Opinie o EFOR GROUP SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EFOR GROUP SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w EFOR GROUP SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EFOR GROUP SP. Z O.O. w Toruń

Ulka Nowy wpis

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać? Idealnych firm nie ma!!!

Fiona Nowy wpis
@Ulka

Wg mnie nie można. Ale możesz się przekonać na własnej skórze. Życzę powodzenia ???? szkoda czasu na taka firmę.

Pracownik były Nowy wpis

Wpisujecie posty pod jakimś Eforem z Torunia. Mam rozumieć że firma się przeniosła i uciekła ze swą amatorszczyzną aż do Torunia. Zniknęła nawet strona firmy. Jest już tylko fiszka z adresem firmy. Po prostu "renomowana firma".

J 23 Nowy wpis

Firma EFOR jest jedną z chujowszych firm w jakich pracowałem, bardzo duża rotacja pracowników, nigdy nie możesz być pewny co będzie następnego dnia. Mało kompetentni koordynatorzy łącznie z dyrektorką.. Fakt zarobki nie powalają z nóg ale reszta do bani, atmosfera i wszystko. czujesz się jak byś siedział na minie i nie wiesz kiedy wybuchnie.

Fiona

@Zarządca nie są wykonywane coroczne przeglądy skrzynek gazowych średniego ciśnienia gazu przez konserwatorów osiedli Lewandów 2 oraz Lewandów 1 z Efor Group od paru lat nie mam protokołów. Kilka razy zgłaszałam problem do koordynatorów Efor ale jak do tej pory zero reakcji. Widocznie nie zdają sobie sprawy, że jest to niedopuszczalne przez przepisy prawa, ponieważ zagraża to życiu i zdrowiu mieszkańcom wyżej wymienionych osiedli.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie EFOR GROUP SP. Z O.O..
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Zarządca

Z informacji administracji osiedla Zielona Dolina 2 na Białołęce wynika,że konserwator EFOR Group nie robi przeglądów ani konserwacji bieżącej od kilku lat skrzynek gazowych na zewnątrz budynków, brak protokołów w dokumentacji obiektu. Działania takie są niezgodne z przepisami "Prawo Budowlane" i zagrażają życiu i zdrowiu mieszkańców . Należało zawiadomić Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego aby przeprowadził kontrole tego osiedla i ukarał winnych tego zaniedbania.

Kostek

Z tej firmy Efor to już nic dobrego nie będzie, może od razu nie padnie ale z dna zrobi się dno i metr śmierdzącego mułu.

Gaz

Kto ma chociaż trochę oleju w głowie w życiu nie pójdzie do tak ' wspaniałej ' firmy jaką jest EFOR. Wykorzystywanie pracownika na poziomie hard. Już nie wspomnę o tym, że nieważne jak będziesz się starać, a i tak będzie źle. I tu nie chodzi o bycie leniwym. Większość ekipy, z którą pracowałam była fajna. Nie wszyscy moim zdaniem pasowali do tej roboty. Mój punkt widzenia może być nieobiektywny, ponieważ (być może niepotrzebnie) podchodzę do kwestii technicznych trochę ambicjonalnie..

