Opinie o Centrum Druku s.c. Adam Stachura w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Centrum Druku s.c. Adam Stachura. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Druku s.c. Adam Stachura o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Druku s.c. Adam Stachura w Kraków

kiki Nowy wpis

Jak wygląda praca w dziale zamówień publicznych? czy zespół jest duży, jaki jest przełożony? jakie są faktyczne zarobki, bo widełki widziałam w ogłoszeniu.

A Nowy wpis

Nic tu się nie dzieje ;) jak wyglądają obecnie warunki w firmie? Widziałam kilka rekrutacji

Izydor Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje nowych pracowników? Na jaką umowę można liczyć?

@doktór czyli rozumiem ze trzeba mieć wcześniejsze doświadczenie w tej branży ?

doktór Nowy wpis
@Michał

Powiem szczerze - ciężko powiedzieć, bardziej chyba rozeznanie w AM + bardzo dobry CAD do robienia sampli reklamowych. Student bez doświadczenia oznacza tutaj - doświadczony inżynier IMO nie ma co szukać, chyba że lubi hazard.

Aplikowałeś do firmy Centrum Druku s.c. Adam Stachura? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
doktór

tl;dr: Nie polecam hp3d, chyba że jesteś studentem bez doświadczenia, albo chcesz się wybić do poważniejszych firm w AM, ryzykując pracę w dynamicznym otoczeniu. long: Rozmawialiśmy 2 razy, pierwszą ofertę odrzuciłem z powodu zbyt krótkiego terminu na podjęcie decyzji(parę dni) i braku formalnych warunków umowy na mailu. 2 raz firma skontaktowała się sama i zaproponowała zmianę warunków wcześniejszych, na korzystniejsze dla mnie (akceptacja dla naukowej części mojej pracy, o którą formalnie potem rozbiło się nasze rozstanie). Szukali materiałowca-mechanika, ale z CAD i wiedzą branżową, zaplecze naukowe było atutem na początku. I w takiej formule pracowałem 3 msc, w zasadzie bez słów skargi, nawet z okazjonalnymi pochwałami, do pracy sam przynosiłem tematy które mógłby pomóc w biznesie. Od początku lipca chodziłem się pytać jak z umową na okres próbny, info nie było przez cały miesiąc. Dowiedziałem się , na tydzień przed końcem umowy[trochę wymuszając paroma sytuacjami rozmowę], że jednak potrzebują designera, nie inżyniera [jak się okazało po paru dniach - najlepiej studenta]. Więc przyjechałem z innego województwa z rodziną, po to żeby się dowiedzieć że plan firmy się zmienił i sajonara, masz tydzień do końca umowy, nie musisz przychodzić. Nie polecam, praca w HP3D to typowa handlówka, tylko tutaj towar jest hi-endowy. Brak działalności technologiczno - inżynierskiej, brak zarządzania i kierowania zespołem inżynierskim, tylko """""dizajn""""" pod social media. Z plusów - technologia sama w sobie ciekawa, 50 MPK jeździ z pod firmy co 3 minuty, świeże owoce i jakiś social w postaci dopłaty pod multisport, co jakis czas wycieczki do wygrania, ludzie w porządku. "Najzabawniejsze" jest to że od paru osób [ z mojej rodziny i z firmy] dowiedziałem się w pierwszych dniach pracy, żebym uważał bo zarządzanie jest mocno dynamiczne, bez względu na koszta, w tym i ludzkie i wizja może ulec zmianie z dnia na dzień [dosłownie, o czym przekonałem się sam]. Dlatego - jeżeli nie jesteś studentem bez doświadczenia, a masz dzieci, kredyt, inne zobowiązania - odradzam, bo możesz się nadziać w najmniej oczekiwanym momencie, bez innej oferty na boku.

Tomasz

To jest prosta zależność, dobra praca i za to dobra płaca i wszyscy są zadowoleni.

klikowy

przyzwoite pieniądze i nie lecą w kulki ze śmieciówkami tylko dają umowę o pracę, krytykować nie ma za co, trafiłem do działu z normalnym kierownikiem, a to ważne, bo po moich ostatnich doświadczeniach w innej firmie, myślałem, że kierownikami zostają tylko potakiewicze a tu taka niespodzianka, jak tak dalej firma będzie rozwijać i podnosić premię będzie dobrze

klikowy

Tomasz

Po lekturze opinii sadzę, że warto spróbować aplikacji, tylko czy firma potrzebuje ludzi?

