logo Multidekor

Multidekor

Reguły

Opinie o Multidekor

Nick 2011-08-24 11:51
Jeśli chodzi o pracę \"na hali\" to fajna firma, natomiast w biurze to już typowo rodzinna firma - kto nie jest z rodziny ten ma tam ciężkie życie.
moniczka.b 2013-05-26 09:48
z przykrością stwierdzam że pracowałam w tej firmie przez 2 sezony..i to co odwala tam pseudo kierownictwu to jest żenada,...Polecam wszystki którzy lubią jak się nimi pomiata.Jedyną pozytywem jest zapłata zawsze na czas do 10go każdego miesiąca.
[usunięte przez moderatora]
Johnny 2014-03-21 14:45
jak się idzie do pracy do rodzinnej firmy to lepiej wiedzieć co to za rodzina..
Wladym 2015-04-09 18:50
A to na jakim dziale pracowałeś? Dalej tak kiepsko?
Kaczor 2015-09-17 21:42
Nie przesadzajcie, nie jest aż tak źle, owszem trzeba się napracować, ale to chyba normalne - W KOŃCU JESTEŚ W PRACY A NIE NA URLOPIE, jeśli chcesz pracować to będziesz i tyle w tym temacie
=[ 2016-05-20 13:20
to już chyba jest przyjacielu nieaktualne, teraz raczej na grafika szukają kogoś - i tutaj mamy ciekawe wymagania:Wysokiego poczucie estetyki, ciekawości świata konieczne - ciekawe jak to weryfikują tam:)
Nick 2017-02-16 10:49
po plecach tak natomiast z ulicy odradzam zwłaszcza na produkcję a nie daj Boże na spawalnię do Pana lucjna
Zostaw swoją opinię o Multidekor - Reguły
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multidekor