tak jak mówisz, teraz większość materiałów jest sztucznych i nic z tym nie zrobimy. Zresztą te niektóre sztuczne dzianiny są naprawdę fajne oddychające.

Annaja
@Beata

Dzień dobry, wiecie może czy przed Świętami teraz bedą jeszcze też jakieś wyprzedaże?

Ksenia
@Nelly

Ja byłam chyba z dwa tygodnie temu jakoś tak w galerii bo dostałam info właśnie, że są urodziny Monari i 50% jest przecena. Sadziłam, że się obkupię na Święta, ale niestety kupiłam tylko jedną sukientkę, dwie bluzki i spodnie. A liczyłam, że wyjdę z pełnymi torbami.

Zostaw merytoryczną opinię o Monnari Trade S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Monnari Trade S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Monnari Trade S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 494.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monnari Trade S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 395, z czego 17 to opinie pozytywne, 146 to opinie negatywne, a 232 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Monnari Trade S.A.?

Kandydaci do pracy w Monnari Trade S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Monnari Trade S.A.