CAMdivision

Toruń

Opinie o CAMdivision

kiepściutko 2015-09-02 17:07:43
Odradzam. Nieprofesjonalni ludzie, kierownictwo przefarbowało się na inne barwy, choć uważają się za wiernych Polsce. Patrioci? Ależ skąd. Szukają naiwnych do pracy u nich.
nie polecam 2015-11-15 19:35:45
Nie polecam.
Obiecają ci gruszki na wierzbie żeby cie ściągnąć do pracy z drugiego końca Polski, a po kilku miesiącach bez zawahania wręczą ci wypowiedzenie, bo "nie ma zleceń"...

pracownik jest nic nie warty (wbrew powszechnej propagandzie) i poza uprzywilejowaną grupką "przyjaciół" właścicieli na nic poza kolejnymi obietnicami nie może liczyć.
PiotrWladkowski 2016-05-18 22:52:10
Wyssane z palca opinie i nieprawdziwe. Firma stworzona i oparta na ludziach którzy czuja pasje w tym co robią. Prawdziwi profesjonaliści .Rzetelny pracodawca. Wiem coś o tym ponieważ pracowałem tam 5 lat. Rozstaliśmy i wiem że to było fajnych 5 lat. Dają wiele możliwości dla ludzi . Jedyny warunek to chęci do nauki i własnego rozwoju. Bardzo fajny zakład .Polecam wszystkim chętnym na nowe wyzwania. Przede wszystkim uczciwy pracodawca. Opinie swoją pozostawiam jako były pracownik.
Zostaw swoją opinię o CAMdivision - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CAMdivision