Zofia

@Agula, o jakich dodatkach mówisz? Rozumiem, że są to dodatkowe benefity dla pracowników? Co uważasz za największy plus pracy w Centrum Druku s.c. Adam Stachura? Chciałabym także odnieść się do wcześniejszych zarzutów dotyczących usuwania komentarzy - jeśli jakieś wypowiedzi zostały usunięte to tylko dlatego, że były niezgodne z regulaminem obowiązującym na forum. Zachęcam do zapoznania się z jego zapisami: https://www.gowork.pl/regulamin

Agula
@Zofia

Duże dopłaty do kart mutisport, gratisowe napoje, owoce, częste konkursy dla załogi z wartościowymi nagrodami no i mega wycieczki po całym świecie, organizują też smaczny catering , jest dobrze

Lolek
@Zofia

Tzw. Zofia widzę, że nawet nie ukrywasz za bardzo że pracujesz w CD. Możesz usuwać opinie ale po ilości zablokowanych komentarzy też można wysnuć wnioski na przyszłość.

Zofia

@Andrzej, i jak, masz już wynik procesu rekrutacyjnego? Udało Ci się dostać do pracy w Centrum Druku s.c. Adam Stachura? @Agula, to brzmi całkiem dobrze! Nie wszędzie są takie warunki. Planujesz związać się z Centrum Druku s.c. Adam Stachura na dłużej? Czy ktoś z Was także aplikował ostatnio do pracy w tej firmie? Jak oceniacie przebieg Waszych procesów rekrutacyjnych?

dostałem namiar od znajomego który długo tam pracował (chwalił luźną atmosferę i dobre pieniądze) wysłałem cv, po testach (pytania profilowe pod Project Manager) zostałem zaproszony na rozmowę, sam kontakt i znajomość tematu na dobrym poziomie - czekam na wynik

Agula

Rozbawił mnie wpis - expracownik :-) :-) może pomyliłaś firmy ? a może okres ? świetne miejsce dla osób z ambicjami, można dobrze zarobić oraz rozwijać swoje umiejętności, luz w robocie i brak patrzenia na ręce, każdy wie za co odpowiada, częste okazje na wycieczki oraz inne dodatki, fajnie pracuje się w takim miejscu

Miron

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Może niektórzy nie nadają się do pracy akurat tu??

xyz

Zapewne osoba bliska szefowi ma również obowiązek monitorowania portali z opiniami o pracodawcach

xyz

mój komentarz też został usunięty , podpisuję się pod wszystkimi podpunktami z powyżej.

Umowa z najniższą krajową, z tego co mówią w każdym dziale. Duża rotacja w firmie. Brak możliwości rozwoju. To miejsce nie dla osób z doświadczeniem. Na chwilę dla studenta.

aąbcć

Nie mogłam uwierzyć w tą umowę za najniższą krajową ale znajoma ostatnio dostała tam pracę i rzeczywiście tak jest - potwierdzam i nie aplikuję bo chciałam się starać o kredyt a w tej firmie można o tym zapomnieć...

Krk

Jak wygląda tam praca na magazynie? Bo znowu szukają... Ktoś wyleciał czy sam zrezygnował? Opis ogłoszenia mówi już całkiem sporo, ale jaka jest rzeczywistość?

Szukają programisty seniora php w stawce juniora, dodatkowo praca (usunięte przez administratora) a 4000 zł to niestety szczyt zarobków dla programisty na rozbudowanej umowie.

xyu

greko, u nich raczej nie zarobi sie majątku ale wiem że można odpowiednio spore doświadczenie złapać. Słyszałem, że czasami ludzie po studiach poligraficznych tu się łapią.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Druku s.c. Adam Stachura - Kraków

• Jak się pracuje w Centrum Druku s.c. Adam Stachura?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Druku s.c. Adam Stachura tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Centrum Druku s.c. Adam Stachura
2.7/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Czarnowiejska 43
    30-054 Kraków