Pełnomocnik

Szanowni Państwo, strona gowork.pl jest miejscem oferującym Państwu możliwość napisania opinii na temat danej osoby prawnej. Opinie jednak powinny zawierać jakkolwiek konstruktywną wypowiedź. To nie jest miejsce na wylewanie swoich żali, na oczernianie, obrażanie oraz wyśmiewanie innych osób. Zostali Państwo zwolnieni bądź odeszli Państwo sami ze względu na złe warunki pracy? - może czas zastanowić się nad własnymi błędami, nad własnym niesumiennym podejściu do pracy? Pracodawca bez powodu nie wypowiada umów o pracę. Najtrudniejszym jest samemu stwierdzić, że się zawaliło. Mimo to polecam samokrytycyzm, może pozwoli to Państwu w końcu ruszyć do przodu. Pisanie na forach internetowych tygodniami, miesiącami, a nawet co poniektórzy latami niepochlebnych opinii o byłym, a dla niektórych obecnym pracodawcy jest pokazywaniem Państwa problemu, problemu z zostawieniem tego, co było i pnięciem się dalej, do przodu w Państwa karierach, pełnych sukcesów i osiągnięć. Ponadto, skoro było tak źle to chyba dobrze, że już Państwo nie muszą tam pracować? :) W drodze przyjaznej porady, dodam iż zniesławienie zarówno osoby fizycznej (czyli wszystkich tych osób obrażanych i oczernianych powyżej) jak i również osoby prawnej (jaką jest sama spółka tj. Efor Group Sp. z o.o.) jest przestępstwem uregulowanym w art. 212 § 1 Kodeksu karnego, zagrożonym karą grzywny, karą ograniczenia wolności bądź karą pozbawienia wolności. Jako pełnomocnik Spółki współpracuję już z portalem, w celu ustalenia tożsamości osób wypełniających znamiona wskazanego przestępstwa. Została również zrobiona dokumentacja fotograficzna powyższych wpisów, która zostanie dołączona jako dowód w sprawie o zniesławienie. Pozew zostanie wniesiony, jeżeli nie zaprzestaną Państwo pisania opinii nieprawdziwych oraz takich, które mogą poniżyć lub narazić na utratę zaufania w opinii publicznej.

Rycho

Już nadciągają czarne chmury na Efor ,kto przejmował te osiedle od poprzedników nie widząc tych usterek jak znam życie to rusiniak , teraz już nic nie zrobi z tym projektem gwiazda serwisu. Dobrze było,żeby zabrał głos na tym forum bardzo dobry serwisant od kotłowni, ale on nie udziela się na tym forum , za krzywdę jaką wyrządził mu Efor trzeba się zemścić i powiedzieć prawdę jak pracują koordynatorzy w tym jeden tłumok odporny na wiedzę z Noego Dworu.Sukcesów w tej branży na pewno nie osiągnie w takim składzie EFOR jak będzie się pozbywać się wykształconych i kompetentnych serwisantów , a naprawdę odeszło ich dużo. Mnie też zwolnił koordynator tadeo hydraulika z 25 letnim stażem na obiektach

czy ten dokument dotarł do zarządcy i został zweryfikowany, czy Efor ponosi odpowiedzialność za niewypełnienie zobowiązań umowy

Były

Nie bardzo rozumiem, jak można pracować w firmie i wypisywać takie bzdury na współpracowników i kolegów no chyba ,że kolega piszący powyżej właśnie z niej odszedł po raz drugi i wyżala się i sprzedaje informacje na zewnątrz chcą chyba ukryć własną nieudolność.

Gaz

Witam, rusiniak to cienki bolek z lubelszczyzny

@Gaz

A z jakiej miejscowości na Lubelszczyźnie pochodzi rusiniak i tak pozbędą się niedługo tego słoika " Warszawiaka" i gwizdy takie wieści krążą w centrali JW. BOSS nie toleruje nieudaczników w rezydencji dlatego zrezygnowali z usług EFOR. Niedługo kończą się umowy na eksploatacje kluczowych osiedli Lewandów 1 i 2 oraz Rossiniego. Szkoda mi jedynie specjalisty od kotłowni to był bardzo dobry fachowiec Nie zażyło się żeby nie rozwiązał problemów z funkcjonowaniem kotłowni osiedlowych.

Ela 22
@Gaz

witam, potwierdzam, że konserwator specjalista od kotłowni był bardzo dobrym fachowcem szkoda tylko,że stracił pracę przez nie kompetentnych koordynatorów, łącznie z dyrektorką serwisu, których w Efor nie brakuje szkoda mi go bardzo.

@Ela 22

Znałem jego bardzo dobrze to on zrobił porządek z kotłowniami na osiedlu Zielona dolina , Lewandów 1i 2 , Dzieci Warszawy napracował się dużo chłopak a jak zrobił swoje to zlikwidowali mu etat i musiał odejść. Szkoda mi jego to był naprawdę bardzo dobry fachowiec. pozdrawiam wszystkich z Eforu.

