Business Service i Iso System

Poznań

Opinie o Business Service i Iso System

hood 2010-01-29 11:57
Nawet stażyści uciekają po tygodniu...Pracodawca [usunięte przez moderatora] to krwiopijca, zatrudnia za najniższą krajową i wykorzystuje pracowników. Do tego dochodzą rejestry wszystkich działań w biurze, nawet pobranie długopisu czy papieru musi być odnotowane przy 8 osobowej załodze...Notatki służbowe są pisane za rozlanie mleka w kuchni i spóźnieniu do klienta 5 minut, za 5 km więcej na trasie Poznań-Wrocław. Do tego w firmie zatrudniona jest żona owego Despoty która zawsze pięknie się uśmiecha a najlepiej by wbiła w plecy nóż. Przy zwolnieniu robią straszne problemy.Wystrzegać się tej firmy!
P 2010-10-13 20:23
[usunięte przez moderatora] to za strasznie małe pieniądze - do tego pseudo Zarząd który stosuje [usunięte przez moderatora] na każdym kroku.
ISO9001 2011-09-09 20:28
Podjęłam pracę w tej firmie po stażu i to był duży błąd. Pracownicy są źle traktowani i nie mają żadnych praw. Jeśli ktoś się szanuje i ma honor to zbyt długo tam nie wytrzyma. Podstawą zarządzania przedsiębiorstwa jest strach, poniżanie i obrażanie. Praca dobra dla zdesperowanych studentów, którzy nie mogą po studiach poszukać pracy i łapią wszystko byle tylko mieć jakieś doświadczenie. A praca tam to prawdziwa szkoła życia...
Znający problem 2015-07-31 14:24
Główna wady Pracodawcy polegała na tym, że nie pozwalał Pracownikom kraść (sorry: kombinować, jak w czasach PRL).
adik 2016-04-21 20:50
Znający problem, czy ja wiem, to chyba zaleta jednak. Firma oferuje wszechstronne usługi w zakresie doradztwa gospodarczego, a zwłaszcza: Systemy zarządzania - doradztwo biznesowe, analizy inwestycyjne studia wykonalności, wdrażania systemów ISO, czy dadzór nad żywnością, audyty certyfikacja.
Pracownik 2017-01-26 10:11
Firma Business Service z Poznania to najbardziej kompetentna w swojej branży konsultingowej i doskonale dba o pracowników, ciągle jakieś torty, pączki, itp. kawa, HERBATA BEZPŁATNIE , NIC NIE TRZEBA MIEĆ SWOJEGO, wszystko dostarcza Firma, również samochody służbowe .
Bardzo dobrze mi się tu pracowało, ale wyjechałem za żoną. Polecam takiego pracodawcę.
Zostaw swoją opinię o Business Service i Iso System - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Service i Iso System