AMJ Technika

Poznań

Opinie o AMJ Technika

Były pracownik 2010-01-29 13:27:08
W moim odczuciu firma-nieporozumienie...
Właściciel zarządu niemiec, prowadzi firmę świadczącą usługi elektryczne (o tych wiem). Na chwilę obecną nie rozliczył się z pracownikami kontraktowymi za pracę w Monachium i Pradze Czeskiej.
Z moich informacji człowiek nie rozliczył się z kilkunastoma osobami na kwotę ok. 50 tys. euro.
Jak widać można nie zapłacić ludziom a za te pieniądze kupić np. dom.
Mówią, że polskie prawo jest tolerancyjne dla tego typu działań i ten przykład to potwierdza.
Zgodnie z własnym odczuciem zdecydowanie odradzam jakiekolwiek kontakty biznesowe z Panem [usunięte przez moderatora]. Pozdrawiam.
elektryk 2010-01-30 08:18:13
Zgadzam się z przedmówcą miałem podpisaną umowę, wykonałem pracę w Pradze, nie było uwag i nie ma pieniędzy. To oszuści i naciągacze. Gdzie zginęła tak zwana niemiecka solidność i uczciwość?
Takich pracodawców powinno się wydalać z kraju.
pamiętliwy 2010-01-31 21:52:24
Też mi są winni kasę. Tak nawywijali w Poznaniu, że uciekli z firmą gdzieś na mazury. Ten facet to jedno wielkie ....
Trzymajcie sie od nich z daleka.
roma 2016-04-22 10:47:58
Firma nie rzetelna nawet przez komornika nie mogłem odzyskać zasądzonych poborów jednym słowem oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lepiej trzymać się daleko od nich
sta 2016-04-23 16:43:54
ale chyba oni dalej funkcjonują bo widzę jakieś informację na ich temat, ale chyba strona to im nie działa bo nigdzie nie widzę, a chyba źle nie szukam. Dobra do konkretu wie ktoś może czy oni dalej funkcjonują na naszym rynku czy nie prowadzą już działalności
Zostaw swoją opinię o AMJ Technika - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMJ Technika