Alya sp.z o.o.

Opinie o Alya sp.z o.o.

Ja 2010-03-14 04:33:35
Super!
ta 2010-05-15 16:30:50
teraz to już musi być super
kchkch 2011-02-18 17:33:41
super w tym czarnym lesie, ahahahah!
oszuk. 2012-03-02 22:54:07
Bardzo nie polecam, firma co prawda przestała istnieć ale osoby które doprowadziły do tego wciąż działają w branży poligraficznej prowadząc nową działalność w Bytomiu. Może znów uda im się kogoś naciągnąć a potem nie zapłacić i ulotnić się jak kamfora z cudzymi pienędzmi. Zarówno Ci którzy zarządzali oficjalnie jak i ci którzy nie figurowali w dokumentach odpowiadają za to że ludzie zostali bez wynagrodzeń. Warto sprawdzić historię działalności kadry zarządzającej.
Ja 2012-05-12 10:58:06
teraz Bytom
sebi 2013-05-06 20:12:31
Napisze ktoś coś jeszcze o firmie Alya? Bo nazwa mało mi mówi. Jak z perspektywami na rozwój (jakieś szkolenia?)? Da radę w miarę szybko uzyskać awans? Ile Wam zajęło pokonywanie kolejnych szczebelków w drabinie kariery? Chciałbym się w pracy rozwinąć, bo nie chcę monotonnej pracy przez wiele lat na tym samym stanowisku. Gdzie się znajduje siedziba firmy, czyli tzw. jej lokalizacja i jak długo istnieje firma na rynku?
Miłość 2016-05-16 21:37:49
No co moge powiedzieć, uważam że firma jest naprawdę dobra i da się w niej zarobić całkiem niezłe pieniądze jeśli w ogóle jeszcze ktoś chce to powinien już
Zostaw swoją opinię o Alya sp.z o.o. - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alya sp.z o.o.