Centrum Druku s.c. Adam Stachura

Kraków

Opinie o Centrum Druku s.c. Adam Stachura

Mieczysław 2010-01-28 14:31:37
Zarobki duże : 5000 zł ,sprzedaż internetowa,duże obroty i zyski warto pracować,duże bonusy dla pracowników,pełno nagród.
magda 2013-04-22 09:41:09
moja kolezanka tam pracuje już długo. zadowolona jest, no ale 5ciu tys nic nie mowila. no ale to pewnie od osoby zależy.
angy 2014-07-17 20:09:39
jestem klientem tej firmy i opinie mam pozytywna, mam nadzieje, że i pracownicy są zadowoleni bo jako klient postrzegam ją wzorowo
xyu 2016-04-22 18:17:12
greko, u nich raczej nie zarobi sie majątku ale wiem że można odpowiednio spore doświadczenie złapać. Słyszałem, że czasami ludzie po studiach poligraficznych tu się łapią.
Nick 2016-12-17 15:55:30
Pracowalem jakis rok temu i w skrocie:
-zarobki slabe
-wymuszona umowa za najnizsza krajowa na wszystkich pracownikach wiec zero kredytow
-szef szefow jest nieco oderwany od rzeczywistosci - typowe nastawienie wolnoc tomku w swoim domku
-przelozony niby Cie lubi i jest dobra atmosfera ale nie stanie w obronie jezeli po przeciwnej stronie stoi wyzej wymieniony
-atmosfera relatywnie dobra
-doswiadczenie mozna zlapac ale raczej nierozwojowo na pozniejszych etapach

Polecam jako pierwsza prace po studiach/ na ostatnim roku ale na dluzsza mete to pewna stagnacja.
ggg 2016-12-31 00:32:22
Dokładnie zgadzam się z Nick, w moim przypadku na rozmowie z właścicielem obiecane złote góry, dobre pieniądze, możliwości rozwoju, etc, w rzeczywistości :
szef działu zleca najgorszą pracę absolutnie nieadekwatną do doświadczenia,
atmosfera w pracy raczej gęsta-niesnaski między działami wynikające głownie ze złego podziału obowiązków albo raczej z braku ich podziału.
I wisienką na torcie jest ktoś w rodzaju asystentki szefa wciska nos we wszystkie kąty i węszy.

Dla kogoś kto chce odklepać swoje polecam, dla kogoś kto chce się chociaż minimalnie rozwijać szkoda czasu.
ggg 2016-12-31 00:34:12
szef działu zleca najgorszą pracę absolutnie nieadekwatną do doświadczenia,

Zostaw swoją opinię o Centrum Druku s.c. Adam Stachura - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Druku s.c. Adam Stachura