JW

Witam Z Rezydencji obsługi EFOR też zrezygnował BOSS JW. Rusiniak nie dał rady jak wybudował dom

Gaz

@ Koziołek powiem więcej rusiniak tak dobrał reduktor gazu w punkcie redukcyjno pomiarowym gazu na osiedlu Słoneczny Park - Kręczki ul. Lucerny 1 , musieli go zadrutować , ponieważ nie utrzymywał stabilnego ciśnienia gazu. Warto powiadomić zarząd wspólnoty i pogotowie gazowe ,żeby spowodowali wyminę reduktora gazu na właściwy, w takim stanie punkt redukcyjno-pomiarowy gazu pracować nie powinien.

JW

@rO co z tego,że zatrudniają nowych pracowników nie mających doświadczenia na obiektach za 2500 netto bez uprawnień energetyczny ,konserwatorzy na osiedlu Lewandów 2 oraz Rossiniego nie mają uprawnień gzowych jeden z odeszłych niedawno pracowników EFOR będący na częstych dyżurach 24 godzinnych nie miał uprawnień g]azowych a naprawiał skrzynki gazu zasilające kotłownie w gaz średniego ciśnienia. Dyrektor rusiniak nie zna się dobrze na elektryce to jeszcze nie instalacjach gazowych nie ma zielonego pojęci to on odbierając osiedla wykazał się niekompetencją stąd te broblemy

JW

@dfg w centrali jest głośno i o tym mówią administratorzy osiedli zarządzających. ,sierżant Gnida" nie jest już koordynatorem

JW

witam działalność efor chyli się ku upadłości, tracą obiekt po obiekcie rusiniak i gwiazda nie dadzą chyba rady powstrzymać tego procesu ostatnio odeszło dwóch dobrych pracowników zatrudniają ukrajnców nie mających pojęcia o warunkach pracy w Polsce

anonim2

Co wy tu za głupoty wypisujecie, pracuje w firmie juz ze siedem lat. Zawsze jest trzech ludzi na dyżurach i jak jedziesz załączyć bezpieczniki czy zresetować piec to potrzebnych jest dwóch? Dyżury są płatne normalnie ze skladkami a pensja to zalezy od uzgodnień. Na osiedlu pracujesz sam chyba ze ci potrzebna pomoc to dzwonisz i z reguły ktos przyjeżdża do pomocy. Dyżury są dobrowolne, chcesz to bierzesz nie chcesz to nie bierzesz.

@anonim2

@anonim2 chyba w tej firmie nie pracujesz tyle lat bo piszesz bzdury na dyżurach jest tylko elektryk i hydraulik i każdy jeździ osobno

anonim2
@JW

teraz jest elektryk hydraulik i bramiarz a były czasy że był elektryk, dwóch hydraulików, złota rączka i CCTV więc pracuję tu kilka lat.

Seba

@czarek umowa zlecenie i najniższa krajowa ,informacji w sprawie zatrudnienia udziela sierżant gnida zwany tłumokiem

Seba

Może trochę prawdy o tej firmie a nie bajek, w serwisie 600km tygodniowo to normalka, można zapomnieć o nadgodzinach 10-12h dziennie normalka, pracuje się samemu nawet nie ma kto drabiny potrzymać, dyżur 2 razy w miesiącu 7dni 24h i lecisz o 3 w nocy sam do usunięcia awarii , praca tylko dla tych co nie mają rodziny, zarobki bez rewelacji , za dyżur dostajesz osobno pod stołem.

@Seba

@pom twierdzisz,że w serwisie EFOR na dyżurze jeździ się po dwóch jak w gazowni czy elektrowni. Trzeba czytać z zrozumieniem. (...) dyżur 2 razy w miesiącu 7dni 24h i lecisz o 3 w nocy sam do usunięcia awarii, elektrycznej, gazowej, innej.

waldi

@grześ masz racje co do tego, że dopiero przekonasz się o prawdzie na własnej skórze, bo jeden się odnajduje w firmie, a drugi nie. Ja teraz zamierzam tu aplikować jako technik serwisu. wymagane jest jedynie minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obsłudze technicznej budynków lub w utrzymaniu ruchu w dziale technicznym jeżeli w Efor taki jest.

Zostaw merytoryczną opinię o EFOR GROUP SP. Z O.O. - Toruń

EFOR GROUP SP. Z O.O.