Opinie o Finryan International Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Finryan International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Finryan International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finryan International Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy w Finryan International Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Bob Majkel Nowy wpis

Tak, firma godna polecenia. Nie można się wgl do nich dodzwonić

Alex Nowy wpis

Może ktoś coś podpowie? Czego wymagają na rekrutacji i jaki zakres obowiązków?

Dawid

Bardzo niepokojące informacje zostawiliście a ja słyszałem , że to dobra firma!

MelaK. Nowy wpis
@Dawid

Pełna dezinformacja. Ludzie wpisują tutaj opinie o innej spółce, a wystarczyłoby sprawdzić dokładnie nazwę albo nip. Żadna z dotychczasowych opinii nie dotyczy FINRYANA International. Szkoda, że nikt tego nie weryfikuje :(

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Finryan International Sp. z o.o..
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ddoriska

Mam nakaz sądowy ze sprawy cywilnej o zwrot pieniędzy z odsetkami od firmy Firyan SA . Oczywiście firma Finryan SA lekceważy sobie wszelkie urzędowe dokumenty, na żadne maile, listy czy telefony nie odpowiada. Zastrasza firmy windykacyjne. Trzy razy prokuratura odrzuciła już moje zażalenie ,ostatnio nawet zbiorowe na firmę Finryan SA i tak sobie naciągają następnych uczciwych podatników na ogromne koszty. Ani Sąd, ani Prokurator nie są straszni panu Góralowi i Michalskiemu. Jeśli ta firma ma trudności ze zwrotem pieniędzy to każda inna albo się dogaduje z wierzycielem albo ściąga z niej komornik. W tym wypadku pieniądze od ponad setki już poszkodowanych wyparowały ,a winnych nie ma .

ddeeaaff
@ddoriska

Finryan SA to jedna ze spółek z grupy Quality All Development. Proszę poczytać o wszystkich zarzutach i prawdopodobnych przestępstwach popełnionych przez zarząd i prokurentów Quality All Development Fundusz Kapitałowy SA na stronach internetowych Pulsu Biznesu. Finryan SA jest powieleniem, skopiowaniem i reaktywacją schematów QAD FK SA. Nie dziwię się, że piszesz takie rzeczy, bo to było wiadome, że ludzie co raz oszukają klienta nigdy nie staną się nagle uczciwi. To powinno pójść chyba do samego Ziobry, bo lokalny wymiar sprawiedliwości nic z tym nie zrobi - ostatnio nawet wypuścili Tadeusza G. i resztę aresztowanych chociaż dowody przeciwko nim były mocne.

Henryk

Skąd takie informacje, że firma nie działa od dawna? W KRS są normalne bieżące wpisy!!

PIT

Zetknąłem się z tą firmą. Byłem na szkoleniu. To po prostu zwykli (usunięte przez administratora) Na szczęście miałem nosa i wyczułem że coś jest nie tak. I dzisiaj przeczytałem artykuł w internecie że firma jest pod lupą prokuratury (https://www.pb.pl/finryan-pod-lupa-prokuratury-868556) Uważajcie na jakiekolwiek kontakty z nimi. Działają dokładnie tak jak jest opisane w artykule.

SWiecek
@PIT

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Firma nie prowadzi działalności od 2014 roku. Wystarczy sprawdzić w KRS.

Irek

Miałem nadzieję na więcej informacji o firmie na tym forum. Słyszałem wcześniej, że mają dobrą opinię.

Miłosz

Myślę, że skoro tak długo nikt nie pisze na forum to z pewnością dobrze się tu pracuje. Szkoda, że obawiacie się nowych kandydatów i nie chcecie ułatwiać zadania?

Paulina

@AKD dlaczego firma nie planuje żadnych nowych rekrutacji? Więcej konkretów pozwoli zrozumieć, jak dokładnie prezentuje się sytuacja w firmie.

Paulina

Kto podzieli się opinią na temat pracy w Finryan International Sp. z o.o.?

pol

mapowanie jest dość w porządku, ale jakie zarobki są przewidziane dla specjalisty ds. zakupów? Dobrze, że dbają o stabilne zatrudnienie, jak i umowy w terminie.

witek, zgadza się ale tylko na papierze. Reszta jak wyżej , ludzie maja roczny poślizg z wynagrodzeniem a ten pan nic sobie z tego nie robi. Sprawa jest świeża wiadomości z tego roku.

xy

Finryan jest tym samym co Quality All Development, które ma na karku teraz syndyka i prokuratora... Firmy ściśle współpracowały w zakresie tzw. "pozyskiwania" finansowania dla klienta. Nie polecam tych firm. Trzymajcie się od nich z daleka!

Pracownik z 25 letnim stażem
@xy

Ponownie zapewniam wszystkich, że żadna z wypowiadający się tu osób nie była zatrudniona w FINRYANIE International, ani tym bardziej nie otrzymała oferty zatrudnienia w tej spółce. Jeszcze raz proszę, aby zwracać uwagę na nazwę firmy, której mają dotyczyć prezentowane tu opinie. Wypowiadamy się na temat istniejącej od 1989 roku spółki FINRYAN International!!!!

AKD
@xy

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Finryan International Sp. Zoo (nip 5260201264) nie zatrudnia pracowników od 2015 roku i nie planuje żadnej rektutacji.

GrażyaS

@Az - nie mieszam. Znam firmę od podszewki, od 20 lat i pracuję dla niej! I wiem na pewno, że nikt nie mógł dostać z FINRYANA International oferty pracy.

GrażyaS

Znam firmę FINRYAN International od ponad 20 lat i pracuję dla niej! Jeszcze raz zapewniam, że nikt nie mógł otrzymać oferty zatrudnienia a ta dyskusja jest bezprzedmiotowa.

GrażyaS

To nie są wnioski. Mam wiedzę i konkretne wiadomości dotyczące FINRYAN International Sp. z oo. Też nie wiem w czym rzecz, ale z kolei z treści wpisu @legionisty wnioskuję, że w ogóle nie chodzi o FINRYANA International. Dlatego skomentowałam.

GrażyaS

Zapewniam wszystkich, że żadna z wypowiadający się tu osób nie była zatrudniona w FINRYANIE International, ani tym bardziej nie otrzymała oferty zatrudnienia w tej spółce.

admin

Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie FINRYAN INTERNATIONAL sp. z o.o.? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.

@admin

Pracowałam dla tej firmy 3 m-ce, w skrócie: I ) nie płacą wynagrodzeń tylko z łaski jakieś grosze, więc zalegają na duże kwoty wobec własnych pracowników. II) nie płacą składek ZUS. III) nie płacą podatków - bo i po co skoro nie wypłacają wynagrodzeń. Ludzie muszą chodzić na zwolnienia lekarskie żeby dostać jakiś pieniądz. ODRADZAM !!!!

Pracownik z 25 letnim stażem w FINRYAN Internation

Nie mógł być Pan pracownikiem firmy FINRYAN International. Bardzo proszę o precyzyjnie odczytanie nazwy firmy, której dotyczą ww. wpisy i opinie.

Pracownik z 25 letnim stażem w FINRYAN Internation

Zostaw merytoryczną opinię o Finryan International Sp. z o.o. - Warszawa

Finryan International Sp. z o.o.
  • ul. Długa 29, lok. 208
    00-238 Warszawa
  • NIP: 5260201264 KRS: 0000124644

Finryan International Sp. z o.o.